• GoHome Professional
stanovi pula za adaptaciju 80 m2 - GoHome
  • stanovi pula za adaptaciju 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula za adaptaciju 80 m2

  • Za upit "stanovi pula za adaptaciju 80 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.943 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 285.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 260.000 €, 79,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 285.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA- Stan 79m2 na lijepoj lokaciji! Na vrlo traženoj lokaciji udaljenoj svega 600 m od mora prodaje se stan. Sastoji se od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje, izbe, kupaonice, hodnika i lođe ukupne površine 79 m2. stanu pripada i spremište u podrumu zgrade 4 m2, dok....

 
 
 
  Stan, PULA, 229.000 €, 82,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na samo nekoliko minuta hoda od tržnice i centra grada, smješten je ovaj prostrani i svijetli stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu kvalitetno građene i održavane zgrade. Raspored i sadržaji: Stan se proteže na 82 m i odlikuje ga funkcionalan raspored: Dugački hodnik....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 239.000 €, 83,12 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.neelcon.hr

Prodaje se prostran stan površine 83,12 m², smješten na četvrtom katu stambene zgrade s ukupno četiri kata, u mirnom dijelu Pule, naselje Šijana. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom što ga čini izuzetno pogodnim za obiteljski život. Sastoji se od: ulaznog predsoblja, gostinjskog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula za adaptaciju 80 m2'
239.000 €
250.000 €
199.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 268.000 € na 248.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 248.000 €, 80,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 268.000 €
22.03.2026 - 248.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je stan površine 80 m2, smješten na trećem katu više stambene zgrade u atraktivnom dijelu Pule, Stoja. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, kuhinje i blagovaone te dnevnog boravka, orijentiran je prema sjeveru i jugu, što omogućuje optimalno prirodno osvjetljenje tijekom....

 
 
 
  Stan, PULA, 155.000 €, 80,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran stan u prizemlju stambene zgrade ukupne površine 80 m, koji zahtijeva adaptaciju koja je već djelomično započeta, što budućem vlasniku omogućuje da prostor uredi prema vlastitim željama i potrebama. Stan se sastoji od tri prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 269.900 €, 78,56 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA, ŠIRI CENTAR - Dva u potpunosti renovirana stana smješteni u privatnome dijelu prizemlja manje stambene zgrade. Riječ je o dva vrhunski renovirana stana smještenim u privatnome dijelu manje starije ali održavane zgrade, koja se sastoji od sveukupno 4 stambene jedinice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.000 €, 78,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.spectrum-realestate.eu

Istra, Pula Prodaje se stan na traženoj lokaciji u centru Pule. Stan se nalazi na 2.katu stambene zgrade. Površina stana iznosi 78 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupaonice i hodnika. Zbog površine stana i rasporeda prostorija, stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 82,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, PULA, CENTAR, 82 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 82 m2 na 6. katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1980. godine, ima sedam katova te se nalazi u Ravenskoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 255.000 €, 83,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, 3SS+DB, 83 M2 Prodaje se prostran stan površine 83 m² u širem centru Pule, na odličnoj i vrlo traženoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od kuhinje i blagovaonice koje čine zajednički prostor iz kojeg se izlazi na prvu terasu. Dnevni boravak....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 210.000 €, 77,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.01.2026 - 230.000 €
13.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj i mirnoj lokaciji u Puli, na Monte Zaru, prodaje se prostran stan površine 77 m², smješten na 1. katu austrougarske zgrade bez lifta. Zgrada se sastoji od prizemlja i prvog kata, te je u zgradi sveukupno 5 stanova. Stan se sastoji od ukupno pet prostorija, uključujući:....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 260.000 €, 75,50 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.investa.hr

Na prodaju je prostrani stan na mirnoj lokaciji u Puli, nedaleko od Marine Veruda. Smješten na prvom katu kuće s ukupno tri etaže, stan ima neto korisnu površinu od 75,50 m². U stan se dolazi kroz zasebni ulaz kojim se ulazi u hodnik koji spaja sve prostorije, a stan obuhvaća prostrani....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 74,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2025.,

www.indomio.hr

Pula, centar 74 m2, 1. kat. Lokacija = Pula, centar, korzo, 1. kat. Stan ima dva ulaza. Površina stan = 74 m2 (potrebna adaptacija). Zgrada =starogradnja. Instalacije / priključak = struja, voda, kanalizacija. Više info. posrednik Zdravko. Telefon: +385 (0)91 535 8798 E-mail: info@zdravko.hr....

 
 
 
  Stan, PULA, 188.000 €, 74,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan ukupne površine 74 m,smješten naprvom katu manje stambene zgrade.Stan jefunkcionalnog rasporeda te se sastoji odtri spavaće sobe,dnevnog boravka, kuhinje, kupaone,zasebnog toaleta,hodnika i predsoblja.Posebnu vrijednost činiodvojeni ulaz u stan, do kojeg se....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 192.000 € na 185.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 192.000 €
18.03.2026 - 185.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kiaisser-Immobilien vam predstavlja izvanredan stan, jedinstvenu priliku za stvaranje toplog i ugodnog doma s predivnom konobom, njegovanim vrtom i dodatnim potencijalom tavana, koji dodatno obogaćuju ovu posebnu nekretninu. Pula je povijesni grad na jugu istarskog poluotoka, poznat....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 188.000 €, 74,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan ukupne površine 74 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaone, zasebnog toaleta, hodnika i predsoblja. Posebnu vrijednost čini odvojeni ulaz u stan,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 312.000 €, 73,56 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

***CENTAR GRADA***ADAPTACIJA 2025***ZA STANOVANJE ILI TURIZAM*** U strogom centru Pule u sklopu pješačke zone u ponudi imamo stan u stambenoj zgradi sa 14 stanova. Premda je zgrada starijeg godišta, uredno je održavana a u postupku je i ugradnja lifta čije puštanje u pogon se predviđa....

 
 
 
  Stan, PULA, 249.000 €, 87,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Istra, Pula, centar, stan na prvom katu prekrasne vile Minz ukupne veličine 87,34m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika, dvije prostrane spavaće sobe, kuhinje sa dnevni boravkom, kupatila i ostave. Stanu je potrebna kompletna adaptacija. Vlasništvo čisto! TOP LOKACIJA!! #PRODAJA]]>....

 
 
 
  Stan, PULA, 199.000 €, 73,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam ovaj trosobni stan u samom centru grada koji čeka nove vlasnike koji bi ga uz potrebnu adaptaciju pretvorili u pravu priliku za stanovanje ali obzirom na lokaciju i za najam. Stan se nalazi na prvome katu održavane austrougarske zgrade u kojoj je nedavno renoviran....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 72,01 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan s 2 terase i panoramskim pogledom u blizini centra Pule. Stan je za djelomičnu adaptaciju, nalazi se na 7. katu zgrade s liftom. Sastoji se od predsoblja, hodnika, kuhinje s manjim blagovaonskim stolom, spremišta, dnevnog boravka, 2 terase, na jednu se izlazi iz dnevnog....