• GoHome Professional
stanovi pula najnovije 2.kat barem 80 m2 - GoHome
  • stanovi pula najnovije 2.kat barem 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula najnovije 2.kat barem 80 m2

  • Za upit "stanovi pula najnovije 2.kat barem 80 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.070 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 204.000 €, 78,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Stan u srcu grada, Pula. U samom centru grada, na atraktivnoj lokaciji, prodaje se stan površine 78 m (bruto), smješten na drugom katu zgrade. Lokacija nudi savršen spoj urbanog života i šarma stare gradske jezgre, sa svim sadržajima na dohvat ruke. Raspored prostorija: Ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 258.000 €, 94,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Novi projekt Pula! Zgrada B sastoji se od tri etaže i ukupno četiri stana, projektiranih prema suvremenim standardima udobnosti i funkcionalnosti. Stan A4, površine 94,45 m2, nalazi se na 2 katu zgrade te sastoji se od: hodnika 2 kupaonice 3 spavaće sobe kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 238.000 €, 80,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Novo u ponudi!!! Na prodaju je moderan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu, u mirnom i uređenom dijelu grada. Projekt obuhvaća šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana, a cijeli kompleks bit će zatvorenog i privatnog tipa, idealan za miran i siguran život. U neposrednoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula najnovije 2.kat barem 80 m2'
312.000 €
312.000 €
285.000 €
  Stan, PULA, Štinjan, 285.000 €, 82,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan stan, na drugom katu uredne i održavane zgrade sa sveukupno pet stambenih jedinica. Ukupne netto kvadrature 82,51m2, funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda a obuhvaća ulazni hodnik, dvije komotne spavaće sobe, kupaonica sa vlastitim manjim balkonom, open space kuhinja....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 350.000 €, 110,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 415.000 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi imamo stan u modernom stambenom projektu s liftom i podzemnom garažom, građeni prema najvišim standartima udobnosti i energetske učinkovitosti, smješten u mirnom dijelu Pule Veli Vrh. Stan D 2. kat, zgrada A Površina: 98,52 m Stan se sastoji od: Hodnika Dnevnog boravka s....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 329.184 €, 115,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Novo u Ponudi! Prodajemo stanove u novom stambeno-poslovnom projektu, Pula. Stan A4 se nalazi na 2.katu zgrade C sa ukupno četiri stambene jedinice. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 3 spavaće sobe, 2 kupaone, natkrivene i nenatkrivene terase.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 331.500 €, 118,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Novo u ponudi! Prodaja stanova u novom projektu na Velom vrhu, Pula! Stan B4, površine 118,65m2 (neto površine od 110.50m2) će se nalaziti na drugom katu i sastojati će se od kuhinje sa dnevnim boravkom i blagavaonom, 3 spavaće sobe, 2 kupaone i 2 terase. Uz stan je obavezna kupnja....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 117,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRODAJE SE STAN S 4 SPAVAĆE SOBE STAN 4, PULA Na prodaju je stan površine 117,01 m2 na 2.katu (Stan 4) u modernoj novogradnji s ukupno 4 stambene jedinice, smještenoj na mirnoj lokaciji u Puli. Stan se nalazi na 2.katu kvalitetno projektirane manje stambene zgrade, što osigurava mir,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 355.000 €, 123,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom projektu, Pula. Stan S4 nalazi se na drugom katu zgrade 21. i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 3 spavaće sobe, 2 kupaone, dva natkrivena balkona. Grijanje na klima uređaj i podno grijanje u kupaonici. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 480.000 €, 127,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo renoviran stan u centru Pule! Stan se nalazi na drugom katu Austrougarske zgrade i kompletno je renoviran 2024 godine. Prilikom renovacije stan je podijeljen u dva zasebna dijela koji se sastoje svaki od kuhinje sa blagovaonicom, kupatila i spavaće sobe. Između ta dva odvojena....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 348.400 €, 128,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S4, smješten na drugom katu Zgrade 6 ima....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 351.900 €, 130,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S4, smješten na 2.katu Zgrade 3 ima površinu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 399.000 €, 135,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi je stan od 134,87 m2. Sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom open-space koncepta od 40m2, stan će također imati i zasebnu prostoriju za odlaganje i praonicu, a s balkona od 25m2 pružat će se prekrasan pogled na....