• GoHome Professional
stanovi pula dvoetažni balkon moderan 60 m2 - GoHome
  • stanovi pula dvoetažni balkon moderan 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula dvoetažni balkon moderan 60 m2

  • Za upit "stanovi pula dvoetažni balkon moderan 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Kaštanjer, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA PULA, KAŠTANJER | 60,15 m | ADAPTIRAN 2023 Na traženoj i mirnoj lokaciji u naselju Kaštanjer u Puli, prodaje se moderan i funkcionalan stan ukupne površine 60 m, smješten na 3. katu stambene zgrade. Stan je vrlo dobro organiziran i nudi ugodan raspored prostorija: ulazni....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo izniman višestambeni projekt u naselju Kaštanjer. Kompleks se sastoji od šest zgrada, svaka s četiri stambene jedinice, smještenih u privatnoj slijepoj ulici. Projekt nudi savršen spoj urbanog života i mirnog okruženja, idealnog za obiteljski život.Nudimo trosobni stan....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 219.500 € na 216.700 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 216.700 €, 60,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 219.500 €
18.04.2026 - 216.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Kaštanjera gradi se moderna novogradnja u obliku dvojne zgrade, u kojoj se nalazi ukupno osam stanova, po četiri u svakoj zgradi. U ponudi je moderan stan B2, smješten na prvom katu zgrade, ukupne neto površine 60,38 m2 koja uključuje stambeni prostor, balkon i garažu.Unutarnja....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 201.000 €, 60,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Kaštanjera u Puli nudi se moderni stan u novogradnji na 1.katu , dizajniran tako da kombinira udobnost, funkcionalnost i moderan stil života. Ova nekretnina pruža svijetao i prozračan prostor idealan za svakodnevni život. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, jedne....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 201.000 €, 60,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je svijetao i suvremeno uređen stan na prvom katu novogradnje u mirnom dijelu Kaštanjera u Puli. Ova nekretnina savršeno spaja funkcionalnost, udobnost i moderan dizajn, pružajući idealan prostor za svakodnevni život. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, jedne kupaonice....

 
 
 
  Stan, PULA, 213.500 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom dijelu Kaštanjera gradi se moderna novogradnja u obliku dvojne zgrade, u kojoj se nalazi ukupno osam stanova, po četiri u svakoj zgradi. U ponudi je moderan stan smješten na prvom katu zgrade, ukupne površine 60,38 m2 koja uključuje stambeni prostor, balkon i garažu. Unutarnja....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli ? Vidikovcu! Ova lokacija nudi savršenu ravnotežu između mirnog obiteljskog okruženja i blizine svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, vrtića, javnog prijevoza i mora. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 60 M2, 2SS+DB Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u Puli, u naselju Kaštanjer, jednoj od traženijih gradskih lokacija zbog blizine centra i svih važnih sadržaja, ali i mirnog okruženja pogodnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 210.000 €, 60,15 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA STANA ? PULA, KAŠTANJER | 60,15 m² | ADAPTIRAN 2023 Na traženoj i mirnoj lokaciji u naselju Kaštanjer u Puli, prodaje se moderan i funkcionalan stan ukupne površine 60 m², smješten na 3. katu stambene zgrade. Stan je vrlo dobro organiziran i nudi ugodan raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 249.000 €, 59,59 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je elegantan stan od 59,59 m2, potpuno namješten i opremljen, smješten u zgradi s novom fasadom, obnovljenim podrumskim prostorijama i novim prozorima na stubištu. Ovaj stan, moderno adaptiran 2023. godine, spaja funkcionalan raspored s vrhunskom kvalitetom: nove instalacije,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi pula balkon moderan 60 m2 (110)
  • stanovi pula dvoetažni balkon 60 m2 (5)
  • stanovi pula dvoetažni balkon moderan (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni