• GoHome Professional
stanovi pula za adaptaciju 90 m2 - GoHome
  • stanovi pula za adaptaciju 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula za adaptaciju 90 m2

  • Za upit "stanovi pula za adaptaciju 90 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.256 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • 2.kat
    • ekskluzivan
    • vrt
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veruda, 410.000 €, 88,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula-stan na top lokaciji sa vrtom i pogledom na marinu-prvi red! Na prodaju stan 88m2 sa vrtom od 43m2. Stan je smješten u obiteljskoj stambenoj zgradi i sastoji se od ulaznog hodnika,dvije spavace sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, velike ostave,velikog prostora koji....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 293.000 € na 285.000 € - 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,32 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 293.000 €
16.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.neelcon.hr

Istra, Pula, Širi centar, prodaje se stan na 4. katu uredno održavane zgrade starije novogradnje. Nekretnina sa funkcionalnim tlocrtnim rasporedom, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa blagovaonicom, 3 spavaće sobe od kojih dvije sa izlazima....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 320.000 €, 90,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Smješten na prestižnoj lokaciji Monte Zara, ovaj iznimno atraktivan trosobni stan nudi savršen spoj mira i urbanog života. Iako se nalazi u tihoj ulici, strogi centar Pule i živahna pješačka zona udaljeni su tek nekoliko koraka, pružajući Vam neposredan pristup svim gradskim sadržajima,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula za adaptaciju 90 m2'
285.000 €
310.000 €
239.000 €
  Stan, PULA, Centar, 197.000 €, 90,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad Istarske županije, poznat po svojoj bogatoj povijesti, prekrasnoj obali i dobro očuvanim rimskim spomenicima. Najpoznatija znamenitost grada je rimski amfiteatar ? Arena, jedan od najbolje sačuvanih antičkih amfiteatara na svijetu. Osim kulturne baštine, Pula....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 345.000 €, 90,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad Istarske županije i jedno od najvažnijih kulturnih i povijesnih središta na Jadranu. Poznata je po bogatoj rimskoj baštini, razvijenoj obali te dinamičnom spoju povijesti i suvremenog načina života. Grad nudi sve prednosti urbanog života uz blizinu mora i prirode.....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 350.000 €, 88,62 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.aspectus.com.hr

Prodajemo stan u centru Pule ukupne stambene površine od 74,62 m2. Stan se nalazi u visokom prizemlju te se sastoji od hodnika, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, kupaone, dvije spavaće sobe i dodatne konobe od cca.14m2, koja ima pristup iz stana ili s glave ceste. Stan krasi fugirani....

 
 
 
  Stan, PULA, 295.000 €, 88,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? DVA INVESTICIJSKA STANA U STROGOM CENTRU GRADA ? 66,90 m2 U samom srcu grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, prodaje se vrhunski uređena nekretnina ukupne površine 66,90 m2. Prema vlasničkom listu stan se sastoji od tri sobe, kuhinje, kupaonice, nužnika....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 249.000 €, 87,34 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula, centar, stan na prvom katu prekrasne vile Minz ukupne veličine 87,34m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika, dvije prostrane spavaće sobe, kuhinje sa dnevni boravkom, kupatila i ostave. Stanu je potrebna kompletna adaptacija. Vlasništvo čisto! TOP LOKACIJA!! #PRODAJA Istra,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 83,06 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosobni stan površine 83,06 m2, smješten na drugom katu četverokatnice u samom centru Pule, s pripadajućim parkirnim mjestom. Ova nekretnina predstavlja atraktivnu priliku za one koji traže udoban dom na izuzetnoj lokaciji i u ulici u kojoj su stanovi vrlo rijetko....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 255.000 €, 83,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, 3SS+DB, 83 M2 Prodaje se prostran stan površine 83 m² u širem centru Pule, na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od kuhinje i blagovaonice koje čine zajednički prostor iz kojeg se izlazi na prvu terasu. Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, PULA, 229.000 €, 82,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na samo nekoliko minuta hoda od tržnice i centra grada, smješten je ovaj prostrani i svijetli stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu kvalitetno građene i održavane zgrade. Raspored i sadržaji: Stan se proteže na 82 m i odlikuje ga funkcionalan raspored: Dugački hodnik....

 
 
 
  Stan, PULA, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrani stan na prestižnoj lokaciji Vidikovac, idealan za obitelj ili one koji traže udoban i prostran dom. Ovaj stan odlikuje se izvanrednim rasporedom i prekrasnim pogledom na grad, koji možete uživati s čak tri terase. Karakteristike stana: Tri spavaće sobe: Svijetle....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 98,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na atraktivnoj lokaciji u Puli, u mirnom naselju Vidikovac, prodaje se trosoban stan u stambenoj zgradi, idealan za adaptaciju i personaliziranje prema vlastitim potrebama. Stan se smjestio na 2. katu zgrade, jer prozori pružaju predivan otvoreni pogled na grad i okolinu, što ga čini....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 82,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, PULA, CENTAR, 82 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 82 m2 na 6. katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1980. godine, ima sedam katova te se nalazi u Ravenskoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.