• GoHome Professional
stanovi pula park 4.kat što jeftinije - GoHome
  • stanovi pula park 4.kat što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula park 4.kat što jeftinije

  • Za upit "stanovi pula park 4.kat što jeftinije" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.500 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Kaštanjer, 203.000 €, 63,62 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je stan površine 63,62 m², smješten na četvrtom katu uredno održavane stambene zgrade bez lifta, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji svega nekoliko minuta hoda od strogog centra Pule. Stan se sastoji od: dnevnog boravka s blagovaonicom odvojene kuhinje predsoblja dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 74,26 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasan, svijetao i izuzetno komforan stan ukupne površine 74,26 m², smješten na četvrtom katu kvalitetno građene i uredno održavane stambene zgrade. Stan se sastoji od: dnevnog boravka koji ima izlaz na lođu, dvije spavaće sobe, kuhinje povezane s blagovaonicom i lođom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,32 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je komforan i funkcionalan četverosobni stan ukupne površine 88,32 m², smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene 1986. godine, u samom centru Pule. Zgrada ima ukupno četiri kata i uredno je održavana. Stan se nalazi na zadnjem katu, što osigurava dodatnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula park 4.kat što jeftinije'
200.000 €
200.000 €
  Stan, PULA, Centar, 349.000 €, 87,41 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

S ponosom vam predstavljamo ovaj divan dvoetažni stan u strogom centru Pule, uz Forum, u zgradi koja je sagrađena 2006. godine. Stan se nalazi na četvrtom katu (mansarda), od četiri, koliko ih je ukupno u ovoj odlično održavanoj zgradi. Na ulaznom djelu stana nalazi se manji prostor....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 44,29 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s izvrsnom lokacijom sadrži ukupno 15 stambenih jedinica. Površine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan C4 se nalazi na četvrtom katu i prostire se na površini od 44,29 m2. Sastoji se od kuhinje, blagavaonice,....