• GoHome Professional
stanovi pula do 3500 eura/m2 4.kat 90 m2 - GoHome
  • stanovi pula do 3500 eura/m2 4.kat 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula do 3500 eura/m2 4.kat 90 m2

  • Za upit "stanovi pula do 3500 eura/m2 4.kat 90 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.030 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 15 nekretnina za upit stanovi pula do 3500 eura/m2 4.kat 90 m2 pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 310000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Obiteljski stan nedaleko od centra! Nedaleko od samo centra grada, nalazi se ovaj prostrani obiteljski stan. Smješten je u održavanoj stambenoj zgradi, nalazi se četvrtom katu te je ukupne stambene površine 88.32m2. Sastoji se od dva hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 293.000 € na 285.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 293.000 €
17.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? CENTAR | STAN 88 M², 4. KAT, 2 BALKONA, PARKING ???????????????????? U samom centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od glavne gradske tržnice, smješten je ovaj prostran i funkcionalan stan koji nudi savršen spoj urbanog života, praktičnosti i ugodnog stambenog prostora. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je komforan i funkcionalan četverosobni stan ukupne površine 88,32 m, smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene 1986. godine, u samom centru Pule. Zgrada ima ukupno četiri kata i uredno je održavana. Stan se nalazi na zadnjem katu, što osigurava dodatnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula do 3500 eura/m2 4.kat 90 m2'
236.768 €
239.000 €
259.000 €
  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 88,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je prostran stan površine 88,32 m smješten na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, izgrađene krajem osamdesetih godina, u samom centru Pula. Od glavne gradske tržnice udaljen je svega pet minuta hoda. Stan se sastoji od 3,5 sobe dnevnog boravka i tri dodatne sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, PULA, 230.000 €, 91,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Istra, Pula, na odličnoj lokaciji naselja Monte Zaro, prodaje se sunčan stan udaljen svega pet minuta pješice od strogog centra grada. Nalazi se na četvrtom katu uredne zgrade starije novogradnje. Ovaj obiteljski stan funkcionalnog je rasporeda, a sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 279.000 € na 275.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 275.000 €, 88,32 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 295.000 €
23.02.2026 - 285.000 €
21.03.2026 - 279.000 €
15.04.2026 - 275.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan, 88,32m2, četvrti kat u zgradi bez lifta izgrađenoj krajem osamdesetih, u centru grada Pule, na pet minuta hoda od glavne tržnice. Sastoji se od 3,5 sobe (dnevni boravak i tri sobe), kuhinje, kupaonice,nužnika,dva hodnika i dva balkona. Orijentacija stana je JZ - SI,....

 
 
 
  Stan, PULA, 293.000 €, 88,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prostrani stan površine 88,32 m² smješten na četvrtom katu starije novogradnje , na odličnoj lokaciji u blizini centra grada Pule, a opet dovoljno daleko od strogog centra da niste u gradskoj vrevi i žurbi. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, jedne manje prostorije, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, 330.000 €, 96,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo komforan stan u kvalitetnoj zgradi na atraktivnoj lokaciji površine 96,34 m2 na 4 katu stambene zgrade udaljenosti od mora i centra grada pule 900 metara. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kuhinje i blagovaone koje je povezana s dnevnim boravkom,kupaonice,wc-a,dvije....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.02.2026 - 285.000 €
12.03.2026 - 259.000 €
24.03.2026 - 250.000 €
29.03.2026 - 239.000 €
28.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u mirnom naselju Koparska u Šijani blizina svih sadrzaja škola autobusna stanica ducani ljekarna vrtic itd. Stan se nalazi na cetvrtom katu zgrade i sastoji se od 3 spavace sobe, kupatilo s wc om, jos jednim odvojenim wc om dva hodnika veliki dnevni boravak i kuhinja....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 239.000 €, 83,12 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA ? ŠIJANA | STAN 83,12 M², 3 SPAVAĆE SOBE, 2 TERASE ???????????????????? U mirnom dijelu Pule, u naselju Šijana ? Koparska, smješten je ovaj prostran i funkcionalno raspoređen stan koji pruža idealnu kombinaciju komfora, praktičnosti i odlične lokacije u blizini svih svakodnevnih....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 € na 229.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Šijana, 229.000 €, 83,12 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 259.000 €
29.03.2026 - 239.000 €
01.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan površine 83,12 m2, smješten na četvrtom katu stambene zgrade s ukupno četiri kata, u mirnom dijelu Pule. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, gostinjskog WC-a, dnevnog boravka u open space izvedbi sa kuhinjom i blagovaonom, hodnika, tri spavaće sobe , kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 330.000 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Pula  je predivan i zadivljujući grad, prepun mogućnosti za svaki posjet. Od svoje drevne rimske arhitekture do prekrasnih pogleda na more, Pula vas poziva da istražite njenu bogatu povijest, živahne kulturne festivale i zapanjujuće prirodne krajolike. Uz sve navedeno Pula je....

 
 
 
  Stan, PULA, 239.000 €, 83,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji uređen stan na četvrtom katu na odličnoj poziciji. Blizina autobusnog kolodvora,trgovačkih centra,povezano autobusnom linijom do grada. Sastoji se od tri spavaće sobe,kuhinje s blagovaonicom,dnevnim boravkom,wc,kupaonica,lođa,balkon,dva hodnika i šupa u prizemlju zgrade.....

 
 
 
  Stan, PULA, 223.000 €, 82,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo atraktivan stan od 82 m² na četvrtom katu starije novogradnje u idealnoj lokaciji u Puli. Stan je orijentiran na JZ, te je potpuno namješten i spreman za useljenje. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim bitnim sadržajima: trgovački centri (Konzum, Kaufland, Plodine,....

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 310.000 €, 81,85 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan, površine 82m2, u najtraženijem djelu Pule, uz more. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji vodi do kuhinje sa ostavom, blagavaonice i dnevnog boravaka. Stan ima dodatni toalet za goste i služi i kao praonica rublja. Iz blagavaonskog djela izlazi se na zatvorenu terasu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more