• GoHome Professional
stanovi seget DONJI do 80 m2 - GoHome
  • stanovi seget DONJI do 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi seget DONJI do 80 m2

  • Za upit "stanovi seget DONJI do 80 m2" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.607 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • kvalitetan
    • parking
    • moderan
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban penthouse 81 m2 (54 m2 stan plus balkon 27 m2) u novogradnji,na trećem(zadnjem) katu ,jug-zapad-sjever-istok orijentiran,sa velikom terasom (27 m2) sa koje ima otvoren panoramski pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 234.000 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.10.2024.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan S9 na drugom katu stambene zgrade, 250 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi u Segetu Donjem, 250 metara od mora i plaže, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu i lift. Stan S9 na drugom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi seget DONJI do 80 m2'
228.000 €
231.000 €
280.000 €
  Stan, SEGET, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2024.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan S1 u visokom prizemlju stambene zgrade, 250 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi u Segetu Donjem, 250 metara od mora i plaže, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu i lift. Stan S1 u visokom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 264.600 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u novoizgrađenoj zgradi u Segetu Donjem. Odlična lokacija u mirnom mjestu. Zgrada se sastoji od 51 stambene jedinice. Skoro svi stanovi imaju pogled na more. Zgrada je udaljena svega 250 m do mora. Ima lift te zajednički bazen. Seget Donji se nalazi na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.592 €, 75,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na trećem katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S10: Nalazi se trećem katu katu zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 313.690 €, 75,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na prvom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S4: Nalazi se na prvom katu zgrade. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

STAN S11 3. kat | 97,91 m | JI orijentacija | Prostrana terasa | Novogradnja Seget Donji Stan S11 je luksuzno koncipiran i prostran trosoban stan smješten na 3. katu moderne novogradnje u Segetu Donjem, s planiranim završetkom radova krajem ljeta 2026. godine. Riječ je o stanu koji....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 205.000 € na 210.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 205.000 €
17.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan ? treći kat, Seget Donji Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan smješten na trećem katu stambene zgrade s liftom u atraktivnom dijelu mjesta Seget Donji. Stan ima ukupnu površinu od 70,21 m² i sastoji se od: dvije spavaće sobe kupaonice hodnika....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 205.000 € na 210.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SEGET, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 205.000 €
17.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan ? drugi kat, Seget Donji Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan smješten na drugom katu stambene zgrade s liftom u atraktivnom dijelu mjesta Seget Donji. Stan ima ukupnu površinu od 70,60 m² i sastoji se od: dvije spavaće sobe kupaonice dodatnog....

 
 
 
  Stan, SEGET, 334.000 €, 82,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 344.000 €, 82,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 2. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na drugomkatu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 351.000 €, 82,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 3. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na trećem katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 279.610 €, 67,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan u prizemlju novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S1: Prizemlje. Sastoji se od dvije sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prizemlju zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 230.000 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prvom zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom kupaonicom)....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 66,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 66 m2 u novogradnji,na prvom katu ,jug-istok-sjever orijentiran,sa velikom lođom (13.5 m2) sa koje ima otvoren pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe,hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 65 m smješten u mjestu Seget Donji, u neposrednoj blizini plaže i svega nekoliko minuta vožnje od centra Trogira. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade, jugoistočne je orijentacije te se odlikuje funkcionalnim rasporedom koji obuhvaća....

 
 
 
  Stan, SEGET, 243.900 €, 65,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Donji, svega nekoliko minuta od mora i nadomak Trogira. Stan ukupne površine 65 m nalazi se na prvom katu i orijentiran je na jugoistok, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog....

 
 
 
  Stan, SEGET, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 71,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog WC-a....

 
 
 
  Stan, SEGET, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SEGET, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji, komforan dvosoban stan 64 m2 u novogradnji, na 2. katu , jug-istok-sjever orijentiran, sa velikom lođom (12 m2) na odličnoj i mirnoj lokaciji u blizini centra te udaljenoj 550 m od mora i plaže. Stan ima dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, kuhinju sa blagovaonicom i....

 
 
 
  Stan, SEGET, 200.000 €, 63,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan S4 na prvom katu zgrade, Seget Donji Stan se nalazi u zgradi s 7 stambenih jedinica, 500 metara od mora i plaže, na panoramskoj lokaciji u Segetu Donjem. Zgrada se nalazi u blizini dućana i restorana. Stan S4 prvi kat se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, SEGET, 244.900 €, 61,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Seget Donji, dvosoban stan od 66,3 m2 na 1. katu s pripadajućim parkirnim mjestom i pogledom na moreStan u novogradnji na prvom katu koji se sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka otvorenog tipa s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika te natkrivenog balkona.Zatvorena....

 
 
 
  Stan, SEGET, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

STAN S10 3. kat | 80,48 m | JZ orijentacija | Novogradnja Seget Donji Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan trosoban stan S10 smješten na 3. katu moderne stambene zgrade u Segetu Donjem, s planiranim završetkom gradnje krajem ljeta 2026. godine. Riječ je o pažljivo projektiranom stanu....

 
 
 
  Stan, SEGET, 256.481 €, 59,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na drugom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S8: Nalazi se drugom katu zgrade. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 225.000 €, 59,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 66,7 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom. Stan se sastoji od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, kupaonice, natkrivenog balkona....

 
 
 
  Stan, SEGET, 251.000 €, 59,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, dvosoban stan 66,7 m2 na 3. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan dvosoban stan smješten na trećem katu zgrade s garažama i liftom. Stan se sastoji od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, kupaonice, natkrivenog balkona....

 
 
 
  Stan, SEGET, 250.000 €, 84,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji, komforan dvosoban stan 84 m2 ( stan 66 m2 + krovna terasa 71 m2) u novogradnji, na 2. (zadnjem) katu , jug-zapad -sjever orijentiran, sa velikom krovnom terasom na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 400 m od mora. Stan ima dvije spavaće sobe, hodnik, kupatilo, kuhinju....

 
 
 
  Stan, SEGET, 165.000 €, 53,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

JEDNOSOBAN STAN S VRTOM - SEGET DONJI Na prodaju jednosoban stan u Segetu Donjem na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan ima unutarnju površinu od 37,84 m² te pripadajući vrt površine 15,20 m², idealan za opuštanje i boravak na otvorenom. Sastoji se od jedne spavaće sobe, kuhinje povezane....

 
 
 
  Stan, SEGET, 240.000 €, 51,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,1-soban stan 51 m2 u novogradnji sa liftom i zajedničkim bazenom te lođom.Stan se nalazi na drugom katu, a sastoji se od jedne spavaće sobe, jedne kupaonice,kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom.Stan je istočno orijentiran.Stanu pripada jedno vanjsko parkirno mjesto.Zgrada....

 
 
 
  Stan, SEGET, 188.000 €, 49,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, stan 50,2 m2 s terasom i vrtom u novogradnji s garažom i liftomKomforan jednosoban stan smješten na prizemlju zgrade s garažama i liftom. Stan se sastoji od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, sobe, kupaonice, natkrivene terase i vrta....

 
 
 
  Stan, SEGET, 270.000 €, 87,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan od 87,6 m2 s vrtom u novogradnji s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na visokom prizemlju zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: ddnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom....