• GoHome Professional
stanovi retfala prodaja do 240000 eura 1.kat - GoHome
  • stanovi retfala prodaja do 240000 eura 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi retfala prodaja do 240000 eura 1.kat

  • Za upit "stanovi retfala prodaja do 240000 eura 1.kat" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.307 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 249.000 €, 69,86 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 259.000 €
23.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI NA PRVOM KATU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANOM LOĐOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO PODNO SA REGULACIJOM TOPLINE U SVAKOJ PROSTORIJI,....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 152.820 € na 178.290 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 178.290 €, 50,94 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 152.820 €
15.03.2026 - 178.290 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Osijek, Retfala - na prodaju je trosobni stan na 1. katu višestambene zgrade koja počinje sa izgradnjom kraljem ljeta 2026. godine. Stan je dio planirane stambene izgradnje i projektiran je kao trosoban stan s jasno definiranim prostorijama. Nalazi se na 1. katu zgrade te je predviđen....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 166.425 €, 47,55 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO! MODERNI STANOVI U NOVOGRADNJI! CENTAR/RETFALA! 45m2, 47m2, 51m2! NOVO!! NOVO!! EKSKLUZIVNA PONUDA!! CENTAR/RETFALA!! ATRAKTIVNA STAMBENA LOKACIJA!! VISOKOKVALITETNI MODERNI DVOSOBNI STANOVI POVRŠINA 45m2, 47m2, 51m2!! VISOKOKVALITETNA STAMBENA ZGRADA SA DIZALOM!! PODNO....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi retfala prodaja do 240000 eura 1.kat'
254.187 €
254.187 €
254.187 €
  Stan, OSIJEK, Retfala, 162.400 €, 42,97 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem prostran jednosoban stan 42.97m koji se nalazi na prvom katu stambene zgrade trokatnice,vratnicka 62 retfala Osijek stan je lijepog i funkcionalnog rasporeda prostorija i sastoji se od predsoblja ,dnevnog boravka kuhinje blagovaonice sobe kupatila i ostave te sporednog dijela....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 152.820 €, 50,94 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Osijek, Retfala, dvoiposobni stan, 1. kat - 4, kat, 50,94 m2, novogradnja Stan se sastoji od: dnevne soba 19,12 m², soba I. 6,51 m², soba II. 10,24 m2, hodnika 4,65 m2, kupaonice 4,48 m², spremište 0,77 m2, lođa 3,42 m2 (koef. 0,75), šupa 5,2 m2 (koef. 0.5). Neto korisna....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 148.860 €, 49,62 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Osijek, Retfala, dvosobni stan, 1. kat - 4, kat, 49 m2, novogradnja, lift Stan se sastoji od: dnevne soba 25,10 m², soba I. 11,84m²,, hodnika 2,82 m2, kupaonice 4,48m², spremište 0,77 m2, lođa 2,91 m2, šupa 4,85 m2. Neto korisna površina: 49,62 m² Položaj: 1.kat-4.kat Tip....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 133.000 € na 130.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 36,50 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2026 - 133.000 €
19.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo jednosoban stan površine 36,50 m2, koji se nalazi na 1. katu stambene zgrade dvokatnice smještene u iznimno mirnom dvorišnom dijelu stambenog kompleksa izgrađenog 2010. godine - odlična lokacija samog središta GČ Retfala u neposrednoj blizini nogometnog stadiona NK Osijek....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr