• GoHome Professional
stanovi slatine lođa barem 60 m2 - GoHome
  • stanovi slatine lođa barem 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi slatine lođa barem 60 m2

  • Za upit "stanovi slatine lođa barem 60 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 4.107 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • 1.kat
    • komforan
    • novogradnja
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,5 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26,4 m2) dvije spavaće sobe, kupaonice te lođa....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 238.000 €, 61,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S4 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo i moderno zamišljen....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo pored Trogira, komforan dvosoban stan od 60,1 m2 smješten 2. katu zgrade u novogradnji s pogledom na more te pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Stan se sastoji od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26 m2), dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi slatine lođa barem 60 m2'
265.000 €
265.000 €
250.000 €
  Stan, SLATINE, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,44 m2 smješten 2. katu zgrade u novogradnji s pogledom na more i pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Stan se sastoji od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26,4 m2), dvije spavaće....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 250.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 238.000 €
09.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,25 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom i pogledom na more.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (25,72 m2), dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 248.000 € na 250.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 248.000 €
25.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DRUGI RED DO MORA ? NOVOGRADNJA, POGLED NA MORE, PARKING UKLJUČEN! (Slatine, Čiovo) Svega 70 m od plaže u Slatinama, prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten na izuzetnoj lokaciji na otoku Čiovu. Stan se nalazi na 1. katu manje urbane zgrade Udaljen samo 70 metara od plaže....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 248.000 €, 65,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S6 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....