• GoHome Professional
stanovi retfala prodaja do 210000 eura - GoHome
  • stanovi retfala prodaja do 210000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi retfala prodaja do 210000 eura

  • Za upit "stanovi retfala prodaja do 210000 eura" pronađeno 60 nekretnina - prosječna cijena 3.219 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 11 nekretnina za upit stanovi retfala prodaja do 210000 eura pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, OSIJEK, Retfala, 148.860 €, 49,62 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Osijek, Retfala, dvosobni stan, 1. kat - 4, kat, 49 m2, novogradnja, lift Stan se sastoji od: dnevne soba 25,10 m², soba I. 11,84m²,, hodnika 2,82 m2, kupaonice 4,48m², spremište 0,77 m2, lođa 2,91 m2, šupa 4,85 m2. Neto korisna površina: 49,62 m² Položaj: 1.kat-4.kat Tip....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 140.805 €, 40,23 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Osijek, Retfala ? na prodaju je dvosoban stan u novogradnji smješten u prizemlju višestambene zgrade s ukupno pet etaža.Početak gradnje planiran je za jesen 2026. godine, što kupcima omogućuje pravovremeno planiranje kupnje i eventualnih prilagodbi u ranoj fazi projekta.Riječ je o....

 
 
 
  Stan, JOSIPOVAC, 140.805 €, 40,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 37,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, RETFALA, Ljudevita Posavskog, 37m², 1-soban. U kvalitetnoj i čvrstoj zgradi na 1. katu se prodaje stan od 37,41m². Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te izlaz na balkon i kupaonice s WC-om. Orijentiran je na južnu stranu te je radi....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan na atraktivnoj lokaciji Tramvajsko stajalište je direktno kraj ulaza u zgradu Stan je sa pogledom na stadion Opus Arena U blizini se nalazi Hipodrom Emezeta Portanova Addiko Banka i još dosta toga Cijena nije fiksna Broj tel. +43 650 345 02 92 +385 97 733 15 00 Viber....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 133.000 € na 130.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 36,50 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.05.2026 - 133.000 €
19.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo jednosoban stan površine 36,50 m2, koji se nalazi na 1. katu stambene zgrade dvokatnice smještene u iznimno mirnom dvorišnom dijelu stambenog kompleksa izgrađenog 2010. godine - odlična lokacija samog središta GČ Retfala u neposrednoj blizini nogometnog stadiona NK Osijek....

 
 
 
  Stan, JOSIPOVAC, 130.000 €, 37,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA, STAN, RETFALA, Ljudevita Posavskog, 37m2, 1-soban. U kvalitetnoj i čvrstoj zgradi na 1. katu se prodaje stan od 37,41m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te izlaz na balkon i kupaonice s WC-om. Orijentiran je na južnu stranu te je radi....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poslovni prostor u prizemlju površine 44,21 m2 koji se može prenamijeniti u stan.Sastoji se od ulaza, 2 prostorije ( jedna od 10,93 m2, druga od 20,87 m2), kupaonice i natkrivene terase. U cijenu je uključen parking, dok se ostava površine 8,40 m² može kupiti posebno.Stan....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 130.000 €, 37,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Stan, Retfala, Ljudevita Posavskog, 1s, 37m2 PRODAJA, STAN, RETFALA, Ljudevita Posavskog, 37m2, 1-soban. U kvalitetnoj i čvrstoj zgradi na 1. katu se prodaje stan od 37,41m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom te izlaz na balkon i kupaonice....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi na drugom katu u urbanoj vili sa dva stana, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dječje sobe, spavaće sobe za roditelje, hodnika, ostave, spremišta i kupaone. Posebnost stana je u tome što stan ima uređenu ostavu od 11m2 u prizemlju. Stan ima i natkriveno garažno....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 219.000 € na 225.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 239.000 €
11.05.2026 - 219.000 €
18.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kolodvorska 2B, Osijek Komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji (križanje Kolodvorske i ulice Š. Petefija). Mirna ulica i velika privatnost. Kvalitetna gradnja i opremanje. Sve sobe su klimatizirane. Stan je koncipiran tako da se minimalno prenosi buka iz ostalih stanova i s ulice.....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 130.000 € na 120.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 120.000 €, 67,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 130.000 €
18.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalan stan smješten u suterenu manje stambene zgrade, idealan za obitelj ili kao investicija za dugoročni najam. Stan se sastoji od predsoblja, kupaonice s prirodnim svjetlom, dvije dječje sobe, dnevne sobe povezane s blagovaonicom, manje spavaće sobe te odvojene....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, 118.000 €, 30,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U osječkom kvartu Retfala prodaje se moderno opremljen stan površine 30,88 m², smješten na 3. katu zgrade s liftom. Stan je funkcionalno raspoređen i obuhvaća dnevnu sobu, manju kuhinju, odvojenu spavaću sobu te kupaonicu. Sa spremištem u podrumu. Prostor je uređen u suvremenom stilu....

 
 
 
  Stan, JOSIPOVAC, 118.000 €, 30,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 229.000 €, 59,62 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 239.000 €
23.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI U PRIZEMLJU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA, SVAKI STAN NA JEDNOJ ETAŽI, ZGRADA JE SAMOSTOJEĆA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANIM VRTOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO....

 
 
 
  Stan, JOSIPOVAC, 230.000 €, 101,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVO!! NOVO!! NOVO!! NOVI MODERNI LUKSUZNI ČETVEROSOBAN STAN NA DRUGOM KATU S LOĐOM POVRŠINE 101,34 m2!! PRIPADAJUĆI PARKING ISPRED ZGRADE !! CENTRALNO PODNO PLINSKO GRIJANJE (KODENZACIJSKI KOMBI BOJLER)!! RETFALA - KOZJAČKA ULICA!! EXTRA MIRNA ZONA STANOVANJA!! KVALITETNI MATERIJALI....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 230.000 €, 101,34 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosobni stan od 33 m2 u starijoj prizemnici, za generalnu adaptaciju ili rušenje na adresi J.J.Strossmayera 73, Retfala, Osijek. Nalazi se na čestici s još 7 stanova - etažirano, formalno-pravno odvjeno od ostalih stanova, sa zasebnim ulazom sa stražnje strane - od Naselja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-60 (od ukupno 60)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan