• GoHome Professional
stanovi pula za adaptaciju 80 m2 do 2800 eura/m2 - GoHome
  • stanovi pula za adaptaciju 80 m2 do 2800 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula za adaptaciju 80 m2 do 2800 eura/m2

  • Za upit "stanovi pula za adaptaciju 80 m2 do 2800 eura/m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.677 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 270000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 74,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2025.,

www.indomio.hr

Pula, centar 74 m2, 1. kat. Lokacija = Pula, centar, korzo, 1. kat. Stan ima dva ulaza. Površina stan = 74 m2 (potrebna adaptacija). Zgrada =starogradnja. Instalacije / priključak = struja, voda, kanalizacija. Više info. posrednik Zdravko. Telefon: +385 (0)91 535 8798 E-mail: info@zdravko.hr....

 
 
 
  Stan, PULA, 188.000 €, 74,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan ukupne površine 74 m,smješten naprvom katu manje stambene zgrade.Stan jefunkcionalnog rasporeda te se sastoji odtri spavaće sobe,dnevnog boravka, kuhinje, kupaone,zasebnog toaleta,hodnika i predsoblja.Posebnu vrijednost činiodvojeni ulaz u stan, do kojeg se....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 192.000 € na 185.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 192.000 €
18.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kiaisser-Immobilien vam predstavlja izvanredan stan, jedinstvenu priliku za stvaranje toplog i ugodnog doma s predivnom konobom, njegovanim vrtom i dodatnim potencijalom tavana, koji dodatno obogaćuju ovu posebnu nekretninu. Pula je povijesni grad na jugu istarskog poluotoka, poznat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula za adaptaciju 80 m2 do 2800 eura/m2'
249.000 €
239.000 €
239.000 €
  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 73,54 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se stan za adaptaciju na jednoj od najtraženiji lokacija grada Pule, u samom centru. Smjestio se na prvom katu dobro održavane zgrade austrougarske gradnje. Funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda ukupne stambene površine 73,54 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka/blagovaonice....

 
 
 
  Stan, PULA, 229.000 €, 82,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na samo nekoliko minuta hoda od tržnice i centra grada, smješten je ovaj prostrani i svijetli stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu kvalitetno građene i održavane zgrade. Raspored i sadržaji: Stan se proteže na 82 m i odlikuje ga funkcionalan raspored: Dugački hodnik....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 210.000 €, 77,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 230.000 €
13.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj i mirnoj lokaciji u Puli, na Monte Zaru, prodaje se prostran stan površine 77 m², smješten na 1. katu austrougarske zgrade bez lifta. Zgrada se sastoji od prizemlja i prvog kata, te je u zgradi sveukupno 5 stanova. Stan se sastoji od ukupno pet prostorija, uključujući:....

 
 
 
  Stan, PULA, 199.000 €, 73,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam ovaj trosobni stan u samom centru grada koji čeka nove vlasnike koji bi ga uz potrebnu adaptaciju pretvorili u pravu priliku za stanovanje ali obzirom na lokaciju i za najam. Stan se nalazi na prvome katu održavane austrougarske zgrade u kojoj je nedavno renoviran....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 82,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, PULA, CENTAR, 82 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 82 m2 na 6. katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1980. godine, ima sedam katova te se nalazi u Ravenskoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.000 €, 78,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.spectrum-realestate.eu

Istra, Pula Prodaje se stan na traženoj lokaciji u centru Pule. Stan se nalazi na 2.katu stambene zgrade. Površina stana iznosi 78 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice i hodnika. Zbog površine stana i rasporeda prostorija, stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 72,01 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.investa.hr

Prodaje se stan s 2 terase i panoramskim pogledom u blizini centra Pule. Stan je za djelomičnu adaptaciju, nalazi se na 7. katu zgrade s liftom. Sastoji se od predsoblja, hodnika, kuhinje s manjim blagovaonskim stolom, spremišta, dnevnog boravka, 2 terase, na jednu se izlazi iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 188.000 €, 74,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan ukupne površine 74 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaone, zasebnog toaleta, hodnika i predsoblja. Posebnu vrijednost čini odvojeni ulaz u stan,....

 
 
 
  Stan, PULA, 155.000 €, 80,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran stan u prizemlju stambene zgrade ukupne površine 80 m, koji zahtijeva adaptaciju koja je već djelomično započeta, što budućem vlasniku omogućuje da prostor uredi prema vlastitim željama i potrebama. Stan se sastoji od tri prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 83,06 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosobni stan površine 83,06 m2, smješten na drugom katu četverokatnice u samom centru Pule, s pripadajućim parkirnim mjestom. Ova nekretnina predstavlja atraktivnu priliku za one koji traže udoban dom na izuzetnoj lokaciji i u ulici u kojoj su stanovi vrlo rijetko....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 255.000 €, 83,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, 3SS+DB, 83 M2 Prodaje se prostran stan površine 83 m² u širem centru Pule, na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od kuhinje i blagovaonice koje čine zajednički prostor iz kojeg se izlazi na prvu terasu. Dnevni boravak....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more