• GoHome Professional
stanovi slatine novogradnja 1.kat - GoHome
  • stanovi slatine novogradnja 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi slatine novogradnja 1.kat

  • Za upit "stanovi slatine novogradnja 1.kat" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.183 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+13%

Promjena cijene sa 230.000 € na 260.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 230.000 €
12.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Čiovo,Slatine,dvosoban stan 66 m2 u novogradnji sa bazenom.Stan se nalazi na prvom katu zgrade a orijentacija stana je jug-sjever-zapad.Sastoji od hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,dvije spavaće sobe i kupaonice,velike terase(13m2). Zgrada se sastoji od 11 stambenih....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 170.000 €, 35,63 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Stanovi u novogradnji ? Slatine, Čiovo 2. red od mora ? idealno za odmor ili investiciju U ponudi su luksuzni jednosobni i dvosobni stanovi u novoj stambenoj zgradi smještenoj u drugom redu od mora u mirnom naselju Slatine na otoku Čiovu. Stanovi su udaljeni svega 80 metara od obale,....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 260.000 €, 57,89 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi slatine novogradnja 1.kat'
250.000 €
248.000 €
238.000 €
  Stan, SLATINE, 323.400 €, 80,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA 150 m od mora i pješčane plaže - Pogled na more - Čiovo Slatine Na jednoj od najljepših i najmirnijih lokacija na otoku Čiovo, u mjestu Slatine, u ponudi je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji udaljenoj svega 150 m od mora i pješčane plaže, jedne od najljepših plaža....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 180.000 €, 42,08 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 248.000 € na 250.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 248.000 €
25.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DRUGI RED DO MORA ? NOVOGRADNJA, POGLED NA MORE, PARKING UKLJUČEN! (Slatine, Čiovo) Svega 70 m od plaže u Slatinama, prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten na izuzetnoj lokaciji na otoku Čiovu. Stan se nalazi na 1. katu manje urbane zgrade Udaljen samo 70 metara od plaže....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 176.915 €, 43,15 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se, komforan, jednosoban stan, na otoku Čiovo! Stan je smješten na prvom katu, zgrade udaljene svega 200 metara od mora. Lokacija zgrade je atraktivna. Nalazi se na povišenom,ravnom terenu koji pruža iznimno lijep pogled na more,kaštelanski zaljev ,Split i Marjan-brdo iznad....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more