• GoHome Professional
stanovi retfala prodaja 60 m2 dvorište - GoHome
  • stanovi retfala prodaja 60 m2 dvorište - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi retfala prodaja 60 m2 dvorište

  • Za upit "stanovi retfala prodaja 60 m2 dvorište" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 3.138 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • novogradnja
    • komforan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 219.000 € na 225.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 239.000 €
11.05.2026 - 219.000 €
18.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kolodvorska 2B, Osijek Komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji (križanje Kolodvorske i ulice Š. Petefija). Mirna ulica i velika privatnost. Kvalitetna gradnja i opremanje. Sve sobe su klimatizirane. Stan je koncipiran tako da se minimalno prenosi buka iz ostalih stanova i s ulice.....

 
 
 
  Stan, JOSIPOVAC, 189.900 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo atraktivan trosoban stan u izgradnji, smješten u mirnoj ulici Šandora Petefija, u naselju Retfala, jednoj od najtraženijih i najbolje povezanih lokacija u Osijeku. Ova moderna nekretnina nalazi se u urbanoj vili s ukupno tri stambene jedinice, što jamči dodatnu privatnost,....

 
 
 
  Stan, JOSIPOVAC, 189.900 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!