• GoHome Professional
stanovi rabac do 310000 eura - GoHome
  • stanovi rabac do 310000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi rabac do 310000 eura

  • Za upit "stanovi rabac do 310000 eura" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.765 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RABAC, 299.000 €, 127,10 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Prostran stan s pogledom na more Rabac se nalazi na istočnoj obali Istre i udaljen je 5 km od Labina. Krasi ga kristalno čisto more i šarolika priroda, izvori, slapovi, šetnice i ostali skriveni biseri. Rabac je proteklih godina veoma bitno turističko središte u tom....

 
 
 
  Stan, RABAC, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj prostrani stan od 67 m² smješten je na trećem katu stambene zgrade izgrađene 1965. godine, s posljednjom adaptacijom 2019. godine kada je zgrada temeljito energetski obnovljena. Postavljena je nova PVC stolarija i izvedena kvalitetna izolacija fasade, čime je postignut visoki....

 
 
 
  Stan, RABAC, 299.000 €, 127,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Rabac je najvažnije turističko središte na istočnoj obali istarskog poluotoka, udaljeno 40-ak kilometara od Pule i svega pet kilometara od Labina. Naslonjen na Kvarnerski zaljev, u podnožju brda koja štite mjesto i održavaju ugodnu mediteranski klimu, Rabac s pravom slovi kao 'biser....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi rabac do 310000 eura'
265.000 €
260.000 €
320.000 €
  Stan, RABAC, 280.000 €, 92,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Imamo izvanrednu priliku za sve ljubitelje mora i udobnosti! Na prodaju je predivan prostrani stan smješten u prizemlju zgrade, koji nudi udobnost i luksuz s dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, blagovaonicom, kupatilom i terasom koja pruža pogled na more. Ovaj stan pruža savršenu....

 
 
 
  Stan, RABAC, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan se nalazi na 1. katu, u turističkoj destinaciji Rabac, svega 800 m plaža i rive koja ujedno predstavlja i srce ovog malog mjestašca! Moderan i osunčan stan stambene površine 60 m2 ima dvije terase s izvanrednim pogledom na more. Stan ima jednu kupaonicu, opremljenu svim potrebnim....

 
 
 
  Stan, RABAC, 265.000 €, 66,90 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNO U PONUDI DOGMA NEKRETNINA - STAN U RAPCU Ekskluzivni stan u turističkom mjestu Rabac predstavlja pravu oazu udobnosti i elegancije. S površinom od 66,90 kvadratnih metara, smješten južno s terasom koja nudi spektakularan pogled na more i stari grad Labin, pruža savršenu....

 
 
 
  Stan, RABAC, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

Stan u Rapcu površine 60 m2, sa dvije spavaće sobe, kuhinja, blagovaona i dnevni boravak su open space.Smješten na 1.katu stambene zgrade, udaljen od mora i prelijepih plaža u Rapcu cca.800 metara. Stan je u potpunosti renoviran, opremljen novim namještajem i aparatima, nova vanjska....

 
 
 
  Stan, RABAC, 200.000 €, 43,67 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem pronaći ćete Rabac ? biser Kvarnerskog zaljeva. Nekad malo ribarsko mjesto, danas je Rabac atraktivno turističko odredište koje u mreži živopisnih uličica krije obilje kulturnih događanja. Zeleno okruženje Rapca i pitoreskno zaleđe....

 
 
 
  Stan, RABAC, 195.000 €, 44,77 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Stan s pogledom na more u blizini mora Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine no s različitim ali međusobno nadopunjujućim....

 
 
 
  Stan, RABAC, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA,RABAC - Dva apartmana na odličnoj lokaciji Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića s različitim ali međusobno nadopunjujućim karakterom....

 
 
 
  Stan, RABAC, 179.000 €, 38,81 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.08.2025.,

www.remax-plus.info

Stan u Rapcu, smješten u stambenoj zgradi na 1.katu sa otvorenim pogledom na more. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa blagovaonomi dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kupatila i lijepe komforne terase. Stan bez potrebnih dodatnih ulaganja, namješten. ISTRA, RABAC STAN 40m2, POGLED....