• GoHome Professional
stanovi pula adsl 130 m2 što manje - GoHome
  • stanovi pula adsl 130 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula adsl 130 m2 što manje

  • Za upit "stanovi pula adsl 130 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 370.000 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prekrasan dvosoban stan sa vrtom i galerijom u prizemlju novogradnje ukupne površine 97,43 m. Stan se sastoji od vrta, ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, kupaonice te galerije koja ima površinu reduciranu 21,53 m. Prodavatelj je u sustavu....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 327.630 €, 117,01 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA VALDEBEK NA SUPER LOKACIJI! Predstavljamo novi projekt u mirnom i atraktivnom dijelu Valdebeka moderna zgrada s ukupno 4 stambene jedinice idealna za miran obiteljski život ili kvalitetno ulaganje STAN S4 - funkcionalan raspored i udoban životni prostor! - Četiri spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 351.900 €, 117,30 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo izniman višestambeni projekt u naselju Kaštanjer. Kompleks se sastoji od šest zgrada, svaka s četiri stambene jedinice, smještenih u privatnoj slijepoj ulici. Projekt nudi savršen spoj urbanog života i mirnog okruženja, idealnog za obiteljski život.Nudimo trosobni stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 375.000 €, 117,32 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam prostrani 3,5-sobni stan površine 117,32 m2, smješten na drugom katu stambene zgrade na mirnoj lokaciji Pula, Kaštanjer. Ovaj stan ističe se izuzetno povoljnom pozicijom, smješten u centru naselja, s lijepim pogledom, obiljem sunčeve svjetlosti i u blizini prirode.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 454.000 €, 117,39 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.eurovilla.hr

Ponosno predstavljamo ovaj izvrstan stan smješten na jednoj od traženijih lokacija ovoga dijela Istarskog poluotoka, u predivnom Štinjanu. Na svega nekoliko kratkih minuta šetnje od jedne od najuređenijih obala na jugu Istre smjestila se ova manja stambena zgrada idealna za sve one....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 470.000 €, 117,39 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U Štinjanu, samo 850 metara od mora prodaje se jako prostran i iznimno komforan stan u izgradnji, na drugom katu s tri spavaće sobe. Dvije manje spavaće sobe i jedna master spavaća soba s vlastitim kupatilom. Prostrani dnevni boravak s izlazom na terasu s lijepim pogledom na okolicu.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 450.000 €, 117,68 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U Štinjanu, samo 850 metara od mora prodaje se jako prostran i iznimno komforan stan u izgradnji, na prvom katu s tri spavaće sobe. Dvije manje spavaće sobe i jedna master spavaća soba s vlastitim kupatilom. Prostrani dnevni boravak s izlazom na terasu. Stanu pripadaju 2 parkirna....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 465.000 €, 117,68 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, ŠTINJAN - stan u vrhunskoj novogradnji blizu mora, prodaja Na izvrsnoj poziciji u Štinjanu blizu plaža i zelenih površina, smjestila se zasluženo ova novoizgrađena zgrada izgrađena u suvremenom stilu, s čistim linijama i funkcionalnim prostorima.Odlikuje se modernom arhitekturom....