• GoHome Professional
stanovi pula adsl 140 m2 - GoHome
  • stanovi pula adsl 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula adsl 140 m2

  • Za upit "stanovi pula adsl 140 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 499.000 €, 140,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani stan površine 140 m², smješten na prvom katu staromeščanske zgrade u Puli, koja broji ukupno tri kata. Ova nekretnina nudi pet soba, pružajući iznimnu funkcionalnost i udobnost za višečlanu obitelj ili investiciju. Stan je adaptiran 2023. godine, što osigurava....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 270.000 €, 140,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi penthouse na 2. katu manje stambene zgrade u Puli, u mirnijem kvartu, predio Monvidal/Šijana. Ova novogradnja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata i svaki stan se prostire na jednoj etaži. Stan u ponudi se nalazi na 2. katu (zadnjem katu) i ukupne je površine oko....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 450.000 €, 153,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2024.,

www.investa.hr

Na prodaju je iznimno prostrani stan od 153 m² smješten na prvom katu zgrade na odličnoj frekventnoj lokaciji u širem centru grada Pule. Zgrada se sastoij od prizemlja, prvog i drugog kata, a predmetni stan zauzima površinu cijelog prvog kata. U prizemlju zgrade su smještena dva stana,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 270.000 €, 140,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi komforan stan na 1. katu manje stambene zgrade u Puli, u mirnijem kvartu, na području Monvidala-Šijane. Ova novogradnja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata i svaki stan se prostire na jednoj etaži. Stan u ponudi se nalazi na 1. katu i ukupne je površine oko 105m2....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 495.000 €, 140,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Luksuzan stan s 5 spavaćih soba i 2 kupatila - PJEŠAČKA ZONA!! Prodaje se prostrani, kompletno renovirani stan s novim namještajem na izuzetnoj lokaciji u samom centru Pule, u pješačkoj zoni. Stan se nalazi na prvom katu uredne zgrade i prostire se na 140 m stambenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 460.000 €, 140,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2026.,

www.eurovilla.hr

U Puli u samom centru grada, blizini gradske tržnice i svih važnijih sadržaja nalazi se ovaj lijep 140 m2 veliki i svijetao stan smješten na prvoj etaži stambene zgrade.Stan se sastoji od četiri velike spavaće sobe moderno uređene, dvije kupaone, lijepog dnevnog boravka s izlazom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 399.000 €, 140,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom i ugodnom dijelu Pule, na Velom Vrhu, prodaje se prostran i pažljivo održavan stan smješten u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje s uporabnom dozvolom iz 2018. godine. Zgrada ima svega četiri stana, što osigurava privatnost i mir. Glavni stan površine 82 m² nalazi se na....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Eksluzivni stan u strogom centru grada površine 140 m2, u okolici tržnice. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od dva studio apartmana i jednog jednosobnog stana sa balkonom . U stanove se ulazi iz centralnog hodnika. Stan ima i centalni (zajednički ) prostor koji....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 399.000 €, 140,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao stan s privatnim dvorištem i dodatnim apartmanom - Pula, Veli Vrh - Creska Ulica 29a Na prodaju je prostran i pažljivo održavan stan u manjoj zgradi novije gradnje (uporabna dozvola 2018.) u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada ima samo četiri stana. Stan površine....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 467.000 €, 140,45 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, CENTAR, PULA - Luksuzni apartman podijeljen 3 samostalne jedinice u strogome centru grada U povijesnom centru grada Pule smjestio se kompletno renoviran stan od sveukupnih 140,45m2 stambenoga prostora, koji su pametno i adekvatno podijeljeni na 3 samostalne stambene jedinice.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi pula 140 m2 (411)
  • stanovi pula adsl (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri