• GoHome Professional
stanovi rabac do 3900 eura/m2 - GoHome
  • stanovi rabac do 3900 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi rabac do 3900 eura/m2

  • Za upit "stanovi rabac do 3900 eura/m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.484 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 370000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • okućnica
    • 3.kat
    • bazen
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RABAC, 260.000 €, 67,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Komfortan stan s panoramskim pogledom Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo četiri kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine s različitim ali međusobno nadopunjujućim....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 438.000 € na 430.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RABAC, 430.000 €, 118,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 438.000 €
12.05.2026 - 430.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu Rapca nalazi se prostrani penthouse s otvorenim pogledom na more, smješten na drugom katu zgrade. Ukupna površina stana iznosi 118,93 m², a zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji prostor obiluje prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana te pruža ugodnu atmosferu uz lijepe....

 
 
 
  Stan, RABAC, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

Stan u Rapcu površine 60 m2, sa dvije spavaće sobe, kuhinja, blagovaona i dnevni boravak su open space.Smješten na 1.katu stambene zgrade, udaljen od mora i prelijepih plaža u Rapcu cca.800 metara. Stan je u potpunosti renoviran, opremljen novim namještajem i aparatima, nova vanjska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi rabac do 3900 eura/m2'
399.000 €
195.000 €
299.000 €
  Stan, RABAC, 169.500 €, 45,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Rabac je idealno mjesto za odmor, biserno bijele plaže i kristalno plavo more. Nekad malo ribarsko mjesto, danas je Rabac atraktivno turističko odredište koje krije obilje kulturnih događanja. Zeleno okruženje Rapca i pitoreskno zaleđe poziva na avanturu, istraživanje i rekreaciju....

 
 
 
  Stan, RABAC, 340.000 €, 90,30 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.06.2025.,

www.remax-plus.info

ISTRA,LABIN, RABAC, STAN 91 M2 S PREKRASNIM POGLEDOM, EKSKLUZIVNO Lijepo uređen i komforan trosoban stan površine 90,30 m2 nalazi se u stambenoj zgradi sa ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od otvorenog dnevnog dijela: kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na....

 
 
 
  Stan, RABAC, 320.000 €, 81,50 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Stan za renovaciju s pogledom na more vrtom i garažom! U ponudi DUX nekretnina nudimo stan za renovaciju na odličnoj lokaciji s pogledom na more! Stan nudi površinu od 81,50 m2 te se nalazi u visokom prizemlju kuće koja ima još jednu etažu. Ima vlastiti zasebni prilaz,....

 
 
 
  Stan, RABAC, 265.000 €, 66,90 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNO U PONUDI DOGMA NEKRETNINA - STAN U RAPCU Ekskluzivni stan u turističkom mjestu Rabac predstavlja pravu oazu udobnosti i elegancije. S površinom od 66,90 kvadratnih metara, smješten južno s terasom koja nudi spektakularan pogled na more i stari grad Labin, pruža savršenu....

 
 
 
  Stan, RABAC, 280.000 €, 92,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Imamo izvanrednu priliku za sve ljubitelje mora i udobnosti! Na prodaju je predivan prostrani stan smješten u prizemlju zgrade, koji nudi udobnost i luksuz s dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, blagovaonicom, kupatilom i terasom koja pruža pogled na more. Ovaj stan pruža savršenu....

 
 
 
  Stan, RABAC, 299.000 €, 127,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Rabac je najvažnije turističko središte na istočnoj obali istarskog poluotoka, udaljeno 40-ak kilometara od Pule i svega pet kilometara od Labina. Naslonjen na Kvarnerski zaljev, u podnožju brda koja štite mjesto i održavaju ugodnu mediteranski klimu, Rabac s pravom slovi kao 'biser....

 
 
 
  Stan, RABAC, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj prostrani stan od 67 m² smješten je na trećem katu stambene zgrade izgrađene 1965. godine, s posljednjom adaptacijom 2019. godine kada je zgrada temeljito energetski obnovljena. Postavljena je nova PVC stolarija i izvedena kvalitetna izolacija fasade, čime je postignut visoki....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com