• GoHome Professional
stanovi raša do 310000 eura - GoHome
  • stanovi raša do 310000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi raša do 310000 eura

  • Za upit "stanovi raša do 310000 eura" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.265 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-18%

Promjena cijene sa 299.500 € na 246.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAŠA, 246.000 €, 70,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 299.500 €
22.05.2026 - 246.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Nekoliko kilometara od čarobnog grada Labina, uvijek uz obalu, nalaze se 4 prekrasna TOP apartmana u malom apartmanskom naselju (ukupno 6 jedinica). Prodaju se 2 apartmana s 2 spavaće sobe (jedna s bračnim krevetom i jedna s 2 odvojena kreveta), kupaonicom i otvorenim prostorom s....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 235.000 €, 58,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Ravni, dvosobni stan sa pogledom na more Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji udaljen svega par minuta hoda do mora i prekrasnih plaža, prodaje se ovaj lijepo održavan stan. Ravni, mjesto u blizini Labina, nudi miran, jedinstven bijeg. Za razliku od življih turističkih odredišta, Ravni....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 235.000 €, 57,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na iznimno mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora i prekrasnih plaža, prodaje se ugodan i potpuno uređen stan koji pruža savršen spoj privatnosti i blizine prirode. Ravni, malo mjesto u okolici Labina, poznato je po svojoj opuštenoj atmosferi,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi raša do 310000 eura'
249.000 €
200.000 €
176.000 €
  Stan, RAŠA, 212.000 €, 50,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, RAŠA, 156.000 €, 48,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaji je uređeni stan s vrtom i terasom u Raši površine 48m2!! Prodaje se atraktivan stan u prizemlju stambene zgrade u mirnom dijelu Raše. Stan površine 48 m² sastoji se od: _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 153.000 €, 48,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijepo uređen stan u prizemlju zgrade u Raši, ukupne površine 48 m². Stan se sastoji od dvije sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i moderno uređenog kupatila. Smješten je u mirnom okruženju i idealan je za život, odmor ili kao investicija za najam. Posebnu vrijednost ovoj....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 149.000 €, 46,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.indomio.hr

Kada dobijete na prodaju apartmn sa ocjenom 9.8 onda je jasno da se radi o turističkoj poslastici. Predivan apartman koji je u naravi jednosoban sa dnevnim boravkom proširen je za ulazni dio sa radnom kuhinjom. Lođa je zatvorena i uređen kao dodatni dio za spavanje. Terasa je vani....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 137.000 €, 48,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno adaptiran i namješten stan u prizemlju zgrade u Raši, površine 48,65 m2, s terasom od približno 25 m2. Ima zaseban ulaz, pruža privatnost i udoban život u mirnom okruženju. Adaptacija je provedena 2023. godine, pri čemu je renovirana kupaonica i izvedene su sve....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 138.000 € na 130.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAŠA, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 138.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Agencija Luvano Homes vam predstavlja ovu kamenu kuću (dvojni objekt) ukupne stambene površine 65 m² (tlocrtne površine 40 m²), s pripadajućim dvorištem od 58 m². Nekretnina je smještena u malom, piktoresknom selu na istočnoj obali Istre, tik uz šumu, idealnom za ljubitelje prirode....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 130.000 €, 48,65 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Raša - Prodaje se uređen stan u prizemlju stambene zgrade, ukupne površine 48,65 m² na mirnoj lokaciji. Stan je dvosoban i pripada mu prostrana terasa od približno 25 m². Stan ima zaseban ulaz, što osigurava dodatnu privatnost. Uz stan dolazi i drvarnica unutar okućnice. Za ugodnu....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 116.000 €, 48,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se namješten i useljiv stan koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, gornje vanjske terase, tavana i vrta od 125m2! Stan je okružen zelenilom idealan za sve one koji vole mir i tišinu! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine,....