- stanovi seget luksuzan

  • Za upit "stanovi seget luksuzan" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 4.567 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 1 nekretnina za upit stanovi seget luksuzan Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 560000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 850.000 €, 125,00 m2 cca 6800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Smješten u ekskluzivnom boutique kompleksu sa samo 8 luksuznih apartmana, ovaj elegantni apartman u prizemlju pruža jedinstven stil života u prvom redu do mora u Segetu Donjem, svega nekoliko minuta od povijesnog grada Trogira. Apartman se nalazi na vrhunskoj lokaciji uz samu plažu....

 
 
 
  Stan, SEGET, 400.000 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni stan s fantastičnim pogledom na more i privatnim vrtom Seget Vranjica Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen....

 
 
 
  Stan, SEGET, 820.000 €, 173,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

LUKSUZNI PENTHOUSE U NOVOGRADNJI (S-9) SEGET DONJI 150m od MORA I PLAŽE Prodaje se prostrani i moderno dizajnirani penthouse ukupne površine 173,93 m smješten u mirnom okruženju Segeta Donjeg, svega 150 metara od mora i plaže. Sastoji se od hodnika, 2 kupaonice, WC-a, predsoblja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi seget luksuzan'
370.000 €
370.000 €
292.882 €
  Stan, SEGET, 490.000 €, 166,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni dvoetažni stan u Seget Vranjici s vlastitim bazenom, garažom i vrtom, ukupne površine 166,62 m² (s uračunatim koeficijentima). Stan se prostire na dvije etaže. U prizemlju se nalaze prostrani dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, jedna spavaća soba, hodnik i kupaonica.....

 
 
 
  Stan, SEGET, 500.000 €, 84,00 m2 cca 5950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Senzacionalna ponuda! Kompletno namješten i opremljen stan u Segetu Donjem blizu Trogira stambene površine 84m2 koji se nalazi na posljednjem (četvrtom) katu novoizgrađene stambene zgrade. Ovaj luksuzni Penthouse se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 820.000 €, 174,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,luksuzan penthouse 174 m2 u novogradnji sa bazenom i liftom,na 4. katu, sa panormaskim pogledom na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 120 m od mora i plaže.Stan ima tri spavaće sobe od kojih jedna sa garderobom,hodnik,2 kupatila,wc, garderoba,praonica,predsoblje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 390.000 €, 83,00 m2 cca 4700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 840.000 €, 173,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam luksuzan penthouse s dvije terase i prekrasnim pogledom na more, 173,77 m2, smješten na četvrtom katu moderne zgrade s ukupno četiri kata, u Seget Donjem. Stan je izgrađen 2024. godine i nalazi se na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji uz more zbog čega je stan....

 
 
 
  Stan, SEGET, 330.000 €, 80,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzni i moderno opremljen apartman sa zajedničkim baznom u Trogiru, dio Segeta Donjeg ? idealan za investiciju i opuštanje! Prilika da posjedujete novi, moderni i potpuno namješteni apartman za odmor na atraktivnoj lokaciji Trogira ? Seget, koji se smatra jednim od najpoželjnijih....

 
 
 
  Stan, SEGET, 269.286 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Luksuzni Stanovi na Atraktivnoj Lokaciji u Segetu ? Samo 200m od Plaže! Prodaja luksuznih stanova na izuzetnoj lokaciji u općini Seget, svega 200 metara od plaže! Ovi moderni stanovi nude predivan pogled na more, bazen, te osiguran dovoljan broj parkirnih mjesta. Glavne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, SEGET, 274.543 €, 75,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 475.000 €, 83,00 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni stan s privatnim bazenom Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i suvremenog dizajna.....

 
 
 
  Stan, SEGET, 267.020 €, 75,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 259.500 €, 75,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 190.029 €, 53,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 465.000 € na 460.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SEGET, 460.000 €, 108,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 465.000 €
30.03.2026 - 460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNI PENTHOUSE U NOVOGRADNJI SEGET DONJI **200m od MORA I PLAŽE** PLANIRAN ROK USELJENJA: Kolovoz/August 2025. Prodaje se prostrani i moderno dizajnirani penthouse ukupne površine 108 m smješten u mirnom okruženju Segeta Donjeg. Zgrada je odlično prometno povezana i nalazi se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 535.300 €, 107,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

PREMIUM APARTMAN S POGLEDOM NA TROGIR I OTOKE Lokacija: Seget Donji Površina: 107,06 m2 Broj soba: 2 spavaće sobe + dnevni boravak 2 kupaonice Terasa + loggia DODATNO: Garažno parkirno mjesto + spremište U srcu Dalmacije, na atraktivnoj lokaciji uz UNESCO grad Trogir, predstavljamo....

 
 
 
  Stan, SEGET, 510.000 €, 90,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni stan s privatnim bazenom Seget Vranjica Dobrodošli u ekskluzivnu luksuznu nekretninu koja redefinira pojam elegancije i privatnosti. Smještena u jednom od najatraktivnijih dijelova Seget Vranjice, ova prestižna novogradnja predstavlja savršen spoj luksuza, udobnosti i suvremenog....

 
 
 
  Stan, SEGET, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji luksuznog penthousa u Segetu Donjem (S21) ukupne površine 173,69 m². Zgrada u kojoj je smješten penthouse gradi se na 5 etaža s ukupno 22 stana. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji te je udaljena svega 170 m od mora i plaže. Penthouse se sastoji od kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, SEGET, Na upit, 104,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji luksuznog penthousa s panoranskim pogledom na more. Nalazi se na zadnjem katu manje stambene zgrade. Zgrada ima zajednički bazen. Zgrada ima energetski certifikat A+. Penthouse je ukupne stambene površine od 83,19mm, a sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Stan, SEGET, 290.000 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr