- stanovi slatine lođa

  • Za upit "stanovi slatine lođa" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 4.244 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • komforan
    • pogled na more
    • novogradnja
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 265.000 €, 62,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S8 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,44 m2 smješten 2. katu zgrade u novogradnji s pogledom na more i pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Stan se sastoji od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26,4 m2), dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan S6 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi slatine lođa'
180.000 €
260.000 €
248.000 €
 
+5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 250.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 238.000 €
09.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,25 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom i pogledom na more.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (25,72 m2), dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 185.000 €, 41,52 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan S7 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 175.000 €, 42,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 185.000 €, 35,05 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na vrlo atraktivnoj lokaciji u mjestu Slatine na otoku Čiovu prodaje se stan ukupne stambene površine 35,05 m². Stan se nalazi u mirnom okruženju, a u neposrednoj blizini dostupna je autobusna linija prema Trogiru te brodska linija prema Splitu, što lokaciju čini izvrsno povezanom....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 170.000 €, 34,62 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na vrlo atraktivnoj lokaciji u mjestu Slatine na otoku Čiovu prodaje se stan ukupne stambene površine 34,62 m². Stan se nalazi u mirnom okruženju, a u neposrednoj blizini dostupna je autobusna linija prema Trogiru te brodska linija prema Splitu, što lokaciju čini izvrsno povezanom....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 175.000 €, 34,98 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na vrlo atraktivnoj lokaciji u mjestu Slatine na otoku Čiovu prodaje se stan ukupne stambene površine 34,98 m². Stan se nalazi u mirnom okruženju, a u neposrednoj blizini dostupna je autobusna linija prema Trogiru te brodska linija prema Splitu, što lokaciju čini izvrsno povezanom....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 238.000 €, 61,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S4 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo i moderno zamišljen....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 170.000 €, 42,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S5 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam projekt izgradnje stanova na vrlo atraktivnoj lokaciji i po konkurentnim cijenama. U ponudi su moderni stanovi u novogradnji smještenoj na izuzetnoj lokaciji ? samo 50 metara od mora u mjestu Slatine na prekrasnom otoku Čiovu, koji je s kopnom i gradom Trogirom povezan....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo pored Trogira, komforan dvosoban stan od 60,1 m2 smješten 2. katu zgrade u novogradnji s pogledom na more te pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Stan se sastoji od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26 m2), dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,5 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26,4 m2) dvije spavaće sobe, kupaonice te lođa....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 180.000 €, 37,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan jednosoban stan od 35,58 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim parkirnim mjestom.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (19,25 m2), spavaće sobe (9 m2), kupaonice te lođe na....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 248.000 € na 250.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 248.000 €
25.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DRUGI RED DO MORA ? NOVOGRADNJA, POGLED NA MORE, PARKING UKLJUČEN! (Slatine, Čiovo) Svega 70 m od plaže u Slatinama, prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten na izuzetnoj lokaciji na otoku Čiovu. Stan se nalazi na 1. katu manje urbane zgrade Udaljen samo 70 metara od plaže....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 58,20 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupac ne plaća proviziju! Na otoku Čiovu, u mirnom naselju Slatine, prodaje se pažljivo osmišljen dvosoban stan DB+2S neto površine 57,03 m², smješten samo nekoliko metara od mora. U neposrednoj blizini nalaze se mali dućan i uređena plaža, što ovu nekretninu čini idealnom za vlastiti....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 410.000 €, 121,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban penthouse u mjestu Slatine na otoku Čiovu. Smješten samo 70 metara od kristalno čistog mora, ovaj stan u nudi udobnost, eleganciju i nevjerojatne poglede koji će vas ostaviti bez daha.Zgrada je postavljena na blagom uzvišenju, što vam omogućava nevjerojatan....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!