• GoHome Professional
stanovi seget DONJI lođa 100 m2 - GoHome
  • stanovi seget DONJI lođa 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi seget DONJI lođa 100 m2

  • Za upit "stanovi seget DONJI lođa 100 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.581 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 317.000 €, 96,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan trosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 450.000 €, 107,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam moderan 3-sobni penthouse površine 107,46 m2, smješten na četvrtom katu zgrade s ukupno četiri kata, u mirnom naselju Seget Donji. Ova nekretnina, izgrađena 2025. godine, ističe se izvanrednom lokacijom neposredno uz more i obiljem prirodnog svjetla, što doprinosi....

 
 
 
  Stan, SEGET, 360.000 €, 93,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,potpuno nov dvosoban stan 69 m2(55m2 stan+14m2 lođa) + veliki vrt (99 m2) na prizemlju u novogradnji sa liftom.Orijentacija stana je istok-jug-zapad.Stan ima dvije spavaće sobe, 1 kupaonicu ,kuhinju,blagovaonicu i dnevni boravak te veliku terasu (14 m2) te veliki vrt (99....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi seget DONJI lođa 100 m2'
322.000 €
322.000 €
  Stan, SEGET, 306.000 €, 96,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.000 €, 96,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 3.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com