• GoHome Professional
stanovi seget luksuzan novogradnja - GoHome
  • stanovi seget luksuzan novogradnja - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi seget luksuzan novogradnja

  • Za upit "stanovi seget luksuzan novogradnja" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.483 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 820.000 €, 173,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

LUKSUZNI PENTHOUSE U NOVOGRADNJI (S-9) SEGET DONJI 150m od MORA I PLAŽE Prodaje se prostrani i moderno dizajnirani penthouse ukupne površine 173,93 m smješten u mirnom okruženju Segeta Donjeg, svega 150 metara od mora i plaže. Sastoji se od hodnika, 2 kupaonice, WC-a, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 820.000 €, 174,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,luksuzan penthouse 174 m2 u novogradnji sa bazenom i liftom,na 4. katu, sa panormaskim pogledom na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 120 m od mora i plaže.Stan ima tri spavaće sobe od kojih jedna sa garderobom,hodnik,2 kupatila,wc, garderoba,praonica,predsoblje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 400.000 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni stan s fantastičnim pogledom na more i privatnim vrtom Seget Vranjica Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi seget luksuzan novogradnja'
390.000 €
460.000 €
475.000 €
  Stan, SEGET, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzni i moderno opremljen apartman sa zajedničkim baznom u Trogiru, dio Segeta Donjeg ? idealan za investiciju i opuštanje! Prilika da posjedujete novi, moderni i potpuno namješteni apartman za odmor na atraktivnoj lokaciji Trogira ? Seget, koji se smatra jednim od najpoželjnijih....

 
 
 
  Stan, SEGET, 269.286 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Luksuzni Stanovi na Atraktivnoj Lokaciji u Segetu ? Samo 200m od Plaže! Prodaja luksuznih stanova na izuzetnoj lokaciji u općini Seget, svega 200 metara od plaže! Ovi moderni stanovi nude predivan pogled na more, bazen, te osiguran dovoljan broj parkirnih mjesta. Glavne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 292.882 €, 81,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 274.543 €, 75,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 267.020 €, 75,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 259.500 €, 75,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 190.029 €, 53,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 510.000 €, 90,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni stan s privatnim bazenom Seget Vranjica Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i suvremenog....

 
 
 
  Stan, SEGET, 290.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

U ovom modernom dvosoban stanu u Trogiru spojeni su udobnost, kvaliteta gradnje i praktičnost svakodnevnog života. Smješten u mirnom dijelu grada, idealan je za obitelji, ali i kao sigurna investicija za najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 97,91 m², a sastoji se od ulaza i garderobe,....