• GoHome Professional
stanovi slatina 60 m2 Najnovije - GoHome
  • stanovi slatina 60 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi slatina 60 m2 Najnovije

  • Za upit "stanovi slatina 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINA, 80.000 €, 61,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u starijoj zgradi na Trgu Ruđera Boškovića u Slatini. Stan je vrlo uredan i nisu potrebna ulaganja. Nalazi se na 2. katu i sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje , kupaonice hodnika i balkona ukupne površine 61 m2 sa pripadajućom podrumskom prostorijom.....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 89.000 €, 56,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2024.,

www.indomio.hr

Stan sa dvorištem u strogom centru Slatine na odličnoj lokaciji u zgradi sa dva stana. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, ostave i drvarnice. Grijanje na drva i plinske peći. Cijena: NA UPIT .

 
 
 
  Stan, SLATINA, 95.000 €, 61,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.crozilla.com

Stan u ulici Vladimira Nazora na 4. katu ( zadnji kat ). Stan je kompletno namješten sastoji se od spavaće sobe , velikog dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, predsoblja površine 60,62 m2 plus lođa 5,56 m2. Stan ima klimu, grijanje te centralno na plin. Zgrada je u pripremi izrade....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 200.000 € na 142.500 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SLATINA, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.08.2025 - 200.000 €
18.03.2026 - 142.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

099/567-7777 Prodajem stanove u strogom centru grada Slatineu stambenoj zgradi Stanovi useljivi do kraja 2027 godine. Lokacija stana V. Nazora 20. U slikama se vide tlocrti sa kvadraturom i pozicijama Ključni podaci i prednosti: Trosoban stan s dvije sobe i jednom kupaonicom Stanovi....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvosobni stan od 56 m2 u Kolodvorskoj ulici u Slatini. Kompletno je namješten i uključije podrumsku prostoriju. Moguće uz stan kupiti i garažu posebno. Stan: Slatina, 56.00 m2 (prodaja).

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi slatina 60 m2 (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me