• GoHome Professional
stanovi slatine komforan što jeftinije - GoHome
  • stanovi slatine komforan što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi slatine komforan što jeftinije

  • Za upit "stanovi slatine komforan što jeftinije" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.073 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 180.000 €, 37,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan jednosoban stan od 35,58 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim parkirnim mjestom.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (19,25 m2), spavaće sobe (9 m2), kupaonice te lođe na....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 176.915 €, 43,15 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se, komforan, jednosoban stan, na otoku Čiovo! Stan je smješten na prvom katu, zgrade udaljene svega 200 metara od mora. Lokacija zgrade je atraktivna. Nalazi se na povišenom,ravnom terenu koji pruža iznimno lijep pogled na more,kaštelanski zaljev ,Split i Marjan-brdo iznad....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,5 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26,4 m2) dvije spavaće sobe, kupaonice te lođa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi slatine komforan što jeftinije'
487.000 €
250.000 €
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 61,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo pored Trogira, komforan dvosoban stan od 60,1 m2 smješten 2. katu zgrade u novogradnji s pogledom na more te pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Stan se sastoji od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26 m2), dvije spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,44 m2 smješten 2. katu zgrade u novogradnji s pogledom na more i pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Stan se sastoji od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26,4 m2), dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 409.000 €, 117,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Split,Čiovo,Slatine,blizina plaže komforan dvosoban stan 117 m2 (84 m2 stan plus 32 m2 terase) u novogradnji s zajedničkim bazenom. Stan se nalazi na 1. katu ,orijentacije sjever-istok-jug, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe,dva kupatila,hodnika,kuhinje sa blagovaonicom i velikim....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 420.000 €, 113,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Split,Čiovo,Slatine,blizina plaže komforan dvosoban stan 113 m2 (82 m2 stan plus 32 m2 terase) u novogradnji s zajedničkim bazenom. Stan se nalazi na visokom prizemlju ,orijentacije sjever-istok-jug, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe,dva kupatila,hodnika,kuhinje sa blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 429.000 €, 117,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Split,Čiovo,Slatine,blizina plaže komforan dvosoban stan 117 m2 (84 m2 stan plus 32 m2 terase) u novogradnji s zajedničkim bazenom. Stan se nalazi na 2. katu ,orijentacije sjever-istok-jug, a sastoji se od dvije velike spavaće sobe,dva kupatila,hodnika,kuhinje sa blagovaonicom i velikim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan