stanovi retfala prodaja tržnica - GoHome
  • stanovi retfala prodaja tržnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi retfala prodaja tržnica

  • Za upit "stanovi retfala prodaja tržnica" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.022 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • 2.kat
    • kordunska ulica
    • moderan
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, JOSIPOVAC, 254.187 €, 83,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVO!! NOVO!! MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STANOVI 83,34m2 i 90,65m2!! SVAKI STAN IMA PRIPADAJUĆI VLASTITI VRT I PARKING MJESTO U OGRAĐENOM DVORIŠTU ZGRADE!! NOVA LUKSUZNA URBANA VILA STANOVI SA VRTOVIMA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! EXTRA MIRNA STAMBENA LOKACIJA!! RETFALA/ŠIRI....

 
 
 
  Stan, JOSIPOVAC, 230.000 €, 101,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVI MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBAN STAN NA DRUGOM KATU S LOĐOM POVRŠINE 101,34 m2!! PRIPADAJUĆI PARKING ISPRED ZGRADE !! CENTRALNO PODNO PLINSKO GRIJANJE (KODENZACIJSKI KOMBI BOJLER)!! RETFALA - KOZJAČKA ULICA!! EXTRA MIRNA ZONA STANOVANJA!! KVALITETNI MATERIJALI....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 264.222 €, 99,64 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVI MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBAN STAN NA DRUGOM KATU SA LOĐOM POVRŠINE 99,64m2!! PRIPADAJUĆI NATKRIVENI PARKING POVRŠINE 12,50m2!! PRIPADAJUĆA OSTAVA POVRŠINE 2,51m2!! NOVATIVNI SUSTAV GRIJANJA NA STRUJU PREKO DIZALICA TOPLINE/PODNO GRIJANJE/REŽIJSKI TROŠKOVI....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi retfala prodaja tržnica'
289.000 €
166.425 €
298.900 €
  Stan, OSIJEK, Retfala, 167.125 €, 47,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 47,75m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.460 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 51,55m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 180.425 €, 51,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 280.000 €, 107,39 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

URBANA VILA, Osijek, RETFALA - Psunjska ulica ! Novi stan u urbanoj vili od 107,39m2 na 1.katu. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dječje sobe, dječje sobe, spavaće sobe, hodnika, kupaonice, vešeraja, kupaonice, ostave, te terase. Stan ima osigurano parkirno....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 208.495 €, 59,57 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

3-soban stan u višestambenoj zgradi u Retfali na prodaju, 59,57m2, novogradnja u izgradnji. PODACI O ZGRADI: - dizalo, A+ energetski razred, video portafon, suvremeni protupožarni sustavi vatrodojave-automatske kupole za odimljavanje, osigurano parkirno mjesto, prostorija za bicikle,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 159.285 €, 45,51 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STAN POVRŠINE 45,51m2+ PRIPADAJUĆI PARKING!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE/KONDENZACIJSKI BOJLERI!! SVA BROJILA ODVOJENA!!....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 236.000 €, 80,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran, funkcionalan i potpuno opremljen obiteljski stan površine 80 m² u Osijeku, Retfala ? Žuto naselje, u Ulici Ljudevita Posavskog 29. Stan se nalazi na 2. katu i odličan je izbor za obitelj koja traži uredan, useljiv i namješten stan bez dodatnih ulaganja. Stan je....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 254.187 €, 83,34 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNO NUDIMO ZA PRODAJU NOVI MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STAN NA PRVOM KATU POVRŠINE 83,34m2!! STAN IMA PRIPADAJUĆI VLASTITI VRT I PARKING MJESTO U OGRAĐENOM DVORIŠTU ZGRADE!! NOVA LUKSUZNA URBANA VILA STANOVI SA VRTOVIMA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! EXTRA....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO! MODERNI STANOVI U NOVOGRADNJI! CENTAR/RETFALA! 45m2, 47m2, 51m2! NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STANOVI POVRŠINA 45m2, 47m2, 51m2!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 232.368 € na 242.050 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 242.050 €, 96,82 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 232.368 €
25.03.2026 - 242.050 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.njuskalo.hr

5-soban dvoetažni stan + vrt u višestambenoj zgradi u Retfali na prodaju, 96,82m2, novogradnja u izgradnji. PODACI O ZGRADI: - dizalo, A+ energetski razred, video portafon, suvremeni protupožarni sustavi vatrodojave-automatske kupole za odimljavanje, osigurano parkirno mjesto, prostorija....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 254.187 €, 83,34 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 210.288 € na 219.050 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 219.050 €, 87,62 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 210.288 €
25.03.2026 - 219.050 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

4-soban dvoetažni stan + vrt u višestambenoj zgradi u Retfali na prodaju, 87,62m2, novogradnja u izgradnji. PODACI O ZGRADI: - dizalo, A+ energetski razred, video portafon, suvremeni protupožarni sustavi vatrodojave-automatske kupole za odimljavanje, osigurano parkirno mjesto, prostorija....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 276.483 €, 83,34 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNO NUDIMO ZA PRODAJU NOVI MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBNI STAN NA DRUGOM KATU POVRŠINE 90,65m2!! STAN IMA PRIPADAJUĆI VLASTITI VRT I PARKING MJESTO U OGRAĐENOM DVORIŠTU ZGRADE!! NOVA LUKSUZNA URBANA VILA STANOVI SA VRTOVIMA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! EXTRA....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 262.683 € na 285.525 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 285.525 €, 114,21 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 251.262 €
25.03.2026 - 262.683 €
11.04.2026 - 285.525 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

4-soban dvoetažni stan + vrt u višestambenoj zgradi u Retfali na prodaju, 114,21m2, novogradnja u izgradnji. PODACI O ZGRADI: - dizalo, A+ energetski razred, video portafon, suvremeni protupožarni sustavi vatrodojave-automatske kupole za odimljavanje, osigurano parkirno mjesto, prostorija....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 152.340 € na 162.496 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 162.496 €, 50,78 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2025 - 126.950 €
31.01.2025 - 132.028 €
31.05.2025 - 137.106 €
31.08.2025 - 142.184 €
17.10.2025 - 152.340 €
25.03.2026 - 162.496 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2025.,

www.njuskalo.hr

2-soban stan u višestambenoj zgradi u Retfali na prodaju, 50,78m2, novogradnja u izgradnji. PODACI O ZGRADI: - dizalo, A+ energetski razred, video portafon, suvremeni protupožarni sustavi vatrodojave-automatske kupole za odimljavanje, osigurano parkirno mjesto, prostorija za bicikle,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 230.000 €, 101,34 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com