• GoHome Professional
stanovi retfala prodaja 60 m2 - GoHome
  • stanovi retfala prodaja 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi retfala prodaja 60 m2

  • Za upit "stanovi retfala prodaja 60 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.173 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • dvorište
    • adaptiran
    • nenamješten
    • komforan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JOSIPOVAC, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 188.000 €
20.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Osijek,Retfala, u ponudi dvosoban stan s balkonom i pogledom na zeleniloU mirnom i uvučenom dijelu Retfale prodaje se funkcionalan dvosoban stan koji pruža ugodnu atmosferu, privatnost i praktičan raspored prostorija, idealan za obiteljski život, parove ili investiciju.Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 207.000 €, 60,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem potpuno namješten dvosoban stan od 60 m² na drugom katu peterokatnice u Retfali, Osijek. Zgrada je priključena na gradski plin, vodovod i kanalizaciju. Stan ima energetski razred A i etažno plinsko centralno grijanje. Stan je orijentiran prema jugu i zapadu, a lođa pruža....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 229.000 €, 59,62 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 239.000 €
23.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN KOMFORAN STAN KOJI SE NALAZI U PRIZEMLJU ZGRADE, ZGRADE SA TRI STANA, SVAKI STAN NA JEDNOJ ETAŽI, ZGRADA JE SAMOSTOJEĆA STAN SE SASTOJI OD HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA TRPEZARIJOM I KUHINJOM, KUPAONOM, SPAVAĆOM SOBOM, GARDEROBEROM I PROSTRANIM VRTOM GRIJANJE U STANU JE PLINSKO....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi retfala prodaja 60 m2'
189.900 €
189.900 €
182.000 €
  Stan, OSIJEK, Retfala, 208.495 €, 59,57 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

3-soban stan u višestambenoj zgradi u Retfali na prodaju, 59,57m2, novogradnja u izgradnji. PODACI O ZGRADI: - dizalo, A+ energetski razred, video portafon, suvremeni protupožarni sustavi vatrodojave-automatske kupole za odimljavanje, osigurano parkirno mjesto, prostorija za bicikle,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETROVA GORA, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 188.000 €
22.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosoban, namješten stan površine 59 m2 + ostava u podrumu, koji se nalazi na 2 katu stambene zgrade četverokatnice u planski građenom naselju GČ Retfala, Vijenac Petrove gore. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom s izlazom na loggiu,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 188.000 € na 182.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 58,58 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 188.000 €
19.05.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je lijepo uređen i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², smješten na 2. katu uredne četverokatnice u mirnom i planski građenom dijelu Retfale ? Vijenac Petrove gore. Stan je kompletno namješten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim kako....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 182.000 €, 58,58 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Retfali se prodaje dizajnerski opremljen i adaptiran stan površine 58,58 m², smješten na 2. katu stambene zgrade. Stan je vrlo funkcionalnog rasporeda, s jasnom podjelom na dnevni i noćni dio, što ga čini ugodnim za svakodnevni život i praktičnim za dugoročno korištenje. Središnji....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 219.000 € na 225.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, OSIJEK, Retfala, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 239.000 €
11.05.2026 - 219.000 €
18.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kolodvorska 2B, Osijek Komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji (križanje Kolodvorske i ulice Š. Petefija). Mirna ulica i velika privatnost. Kvalitetna gradnja i opremanje. Sve sobe su klimatizirane. Stan je koncipiran tako da se minimalno prenosi buka iz ostalih stanova i s ulice.....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 165.000 €, 56,86 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, moderno uređen dvosoban stan ukupne površine 56,86 m², smješten na 3. katu stambene zgrade bez lifta, u samom srcu grada. Stan odiše toplinom, funkcionalnošću i suvremenim dizajnom, idealan je za urbani način života, a zbog lokacije i rasporeda odlična je prilika....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 196.650 €, 65,55 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u Retfali. Stan se nalazi u prizemlju zgrade od ukupno dva kata. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, ostave 1, kupaonice, ostave 2, spavaće sobe i terase (8,92m2x0,25=2,23m2). Ukupne površine 65,55m2. Uz stan je pripadajući....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Retfala, 168.000 €, 54,25 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderno uređen i klimatiziran stan na 2. katu, površine 54,25 m². Tlocrt je iznimno funkcionalan: iz predsoblja su dostupne sve prostorije, što stan čini preglednim i ugodnim za svakodnevno korištenje. Stan obuhvaća kupaonicu, kuhinju s blagovaonicom, dnevnu sobu te spavaću....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more