• GoHome Professional
stanovi pula za adaptaciju pala cijena - GoHome
  • stanovi pula za adaptaciju pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula za adaptaciju pala cijena

  • Za upit "stanovi pula za adaptaciju pala cijena" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.127 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • potkrovlje
    • tržnica
    • vrt
    • parking
    • 3.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 177.000 € na 174.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 174.000 €, 72,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 177.000 €
05.04.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Centar - Stan u potkrovlju za adaptaciju Ovaj trosoban stan nalazi se u potkrovlju Austrougarske zgrade, te ima površinu od 71,5 m2. Stan je smješten na trećem, zadnjem katu Stan ima dva ulaza, te u naravi ima dvije zasebne cjeline. Po želji, moguće je odvojene prostore spojiti....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 268.000 € na 248.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 248.000 €, 80,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 268.000 €
20.03.2026 - 248.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan površine 80 m2, smješten na trećem katu više stambene zgrade u atraktivnom dijelu Pule, Stoja. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, kuhinje i blagovaone te dnevnog boravka, orijentiran je prema sjeveru i jugu, što omogućuje optimalno prirodno osvjetljenje tijekom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 192.000 € na 185.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 192.000 €
18.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kiaisser-Immobilien vam predstavlja izvanredan stan, jedinstvenu priliku za stvaranje toplog i ugodnog doma s predivnom konobom, njegovanim vrtom i dodatnim potencijalom tavana, koji dodatno obogaćuju ovu posebnu nekretninu. Pula je povijesni grad na jugu istarskog poluotoka, poznat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula za adaptaciju pala cijena'
720.000 €
166.000 €
285.000 €
 
-9%

Promjena cijene sa 285.000 € na 260.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 260.000 €, 79,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 285.000 €
09.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA- Stan 79m2 na lijepoj lokaciji! Na vrlo traženoj lokaciji udaljenoj svega 600 m od mora prodaje se stan. Sastoji se od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje, izbe, kupaonice, hodnika i lođe ukupne površine 79 m2. stanu pripada i spremište u podrumu zgrade 4 m2, dok....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 177.000 € na 174.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 174.000 €, 71,59 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 177.000 €
04.04.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 255.000 € na 218.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 218.000 €, 61,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 255.000 €
05.04.2026 - 218.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se svijetao i prostran stan u Puli, površine 61,48 m2, smješten tako da pruža osjećaj privatnosti i ugodnog doma. Namješten je i spreman za useljenje, s funkcionalnim rasporedom koji uključuje otvoreni prostor kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s velikim prozorima koji....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 210.000 €, 77,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 230.000 €
13.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj i mirnoj lokaciji u Puli, na Monte Zaru, prodaje se prostran stan površine 77 m², smješten na 1. katu austrougarske zgrade bez lifta. Zgrada se sastoji od prizemlja i prvog kata, te je u zgradi sveukupno 5 stanova. Stan se sastoji od ukupno pet prostorija, uključujući:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?