• GoHome Professional
stanovi pula tržnica Zadnjih 7 dana - GoHome
  • stanovi pula tržnica Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula tržnica Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stanovi pula tržnica zadnjih 7 dana" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.832 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 504.806 €, 121,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Novi stambeni projekt na eksluzivnoj lokaciji, Pula, Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. Ova lokacija je savršena za stanovanje zbog sportsko-rekreacijskog sadržaja na tom području, blizine tržnice Veruda, uređenih parkova, te svih prirodnih blagodati,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 216.999 €, 53,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Novi stambeni projekt na eksluzivnoj lokaciji, Pula, Posebna lokacija novog projekta. Lungomare je 4 km dugo obalno šetalište u Puli koje se proteže od gradskog kupališta Valkane pa sve do Gortanove uvale i dalje do Valsalina. Projekt smješten je na jednoj od najboljih lokacija u....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 334.900 €, 85,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula tržnica zadnjih 7 dana'
395.000 €
225.000 €
220.000 €
  Stan, PULA, Centar, 192.240 €, 48,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Novi stambeni projekt na eksluzivnoj lokaciji, Pula, Veruda! Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. Ova lokacija je savršena za stanovanje zbog sportsko-rekreacijskog sadržaja na tom području, blizine tržnice Veruda, uređenih parkova, te svih prirodnih....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran stan površine 88,32 m smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene krajem osamdesetih godina, u samom centru Pula. Od glavne gradske tržnice udaljen je svega pet minuta hoda. Stan se sastoji od 3,5 sobe dnevnog boravka i tri dodatne sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, PULA, 207.500 €, 60,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan na Verudi površine 60,55 m² smješten na visokom prizemlju peterokatnice, u zgradi s obnovljenom fasadom i krovom. Nekretnina se nalazi u okruženju zelenila, na udaljenosti od približno 800 metara od mora te svega 150 metara od tržnice i ostalih sadržaja potrebnih za....

 
 
 
  Stan, PULA, 189.000 €, 49,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

U samom centru Pule prodaje se kompletno renoviran stan u prizemlju starogradnje, ukupne površine 49,33 m2. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice te dvije spavaće sobe. Nekretnina je renovirana 2024. godine, postavljena je PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, PULA, 208.000 €, 61,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

NOVO U PONUDI ! Nudimo stan veličine 61 m2 u visokom prizemlju , a sastoji se od hodnika, 1 kupaonice , 1 velike spavaće sobe , kuhinje sa blagovaonicom i ostavom te komfornog dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Uredna zgrada , uredan ulaz , nova fasada , PVC stolarija , klimatizirano......

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U samom centru Pule, svega 300 m od Arene, prodaje se luksuzno renoviran stan površine 90 m² smješten na prvom katu uredne austrougarske zgrade sa ukupno 8 stanova. Stan odiše spojem moderne funkcionalnosti i autentičnog građanskog šarma, uz visoke stropove i vrhunske materijale korištene....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 310.000 €, 115,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan na trećem katu stambene austrougarske zgrade na samo 200 m od centra grada i 100 metara od Pulske Arene. Stan je moguće preurediti u tri studio apartmana ili dva stana. Zbog svoje pozicije idealan za obiteljski život u blizini svih potrebnih sadržaja(škole,pošte,doktora,autobusna....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 334.900 €, 85,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Eksluzivni stan u strogom centru grada površine 140 m2, u okolici tržnice. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od dva studio apartmana i jednog jednosobnog stana sa balkonom . U stanove se ulazi iz centralnog hodnika. Stan ima i centalni (zajednički ) prostor koji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,