• GoHome Professional
stanovi seget DONJI do 80 m2 1.kat - GoHome
  • stanovi seget DONJI do 80 m2 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi seget DONJI do 80 m2 1.kat

  • Za upit "stanovi seget DONJI do 80 m2 1.kat" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.712 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 334.000 €, 82,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 66,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 66 m2 u novogradnji,na prvom katu ,jug-istok-sjever orijentiran,sa velikom lođom (13.5 m2) sa koje ima otvoren pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe,hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 71,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog WC-a....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi seget DONJI do 80 m2 1.kat'
243.900 €
240.000 €
200.000 €
  Stan, SEGET, 313.690 €, 75,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na prvom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S4: Nalazi se na prvom katu zgrade. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 231.000 €, 71,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.10.2024.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan S5 na prvom katu stambene zgrade, 250 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi u Segetu Donjem, 250 metara od mora i plaže, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu i lift. Stan S5 na prvom katu....

 
 
 
  Stan, SEGET, 234.000 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, SEGET, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SEGET, 244.900 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji, dvosoban stan od 66,3 m2 na 1. katu s pripadajućim parkirnim mjestom i pogledom na moreStan u novogradnji na prvom katu koji se sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika te natkrivenog balkona.Zatvorena....

 
 
 
  Stan, SEGET, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 66,7 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom. Stan se sastoji od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, kupaonice, natkrivenog balkona....