- stanovi rabac što veće park

  • Za upit "stanovi rabac što veće park" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.942 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • namješten
    • moderan
    • bazen
    • terasa
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 438.000 € na 430.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RABAC, 430.000 €, 118,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 438.000 €
12.05.2026 - 430.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu Rapca nalazi se prostrani penthouse s otvorenim pogledom na more, smješten na drugom katu zgrade. Ukupna površina stana iznosi 118,93 m², a zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji prostor obiluje prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana te pruža ugodnu atmosferu uz lijepe....

 
 
 
  Stan, RABAC, Na upit, 112,15 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Danas poznato turističko ljetovalište Rabac sredinom 19. stoljeća je malo ribarsko selo sa svega desetak kućnih brojeva. Zbog lijepe uvale i pitoma kraja ubrzo ga posjećuju prvi izletnici, a danas slovi kao jedan od najpoznatijih turističkih destinacija Istre. A na samo 3 km od Rapca,....

 
 
 
  Stan, RABAC, 280.000 €, 92,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Imamo izvanrednu priliku za sve ljubitelje mora i udobnosti! Na prodaju je predivan prostrani stan smješten u prizemlju zgrade, koji nudi udobnost i luksuz s dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, blagovaonicom, kupatilom i terasom koja pruža pogled na more. Ovaj stan pruža savršenu....

 
 
 
  Stan, RABAC, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj prostrani stan od 67 m² smješten je na trećem katu stambene zgrade izgrađene 1965. godine, s posljednjom adaptacijom 2019. godine kada je zgrada temeljito energetski obnovljena. Postavljena je nova PVC stolarija i izvedena kvalitetna izolacija fasade, čime je postignut visoki....

 
 
 
  Stan, RABAC, 265.000 €, 66,90 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNO U PONUDI DOGMA NEKRETNINA - STAN U RAPCU Ekskluzivni stan u turističkom mjestu Rabac predstavlja pravu oazu udobnosti i elegancije. S površinom od 66,90 kvadratnih metara, smješten južno s terasom koja nudi spektakularan pogled na more i stari grad Labin, pruža savršenu....

 
 
 
  Stan, RABAC, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan se nalazi na 1. katu, u turističkoj destinaciji Rabac, svega 800 m plaža i rive koja ujedno predstavlja i srce ovog malog mjestašca! Moderan i osunčan stan stambene površine 60 m2 ima dvije terase s izvanrednim pogledom na more. Stan ima jednu kupaonicu, opremljenu svim potrebnim....

 
 
 
  Stan, RABAC, 169.500 €, 45,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Rabac je idealno mjesto za odmor, biserno bijele plaže i kristalno plavo more. Nekad malo ribarsko mjesto, danas je Rabac atraktivno turističko odredište koje krije obilje kulturnih događanja. Zeleno okruženje Rapca i pitoreskno zaleđe poziva na avanturu, istraživanje i rekreaciju....

 
 
 
  Stan, RABAC, 200.000 €, 43,67 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem pronaći ćete Rabac ? biser Kvarnerskog zaljeva. Nekad malo ribarsko mjesto, danas je Rabac atraktivno turističko odredište koje u mreži živopisnih uličica krije obilje kulturnih događanja. Zeleno okruženje Rapca i pitoreskno zaleđe....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com