• GoHome Professional
stanovi selina do 360000 eura - GoHome
  • stanovi selina do 360000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi selina do 360000 eura

  • Za upit "stanovi selina do 360000 eura" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.620 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • 1.kat
    • zadarska ulica
    • dvorište
    • ulica nikole tesle
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SELINA, 320.010 €, 106,67 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

SELINE, ZADAR - TOP LOKACIJA! S6 Novogradnja sa spektakularnim pogledom! U prodaji je stan u novoizgrađenoj zgradi sa ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od: kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaonice, hodnika, kupaonice, wc-a, spremišta, lođe i krovne terase. Stanu....

 
 
 
  Stan, SELINA, 270.000 €, 57,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan u prizemlju zgrade veličine 57 m2 svega 20 m od mora gdje se nalazi predivna plaža. Stan je završen 2024 godine i odmah useljiv. Starigrad je udaljen svega 300 m. Svaka prostorija ima klima uređaj. Iskoristite prilku ostvarenja kupnje vlastite nekretnine odmh....

 
 
 
  Stan, SELINA, 260.000 €, 105,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, SELINE - Četverosoban stan 5 minuta od plaže! Uživajte u životu uz more u ovom predivnom četverosobnom stanu smještenom u idiličnim Selinama, samo 5 minuta hoda od lijepe, uređene plaže. Ova moderna novogradnja nudi sve što vam treba za udoban život, a dolazi i potpuno namješten!....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi selina do 360000 eura'
277.650 €
250.000 €
240.000 €
  Stan, SELINA, 260.000 €, 84,89 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Adria La Mar nekretnine posreduje u prodaji tri prekrasna apartmana u Selinama kraj Zadra. Zgrada izgrađena 2024. godine sastoji se od 3 apartmana raspoređenih na prizemlje, I i II kat. Stanove odlikuje funkcionalan raspored pravilnog tlocrta s minimalno 3 spavaće sobe te s naglaskom....

 
 
 
  Stan, SELINA, 250.000 €, 85,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno namješten stan u novogradnji na drugom katu - Seline, Zadarska - Lokacija: Seline - Površina: 87 m2 - Udaljenost od mora: 450 m - Zgrada je ukupne površine 413 m2, koju u naravi čine: Dvorište, površine 294,98 m2 i stambena zgrada tlocrtne površine 118,02 m2 Stan....

 
 
 
  Stan, SELINA, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno namješten stan u novogradnji u prizemlju - Seline, Zadarska - Lokacija: Seline - Površina: 87 m2 - Udaljenost od mora: 450 m - Zgrada je ukupne površine 413 m2, koju u naravi čine: Dvorište, površine 294,98 m2 i stambena zgrada tlocrtne površine 118,02 m2 Stan....

 
 
 
  Stan, SELINA, 229.350 €, 76,45 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

SELINE - NOVOGRADNJA - APARTMAN S KROVNOM TERASOM Započela je gradnja stambenog objekta s ukupno 6 apartmana u predivnom ambijentu Selina. APARTMAN S5 - DRUGI KAT Raspored i značajke: Kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom Spavaća soba Hodnik Kupaonica i toalet Natkrivena terasa....

 
 
 
  Stan, SELINA, 198.800 €, 66,26 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SELINE ? Novogradnja ? Jednosoban apartman s vrtom U mirnom i atraktivnom dijelu Selina prodaje se jednosoban apartman u moderno izgrađenoj stambenoj zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Zgrada je završena te je dobivena uporabna dozvola. APARTMAN S1 ? PRIZEMLJE Raspored i površina:....

 
 
 
  Stan, SELINA, 198.780 €, 66,26 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

SELINE, ZADAR - TOP LOKACIJA! S1 Novogradnja sa spektakularnim pogledom! U prodaji je stan u novoizgrađenoj zgradi sa ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od: kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaonice, hodnika, kupaonice, wc-a, spremišta i lođe. Stanu također pripada i vrt....

 
 
 
  Stan, SELINA, 198.780 €, 66,26 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

SELINE - Novogradnja - Jednosoban stan s vrtom Počela je izgradnja stambenog objekta s ukupno šest apartmana smještenog u prekrasnom okruženju Reljana. APARTMAN S1 - PRIZEMLJE Površina i raspored: - Kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom - Spavaća soba - Hodnik - Kupaonica i toalet....

 
 
 
  Stan, SELINA, 180.780 €, 60,26 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

SELINE - Novogradnja - Jednosoban stan Započela je gradnja stambenog objekta s ukupno 6 apartmana u Selinama. APARTMAN S3 - PRVI KAT Raspored i značajke: Kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom Spavaća soba Hodnik Kupaonica i toalet Natkrivena terasa Jedno vanjsko parkirno mjesto....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com