• GoHome Professional
stanovi slatine 70 m2 - GoHome
  • stanovi slatine 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi slatine 70 m2

  • Za upit "stanovi slatine 70 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.690 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan S1 ? Slatine, 150 m od mora U mirnom dijelu Slatina, svega 150 metara od mora, smješten je jednosoban stan S1 u prizemlju moderne stambene zgrade u izgradnji. Stan ima unutarnju površinu od 40,22 m² i funkcionalno je raspoređen na kuhinju s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaću....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan S5 ? Slatine, 150 m od mora U mirnom dijelu Slatina, svega 150 metara od mora, smješten je dvosoban stan S5 na prvom katu moderne stambene zgrade u izgradnji. Stan ima unutarnju površinu od 53 m² te je pažljivo i funkcionalno raspoređen. Sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 255.000 €, 65,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan S6 u novogradnji, na lijepoj lokaciji s pogledom na more. U cijenu svih stanova je uključeno JEDNO natkriveno parking mjesto i svaki objekt dobiva na poklon i OSIGURANJE stana na godinu dana (osiguranje od poplave, požara, provale..)! Stan je lijepo zamišljen sa sljedećim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi slatine 70 m2'
230.000 €
248.000 €
230.000 €
  Stan, SLATINE, 247.038 €, 65,01 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u novogradnji stambene površine 65,01 m², smješten u mirnom mjestu Slatine, na otoku Čiovu, u neposrednoj blizini mora. Stan se nalazi u okruženju brojnih restorana i prekrasnih plaža, što ga čini idealnim za turistički najam, ali i za ugodan obiteljski život. Odličnu....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 230.000 € na 260.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 230.000 €
12.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Čiovo,Slatine,dvosoban stan 66 m2 u novogradnji sa bazenom.Stan se nalazi na prvom katu zgrade a orijentacija stana je jug-sjever-zapad.Sastoji od hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,dvije spavaće sobe i kupaonice,velike terase(13m2). Zgrada se sastoji od 11 stambenih....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 230.000 € na 260.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 270.800 €
25.02.2026 - 230.000 €
11.04.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu nove zgrade u Slatinama, samo 50 m od mora, nalazi se ovaj svijetao i prostran dvosoban stan. Stan S5 kombinira moderan dizajn, kvalitetnu izvedbu i izvanrednu lokaciju te je prikladan i za stalni život i za turistički najam. Neto površina stana iznosi 53 m², a čine....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 240.000 €, 65,78 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA - DVOSOBNI STAN A5 Posredujemo u prodaji dvosobnog stana u novogradnji u Slatinama na otoku Čiovu. Stan se nalazi u stambenoj zgradi, svega nekoliko koraka od mora i pješčanih plaža, u blizini svih bitnih sadržaja. Stan A5 ima ukupnu neto površinu od 52.96 m² te funkcionalan....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 200.000 €, 64,52 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na Čiovu (Slatine). Stan se nalazi u prizemlju zgrade, udaljen 250m od mora. Stan je površine 64,52m2 Sastoji se od: Kuhinja i blag.: 13,28m2 Dnevni boravak: 13,28m2 Kupaonica: 3,80m2 Soba 1: 13,28m2 Soba 2: 13,28m2 Hodnik: 7,60m2 Stanu pripada 1 parking mjesto....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan