- stanovi rabac

  • Za upit "stanovi rabac" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.955 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RABAC, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

Stan u Rapcu površine 60 m2, sa dvije spavaće sobe, kuhinja, blagovaona i dnevni boravak su open space.Smješten na 1.katu stambene zgrade, udaljen od mora i prelijepih plaža u Rapcu cca.800 metara. Stan je u potpunosti renoviran, opremljen novim namještajem i aparatima, nova vanjska....

 
 
 
  Stan, RABAC, 195.000 €, 44,77 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Stan s pogledom na more u blizini mora Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine no s različitim ali međusobno nadopunjujućim....

 
 
 
  Stan, RABAC, 265.000 €, 66,90 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNO U PONUDI DOGMA NEKRETNINA - STAN U RAPCU Ekskluzivni stan u turističkom mjestu Rabac predstavlja pravu oazu udobnosti i elegancije. S površinom od 66,90 kvadratnih metara, smješten južno s terasom koja nudi spektakularan pogled na more i stari grad Labin, pruža savršenu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi rabac'
343.000 €
299.000 €
265.000 €
  Stan, RABAC, 179.000 €, 38,81 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.08.2025.,

www.remax-plus.info

Stan u Rapcu, smješten u stambenoj zgradi na 1.katu sa otvorenim pogledom na more. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa blagovaonomi dnevnog boravka, jedne spavaće sobe, kupatila i lijepe komforne terase. Stan bez potrebnih dodatnih ulaganja, namješten. ISTRA, RABAC STAN 40m2, POGLED....

 
 
 
  Stan, RABAC, 340.000 €, 90,30 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.06.2025.,

www.remax-plus.info

ISTRA,LABIN, RABAC, STAN 91 M2 S PREKRASNIM POGLEDOM, EKSKLUZIVNO Lijepo uređen i komforan trosoban stan površine 90,30 m2 nalazi se u stambenoj zgradi sa ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od otvorenog dnevnog dijela: kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na....

 
 
 
  Stan, RABAC, 399.000 €, 105,42 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC Maksimalni komfor s panoramskim pogledom na more i garažom! Predstavljamo nekretninu s maksimalnim komforom i spektakularnim panoramskim pogledom na more! Radi se o penthousu površine 105, 42 m2 stambenog prostora koji je smješten u sklopu manje zgrade na posljednjoj....

 
 
 
  Stan, RABAC, 343.000 €, 60,00 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Dva apartmana, prvi red do mora Rabac, šarmantan i slikoviti gradić koji je najvažnije turističko središte na istočnoj obali istarskog poluotoka, udaljen 40-ak kilometara od Pule i svega 5 kilometara od Labina. Naslonjen na Kvarnerski zaljev, u podnožju brda koja štite....

 
 
 
  Stan, RABAC, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stan se nalazi na 1. katu, u turističkoj destinaciji Rabac, svega 800 m plaža i rive koja ujedno predstavlja i srce ovog malog mjestašca! Moderan i osunčan stan stambene površine 60 m2 ima dvije terase s izvanrednim pogledom na more. Stan ima jednu kupaonicu, opremljenu svim potrebnim....

 
 
 
  Stan, RABAC, 260.000 €, 67,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Komfortan stan s panoramskim pogledom Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo četiri kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine s različitim ali međusobno nadopunjujućim....

 
 
 
  Stan, RABAC, 320.000 €, 81,50 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Stan za renovaciju s pogledom na more vrtom i garažom! U ponudi DUX nekretnina nudimo stan za renovaciju na odličnoj lokaciji s pogledom na more! Stan nudi površinu od 81,50 m2 te se nalazi u visokom prizemlju kuće koja ima još jednu etažu. Ima vlastiti zasebni prilaz,....

 
 
 
  Stan, RABAC, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA,RABAC - Dva apartmana na odličnoj lokaciji Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića s različitim ali međusobno nadopunjujućim karakterom....

 
 
 
  Stan, RABAC, 299.000 €, 127,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Rabac je najvažnije turističko središte na istočnoj obali istarskog poluotoka, udaljeno 40-ak kilometara od Pule i svega pet kilometara od Labina. Naslonjen na Kvarnerski zaljev, u podnožju brda koja štite mjesto i održavaju ugodnu mediteranski klimu, Rabac s pravom slovi kao 'biser....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 438.000 € na 430.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RABAC, 430.000 €, 118,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 438.000 €
12.05.2026 - 430.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu Rapca nalazi se prostrani penthouse s otvorenim pogledom na more, smješten na drugom katu zgrade. Ukupna površina stana iznosi 118,93 m², a zahvaljujući jugozapadnoj orijentaciji prostor obiluje prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana te pruža ugodnu atmosferu uz lijepe....

 
 
 
  Stan, RABAC, 200.000 €, 43,67 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem pronaći ćete Rabac ? biser Kvarnerskog zaljeva. Nekad malo ribarsko mjesto, danas je Rabac atraktivno turističko odredište koje u mreži živopisnih uličica krije obilje kulturnih događanja. Zeleno okruženje Rapca i pitoreskno zaleđe....

 
 
 
  Stan, RABAC, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj prostrani stan od 67 m² smješten je na trećem katu stambene zgrade izgrađene 1965. godine, s posljednjom adaptacijom 2019. godine kada je zgrada temeljito energetski obnovljena. Postavljena je nova PVC stolarija i izvedena kvalitetna izolacija fasade, čime je postignut visoki....

 
 
 
  Stan, RABAC, 280.000 €, 92,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Imamo izvanrednu priliku za sve ljubitelje mora i udobnosti! Na prodaju je predivan prostrani stan smješten u prizemlju zgrade, koji nudi udobnost i luksuz s dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, blagovaonicom, kupatilom i terasom koja pruža pogled na more. Ovaj stan pruža savršenu....

 
 
 
  Stan, RABAC, 169.500 €, 45,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Rabac je idealno mjesto za odmor, biserno bijele plaže i kristalno plavo more. Nekad malo ribarsko mjesto, danas je Rabac atraktivno turističko odredište koje krije obilje kulturnih događanja. Zeleno okruženje Rapca i pitoreskno zaleđe poziva na avanturu, istraživanje i rekreaciju....

 
 
 
  Stan, RABAC, Na upit, 112,15 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RABAC - Penthouse s pogledom na more Na jugoistočnoj obali Istre, na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju priroda i baština, na samo pet kilometara udaljenosti nalaze se dva gradića slične veličine, no s različitim, ali međusobno nadopunjujućim....