- stanovi slatine

  • Za upit "stanovi slatine" pronađeno 75 nekretnina - prosječna cijena 4.107 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam projekt izgradnje stanova na vrlo atraktivnoj lokaciji i po konkurentnim cijenama. U ponudi su moderni stanovi u novogradnji smještenoj na izuzetnoj lokaciji ? samo 50 metara od mora u mjestu Slatine na prekrasnom otoku Čiovu, koji je s kopnom i gradom Trogirom povezan....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 175.000 €, 35,63 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Stanovi u novogradnji ? Slatine, Čiovo 2. red od mora ? idealno za odmor ili investiciju U ponudi su luksuzni jednosobni i dvosobni stanovi u novoj stambenoj zgradi smještenoj u drugom redu od mora u mirnom naselju Slatine na otoku Čiovu. Stanovi su udaljeni svega 80 metara od obale,....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 55,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvosoban stan S8 u maloj zgradi, svega 80m od plaže. Stan ima ukupno 53 m2 unutarnje površine, pogled na more, dvije spavaće sobe, kupaonicu sa podnim grijanjem te kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak povezani sa loggiom od 5m2. Završetak radova je planiran do 11/2026.....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 490.000 €, 123,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Slatine, na prvoj etaži novije izgrađenog stambenog objekta, koji broji ukupno tri stambene jedinice, položen je potpuno namješten stan s pogledom na more.Stan je podijeljen na hodnik, dvije spavaće sobe ( od kojih jedna ima pripadajuću terasu površine 4, 29 m2 ) , dvije kupaonice,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 250.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 250.000 €, 59,31 m2 cca 4220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.01.2026 - 238.000 €
01.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na prvom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 4". Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom,te loggie. Unutarnja površina stana....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 218.500 €, 52,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

53,09 m² bruto | 52,04 m² neto | 48,89 m² zatvorene unutarnje površine Moderan jednosoban stan s vlastitim parkirnim mjestom nudi udobnost i prekrasan pogled na more, što ga čini izvrsnom investicijskom nekretninom, ali i idealnim domom za cjelogodišnje stanovanje. Smješten svega....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 170.000 €, 35,63 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 295.000 €, 60,36 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 260.000 €, 57,89 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 230.000 € na 260.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 270.800 €
25.02.2026 - 230.000 €
11.04.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu nove zgrade u Slatinama, samo 50 m od mora, nalazi se ovaj svijetao i prostran dvosoban stan. Stan S5 kombinira moderan dizajn, kvalitetnu izvedbu i izvanrednu lokaciju te je prikladan i za stalni život i za turistički najam. Neto površina stana iznosi 53 m², a čine....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 323.400 €, 80,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA 150 m od mora i pješčane plaže - Pogled na more - Čiovo Slatine Na jednoj od najljepših i najmirnijih lokacija na otoku Čiovo, u mjestu Slatine, u ponudi je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji udaljenoj svega 150 m od mora i pješčane plaže, jedne od najljepših plaža....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 400.000 €, 96,38 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u prizemlju manje stambene zgrade na otoku Čiovo, u mjestu Slatine. Nekretnina se nalazi u mirnom predjelu, svega 200 metara od mora, te ima pogled na more. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 487.000 €, 132,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Čiovo,Slatine,trosoban stan 137 m2 u novogradnji sa bazenom.Stan se nalazi na drugom katu zgrade a orijentacija stana je jug-sjever-istok-zapad.Sastoji od hodnika,kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,tri spavaće sobe,2 kupaonice,ostave i dvije velike terase (14m2 i 8 m2). Zgrada....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Otok Čiovo- Slatine pored Trogira, komforan dvosoban stan od 59,5 m2 smješten 1. katu zgrade u novogradnji s pripadajućim vanjskim parkirnim mjestom.Sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom (26,4 m2) dvije spavaće sobe, kupaonice te lođa....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 223.902 €, 53,31 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na otoku Čiovo prodaje se garsonjera ukupne neto površine 53,31 m². U neposrednoj blizini stambenog kompleksa nalaze se trgovina, ljekarna te razni sadržaji poput kafića i restorana, što ovu lokaciju čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Također, u blizini je autobusna stanica....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 200.000 €, 64,52 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na Čiovu (Slatine). Stan se nalazi u prizemlju zgrade, udaljen 250m od mora. Stan je površine 64,52m2 Sastoji se od: Kuhinja i blag.: 13,28m2 Dnevni boravak: 13,28m2 Kupaonica: 3,80m2 Soba 1: 13,28m2 Soba 2: 13,28m2 Hodnik: 7,60m2 Stanu pripada 1 parking mjesto....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 250.000 €, 59,47 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 220.000 €, 53,87 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 248.000 €, 60,35 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 487.000 €, 131,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na višem katu moderne zgrade u Slatinama nalazi se ovaj prostran trosoban stan, udaljen svega 50 m od plaže. Riječ je o luksuznoj nekretnini koja svojim dimenzijama i rasporedom pruža komfor na razini obiteljske kuće. Stan S9 ima impresivnih 109 m² neto površine, a sastoji se od tri....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 270.000 €, 59,42 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 238.000 €, 59,92 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 180.000 €, 42,08 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 59,01 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLATINE, 260.000 €, 57,89 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na prvom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 5". Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, te loggie. Unutarnja površina stana iznosi....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 265.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 265.000 €, 60,35 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 255.000 €
01.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na drugom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 6". Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, te loggie. Unutarnja površina stana iznosi....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 248.000 € na 250.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLATINE, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 248.000 €
25.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DRUGI RED DO MORA ? NOVOGRADNJA, POGLED NA MORE, PARKING UKLJUČEN! (Slatine, Čiovo) Svega 70 m od plaže u Slatinama, prodaje se moderan stan u novogradnji, smješten na izuzetnoj lokaciji na otoku Čiovu. Stan se nalazi na 1. katu manje urbane zgrade Udaljen samo 70 metara od plaže....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 270.000 €, 59,42 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na drugom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 9". Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, te loggie. Unutarnja površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 176.915 €, 43,15 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan jednosoban, komforan stan, na otoku Čiovo! Stan je smješten u prizemlju, zgrade udaljene svega 200 metara od mora. Lokacija zgrade je atraktivna. Nalazi se na povišenom,ravnom terenu koji pruža iznimno lijep pogled na more,kaštelanski zaljev ,Split i Marjan-brdo....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 250.000 €, 59,48 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stavljamo dvosobni stan na prvom katu stambene zgrade u izgradnji na području Slatina na otoku Čiovu. Oznaka stana je "STAN 6". Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice s wcom, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, te loggie. Unutarnja površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 410.000 €, 121,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban penthouse u mjestu Slatine na otoku Čiovu. Smješten samo 70 metara od kristalno čistog mora, ovaj stan u nudi udobnost, eleganciju i nevjerojatne poglede koji će vas ostaviti bez daha.Zgrada je postavljena na blagom uzvišenju, što vam omogućava nevjerojatan....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 265.000 €, 58,20 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupac ne plaća proviziju! Na otoku Čiovu, u mirnom naselju Slatine, prodaje se pažljivo osmišljen dvosoban stan DB+2S neto površine 57,03 m², smješten samo nekoliko metara od mora. U neposrednoj blizini nalaze se mali dućan i uređena plaža, što ovu nekretninu čini idealnom za vlastiti....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 297.670 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju trosoban stan na 2. katu s pogledom na more u Slatinama na Čiovu. Stan se nalazi na sjeverozapadnom dijelu zgrade, orjentacije istok-jug. Stan ima ukupnu površinu od 46 m2, a sastoji se od: Hodnika Kuhinje sa blagavaonicom Dnevnog boravka Dvije spavaće sobe Kupaonice Loggie....