• GoHome Professional
stanovi pula Najnovije opremljen - GoHome
  • stanovi pula Najnovije opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula Najnovije opremljen

  • Za upit "stanovi pula najnovije opremljen" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 3.623 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
    • renoviran
    • 1.kat
    • novogradnja
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 194.000 €, 47,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo lijepi stan, površine 53 m2 u centru grada. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade sa samo tri stana. Sastoji se od ulaznog dijela, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe i kupatila. Stan je renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija sa komarnicima,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 258.072 €, 71,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Pula, jedan od najpoželjnijih gradova u Istri, nudi spoj mediteranskog načina života, razvijene infrastrukture i blizine mora. Valdebek je mirno i traženo stambeno naselje koje se kontinuirano razvija te je sve češći izbor za obiteljski život i dugoročnu investiciju. Prodaje se stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 285.000 €, 82,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasan stan, na drugom katu uredne i održavane zgrade sa sveukupno pet stambenih jedinica. Ukupne netto kvadrature 82,51m2, funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda a obuhvaća ulazni hodnik, dvije komotne spavaće sobe, kupaonica sa vlastitim manjim balkonom, open space kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula najnovije opremljen'
218.000 €
205.500 €
230.000 €
  Stan, PULA, Monte Magno, 241.000 €, 54,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Stan u novogradnji ? Valdebek, Pula U ponudi je stan smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stana, na mirnoj i traženoj lokaciji Valdebek. Stan se nalazi na drugom katu te se sastoji od: - hodnika - kupaonice - dvije spavaće sobe - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Ekskluzivan stan s jednim od najljepših pogleda u Istri Na prestižnoj lokaciji na Verudi, u mirnom zelenilu i svega nekoliko minuta od svih važnih sadržaja, nalazi se stan koji pruža rijetku kombinaciju panoramskog pogleda, udobnosti i iznimnog investicijskog potencijala. Smješten....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 330.000 €, 102,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno namješten i odmah useljiv trosoban stan u prizemlju moderne novogradnje, smješten u mirnom dijelu Pule, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno dvije etaže. Stan neto površine 60 m (ukupne obračunske površine 102,7 m) odlikuje se funkcionalnim i ugodnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 205.000 €, 59,63 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan stan ukupne obračunske površine 59,63 m2, smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje s ukupno tri etaže, u mirnom i atraktivnom naselju Kaštanjer u Puli. Stan površine 55 m2 funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te otvorenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno opremljen i moderno uređen stan na 1. katu manje stambene zgrade sa svega četiri stana, smješten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Pula City Mall. Sam stan je neto stambene površine 65,36 m2 i odlikuje ga funkcionalan raspored, a sastoji se od: - ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 230.000 €, 66,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PULA ? MONVIDAL | MODERAN STAN U NOVOGRADNJI S GARAŽOM Na prodaju je moderan i funkcionalan stan smješten u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli ? Monvidalu. Stan se nalazi na četvrtom katu zgrade s liftom, južno je orijentiran te zahvaljujući izvrsnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 70,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je dizajnerski uređen stan smješten u samom centru grada, idealan za turistički najam ili ugodan gradski život. Stan ukupne površine 70 m sastoji se od dvije sobe, dnevnog boravka, kuhinje i wc-a. Luksuzno namješten i opremljen. Dodatna prednost je spremište na korištenje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 207.000 €, 55,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaja stana 80 m, odlična lokacija Prodaje se prostran i svijetao stan površine 80 m. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: hodnika dnevnog boravka s kuhinjom 3 spavaće sobe ostave terase. Stan je opremljen s dvije inverter klime te ima centralno grijanje na gradski plin.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 465.000 €, 122,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je iznimno elegantan i prostran stan površine 122 m, smješten u strogom centru Pule korak do vrhunskih restorana, kulturnih znamenitosti i svega što ovaj povijesni grad nudi. Udaljen manje od 1 km od Arene, a svega 2,3 km od prve plaže, ovaj stan predstavlja savršenu kombinaciju....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 405.000 €, 118,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Valdebeku, prodaje se ovaj prostrani penthouse ukupne površine 118 m², smješten u suvremenoj novogradnji vrhunske kvalitete dovršenoj 2025. godine. Stan je funkcionalno koncipiran za maksimalnu udobnost, uz naglasak na suvremeni dizajn i vrhunske....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 180.250 €, 61,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju prostran stan površine 61 m, smješten u manjoj zgradi na visokom prizemlju, u mirnoj ulici na Vidikovcu u Puli. Stan pruža lijep pogled na šumu i nalazi se u mirnom okruženju idealnom za život. Sastoji se od: hodnika, kuhinje s blagovaonicom,, dnevnog boravka, jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 395.000 €, 106,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Puli površine 106 m2 u manjoj zgradi novije gradnje. Stan se prostire kroz tri etaže i sastoji se od: Kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom 3 lijepe spavaće sobe 2 kupaonice s WC-om 2 velike terase Ostave. Opremanje: Stan je opremljen visokokvalitetnim namještajem....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 226.000 €, 60,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan 85 m2 u prizemlju kuće novije gradnje , a sastoji se od dvije spavaće sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupaonom, ostavom . Stanu pripada i bazen koji se nalazi u dvorištu u blizini stana i parking mjesto. U kući se nalaze još tri stana iste kvadrature....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!