• GoHome Professional
stanovi seget DONJI balkon što veće - GoHome
  • stanovi seget DONJI balkon što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi seget DONJI balkon što veće

  • Za upit "stanovi seget DONJI balkon što veće" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.644 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • lođa
    • terasa
    • luksuzan
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 311.000 €, 96,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan S6 na prvom katu stambene zgrade, 250 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi u Segetu Donjem, 250 metara od mora i plaže, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu i lift. Stan S6 na prvom katu....

 
 
 
  Stan, SEGET, 800.000 €, 176,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2024.,

www.crozilla.com

Prodajemo penthouse stan S9 na četvrtom katu stambene zgrade, 100 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi na top lokaciji u Segetu Donjem, 100 metara od mora i plažea, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu,....

 
 
 
  Stan, SEGET, 820.000 €, 173,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

LUKSUZNI PENTHOUSE U NOVOGRADNJI (S-9) SEGET DONJI 150m od MORA I PLAŽE Prodaje se prostrani i moderno dizajnirani penthouse ukupne površine 173,93 m smješten u mirnom okruženju Segeta Donjeg, svega 150 metara od mora i plaže. Sastoji se od hodnika, 2 kupaonice, WC-a, predsoblja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi seget DONJI balkon što veće'
240.000 €
235.000 €
450.000 €
  Stan, SEGET, 360.000 €, 120,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji, komforan trosoban stan 105 m2 s balkonom 15 m2 u zgradi. Stan ima tri spavaće sobe, kupaonu, wc, hodnik, ostavu, kuhinju s blagovanom, dnevni boravak te balkon 15 m2. Pripada mu parking mjesto ispred zgrade. Stan je namješten, klimatiziran, centralno grijanje s instalacijama....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 465.000 € na 460.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SEGET, 460.000 €, 108,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 465.000 €
30.03.2026 - 460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNI PENTHOUSE U NOVOGRADNJI SEGET DONJI **200m od MORA I PLAŽE** PLANIRAN ROK USELJENJA: Kolovoz/August 2025. Prodaje se prostrani i moderno dizajnirani penthouse ukupne površine 108 m smješten u mirnom okruženju Segeta Donjeg. Zgrada je odlično prometno povezana i nalazi se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 359.000 €, 100,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji, trosoban stan 100m2 udaljen 80m od mora s dva parking mjesta i pogledom na more. Stan ima 77m2 stambene površine, tri spavaće sobe, dvije kupaone, hodnik, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, balkon 22m2 na južnoj strani, balkon 6m2 na zapadnoj strani, vanjsko natkriveno....

 
 
 
  Stan, SEGET, 306.000 €, 96,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.000 €, 96,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 3.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 317.000 €, 96,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan trosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 306.000 €, 96,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.10.2024.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan S2 u visokom prizemlju stambene zgrade, 250 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi u Segetu Donjem, 250 metara od mora i plaže, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu i lift. Stan S2 u visokom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 322.000 €, 92,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2024.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan S3 na prvom katu stambene zgrade, 100 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi na top lokaciji u Segetu Donjem, 100 metara od mora i plažea, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu, lift i zajednički....

 
 
 
  Stan, SEGET, 306.000 €, 91,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

B-S6Trogir- Seget Donji komforan trosoban stan od 95,70 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na visokom prvom katu zgrade, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 335.000 €, 91,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

B-S14Trogir- Seget Donji komforan trosoban stan od 95,70 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na visokom trećem katu zgrade, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 300.000 €, 91,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

B-S2 Trogir- Seget Donji komforan trosoban stan od 95,70 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na visokom prizemlju zgrade, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 334.000 €, 82,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 1. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na prvom katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 344.000 €, 82,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 2. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na drugomkatu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 351.000 €, 82,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, trosoban stan 87,6 m2 na 3. katu novogradnje s garažom i liftomKomforan trosoban stan smješten na trećem katu zgrade s garažama i liftom, sastoji se od: dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, tri sobe (master soba s vlastitom kupaonicom),....

 
 
 
  Stan, SEGET, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,dvosoban penthouse 81 m2 (54 m2 stan plus balkon 27 m2) u novogradnji,na trećem(zadnjem) katu ,jug-zapad-sjever-istok orijentiran,sa velikom terasom (27 m2) sa koje ima otvoren panoramski pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.592 €, 75,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na trećem katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S10: Nalazi se trećem katu katu zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 313.690 €, 75,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Seget Donji, dvosoban stan na prvom katu novogradnje. Zgrada u izgradnji, 1 km udaljena od mora. Otvoren pogled na Trogir i Čiovo. Luksuzna gradnja uključivat će zajedničku teretanu, saunu te sobu za odmor smještenu u prizemlju. Stan S4: Nalazi se na prvom katu zgrade. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SEGET, 234.000 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, SEGET, 231.000 €, 71,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S5 na prvom katu stambene zgrade, 250 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi u Segetu Donjem, 250 metara od mora i plaže, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu i lift. Stan S5 na prvom katu....

 
 
 
  Stan, SEGET, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, SEGET, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan S1 u visokom prizemlju stambene zgrade, 250 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi u Segetu Donjem, 250 metara od mora i plaže, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu i lift. Stan S1 u visokom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.09.2025.,

www.indomio.hr

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prizemlju zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom....

 
 
 
  Stan, SEGET, 230.000 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

Trogir-Seget Donji, komforan dvosoban stan od 71,4 m2 u novogradnji s garažom i liftom.Smješten na prvom zgrade s garažama i liftom, a sastoji se od: komfornog dnevnoga boravka kuhinje i blagovaonice otvorenog tipa, hodnika, dvije sobe, dvije kupaonice (master soba s vlastitom kupaonicom)....