- stanovi seget DONJI parking

  • Za upit "stanovi seget DONJI parking" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.689 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
    • lift
    • 1.kat
    • prizemlje
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 450.000 €, 108,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,penthouse 108 m2 (90 m2 stan plus terasa 18 m2) u novogradnji sa liftom ,na 4.katu(zadnjem) ,zapad-sjever-istok orijentiran,sa dvije terase(12 m2 i 6 m2) sa kojih ima pogled na more, u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima tri....

 
 
 
  Stan, SEGET, 680.000 €, 128,00 m2 cca 5310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dovršen penthouse 128 m2 ( 85 m2 stana plus 148 m2 terase) u novogradnji sa liftom i zajedničkim bazenom te garažom.Stan se nalazi na četvrtom (zadnjem) katu, a sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice,kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom te velike terase....

 
 
 
  Stan, SEGET, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji, penthouse 59 m2 + 47 m2 terase u novogradnji, na 3. katu(zadnjem) , jug-istok-sjever-zapad orijentiran na mirnoj lokaciji u blizini centra te udaljenoj 550 m od mora i plaže. Stan ima dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo,wc,ostavu, kuhinju sa blagovaonicom i dnevni boravak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi seget DONJI parking'
450.000 €
360.000 €
250.000 €
  Stan, SEGET, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Seget Donji, komforan dvosoban stan 64 m2 u novogradnji, na 2. katu , jug-istok-sjever orijentiran, sa velikom lođom (12 m2) na odličnoj i mirnoj lokaciji u blizini centra te udaljenoj 550 m od mora i plaže. Stan ima dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, kuhinju sa blagovaonicom i....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.000 €, 96,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 3.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 244.900 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Seget Donji, dvosoban stan od 66,3 m2 na 1. katu s pripadajućim parkirnim mjestom i pogledom na moreStan u novogradnji na prvom katu koji se sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika te natkrivenog balkona.Zatvorena....

 
 
 
  Stan, SEGET, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, SEGET, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,dvosoban penthouse 98 m2 (67 m2 stan plus velika terasa 31 m2) u novogradnji,na trećem(zadnjem) katu ,jug-sjever-istok orijentiran,sa velikom terasom (31 m2) sa koje ima otvoren panoramski pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 390.000 €, 106,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,dvosoban penthouse 106 m2 (75 m2 stan plus velika terasa 31 m2) ,na trećem(zadnjem) katu ,jug-sjever-istok orijentiran,sa velikom terasom (31 m2) sa koje ima otvoren panoramski pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 600 m od mora i plaže.Stan....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.592 €, 75,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na trećem katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S10: Nalazi se trećem katu katu zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 313.690 €, 75,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na prvom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S4: Nalazi se na prvom katu zgrade. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 360.000 €, 93,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,potpuno nov dvosoban stan 69 m2(55m2 stan+14m2 lođa) + veliki vrt (99 m2) na prizemlju u novogradnji sa liftom.Orijentacija stana je istok-jug-zapad.Stan ima dvije spavaće sobe, 1 kupaonicu ,kuhinju,blagovaonicu i dnevni boravak te veliku terasu (14 m2) te veliki vrt (99....

 
 
 
  Stan, SEGET, 279.610 €, 67,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan u prizemlju novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S1: Prizemlje. Sastoji se od dvije sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 256.481 €, 59,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na drugom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S8: Nalazi se drugom katu zgrade. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 306.000 €, 96,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SEGET, 234.000 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, SEGET, 820.000 €, 174,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,luksuzan penthouse 174 m2 u novogradnji sa bazenom i liftom,na 4. katu, sa panormaskim pogledom na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 120 m od mora i plaže.Stan ima tri spavaće sobe od kojih jedna sa garderobom,hodnik,2 kupatila,wc, garderoba,praonica,predsoblje,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 359.000 €, 100,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji, trosoban stan 100m2 udaljen 80m od mora s dva parking mjesta i pogledom na more. Stan ima 77m2 stambene površine, tri spavaće sobe, dvije kupaone, hodnik, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, balkon 22m2 na južnoj strani, balkon 6m2 na zapadnoj strani, vanjsko natkriveno....

 
 
 
  Stan, SEGET, 317.000 €, 96,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan trosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban penthouse 81 m2 (54 m2 stan plus balkon 27 m2) u novogradnji,na trećem(zadnjem) katu ,jug-zapad-sjever-istok orijentiran,sa velikom terasom (27 m2) sa koje ima otvoren panoramski pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 66,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 66 m2 u novogradnji,na prvom katu ,jug-istok-sjever orijentiran,sa velikom lođom (13.5 m2) sa koje ima otvoren pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe,hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com