• GoHome Professional
stanovi pula lift 50 m2 moderan - GoHome
  • stanovi pula lift 50 m2 moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula lift 50 m2 moderan

  • Za upit "stanovi pula lift 50 m2 moderan" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.502 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veruda, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan stan (B12) na top lokaciji. Stan se nalazi u zgradi B, stambene površine 51.59 m2 koji se nalazi na prvom katu u od ukupno 4 nadzemne etaže te dvije podzemne etaže gdje se nalaze parking mjesta i spremišta. Stan se sastoji od hodnika sa garderobom, jedne kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 54,12 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.neelcon.hr

Na atraktivnoj lokaciji u samom centru grada, u neposrednoj blizini tržnice i svih važnih sadržaja, prodaje se moderan stan smješten na 1. katu novoizgrađene stambene zgrade s liftom. Struja Voda Kanalizacija Stanje zgrade.

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smještenu u atraktivnom dijelu Pule ? Monvidalu. Zgrada je trenutno u fazi izgradnje drugog kata od ukupno četiri kata te predstavlja odličnu priliku za one koji traže moderan dom ili investiciju. O zgradi: Četiri kata s liftom Jednosobni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula lift 50 m2 moderan'
175.000 €
175.000 €
225.000 €
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 210.000 €, 51,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u Puli, naselje Monvidal, u kvalitetnoj novogradnji spremnoj za useljenje po sistemu ?ključ u ruke?. Smješten je u manjoj stambenoj zgradi s liftom, orijentiran prema jugu i istoku, što mu osigurava obilje prirodne svjetlosti tijekom cijelog dana. Ukupne je....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 273.000 €, 52,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? VALVIDAL STAN NA 4. KATU S LIFTOM I GARAŽOM ???????????????????? Na prodaju je moderan i funkcionalan stan smješten u kvalitetnoj novogradnji u Puli, u zgradi s liftom i uređenim zajedničkim prostorima. Stan se nalazi na četvrtom katu od ukupno četiri kata, što osigurava mir,....

 
 
 
  Stan, PULA, 259.000 €, 53,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

VERUDA, PULA, STAN S NESMETANIM POGLEDOM NA MORE! U ponudi ekskluzivni stan na najtraženijoj lokaciji u Puli, površine 53,40 m2 s čije se lođe pruža besprijekoran pogled na more, koji Vam nikada neće biti uskraćen obzirom na nemogućnost daljnje gradnje ispred same zgrade. Stan se....

 
 
 
  Stan, PULA, 208.500 €, 54,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U najvećem gradu Istarske županije koji leži na jugozapadnom području Istarskog poluotoka u dobro zaštićenom zaljevu i gradu koji ima dugu tradiciju vinarstva, ribarstva, brodogradnje i turizma predstavljamo moderan projekt novogradnje, koji se nalazi u blizini centra grada i najsačuvanijeg....

 
 
 
  Stan, PULA, 174.000 €, 54,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

STAN NA PRVOM LATU U SKLOPU PREDIVNOG KOMPLEKSA NA ULAZU U PULU Na prodaju stan u novogradnji ukupne površine 54,84 m2, koji čine predprostor, kuhinja s blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaona, spremište, parkirno mjesto, loggia. U prilogu oglasa tlocrt i iskaz površina. Stan će....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 177.000 €, 54,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA | PULA MONVIDAL | VIŠESTAMBENA ZGRADA S LIFTOM Predstavljamo vam moderan projekt u izgradnji smješten u jednom od najtraženijih kvartova grada Pula Monvidal. Projekt obuhvaća višestambenu zgradu s ukupno 40 stanova, osmišljenu za ugodan obiteljski i poslovni život. Lokacija....

 
 
 
  Stan, PULA, 206.000 €, 54,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PULA, 183.000 €, 54,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

STAN U PRIZEMLJU U SKLOPU PREDIVNOG KOMPLEKSA NA ULAZU U PULU Na prodaju stan u novogradnji ukupne površine 54,91 m2, koji čine predprostor, kuhinja s blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaona, spremište, parkirno mjesto, loggia. U prilogu oglasa tlocrt i iskaz površina. Stan će biti....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 147.150 € na 157.325 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 157.325 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 147.150 €
17.05.2026 - 157.325 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? NOVOGRADNJA | Stan u prizemlju 54,25 m² | Terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A4 U ponudi je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade s liftom. Ukupna površina stana iznosi 54,25 m², a projekt je trenutno u fazi izgradnje....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Moderan gradski život s pogledom prema budućnosti. U jednom od najpoželjnijih pulskih kvartova, u mirnom i urbanom Monvidalu, smješten je stan oznake 27 u zgradi B novog, kvalitetno građenog stambenog projekta. Treći kat, lift i suvremena arhitektura čine ovu nekretninu idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 54,12 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivna novogradnja smještena u mirnom dijelu Pule, nadomak samog centra grada. Zgrada modernog dizajna prostire se na šest katova i obuhvaća ukupno 14 stambenih jedinica. Stan ukupne površine 54,12 m2 nalazi se na drugom katu. Sastoji se od dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,20 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA | PULA ? MONVIDAL | VIŠESTAMBENA ZGRADA S LIFTOM Predstavljamo vam moderan projekt u izgradnji smješten u jednom od najtraženijih kvartova grada Pula ? Monvidal. Projekt obuhvaća višestambenu zgradu s ukupno 40 stanova, osmišljenu za ugodan obiteljski i poslovni život.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 177.000 €, 54,94 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com