• GoHome Professional
stanovi pula 70 m2 pogled na more - GoHome
  • stanovi pula 70 m2 pogled na more - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 70 m2 pogled na more

  • Za upit "stanovi pula 70 m2 pogled na more" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 4.077 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 9 nekretnina za upit stanovi pula 70 m2 pogled na more pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • 3.kat
    • luksuzan
    • terasa
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan, potpuno renoviran stan površine 70,09 m2, smješten na iznimno traženoj lokaciji, svega 200 metara popularnih plaža Valkane i Lungo Mare. Nekretnina je odličnog rasporeda te se sastoji od hodnika, open space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom s izlazom na....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan sa pogledom na more, Pula. Svijetao apartman od 70 m2, sastoji se od velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe (od kojih je jedna bračni krevet, a druga sa bračnim plus dvije fotelje na rasklapanje), 2 kupaonice (jedna s kadom i perilicom rublja....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 228.000 € na 202.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 202.000 €, 71,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 228.000 €
20.03.2026 - 202.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u zgradi novije gradnje, u prekrasnom naselju Volme sa pogledom na more. Površine 71,9 m2 stan se proteže na dvije etaže te se sastoji od ulaznog hodnika, open space prostora sa kuhinjom, blagovaonicom i dnevnim boravkom sa izlazom na terasu koja gleda na marinu. Na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 70 m2 pogled na more'
196.000 €
283.000 €
196.000 €
  Stan, PULA, 317.000 €, 67,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se stanovi u novom višestambenom objektu s prekrasnim pogledom na more. Projekt obuhvaća moderne i funkcionalne stanove kvadrature od 42 do 55 m, u zgradi s liftom idealne za stanovanje ili investiciju. Stanovi su pažljivo projektirani kako bi osigurali maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Dva jednosobna stana na Verudi - ODLIČNA POZICIJA!! Stanovi su smješteni na 6. katu bez lifta dobro očuvane stambene zgrade. Radi se o jednom stanu veličine 40 m2 koji ima 1 spavaću sobu, dnevni boravak, hodnik, kupatilo s odvojenim wc-om, kuhinju, te izlaz na krovnu....

 
 
 
  Stan, PULA, 228.000 €, 70,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

U blizini centra Pule, prodaje se stan na trećem katu za adaptaciju koji se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom, ostave, toaleta, kupatila, natkrivene terase i balkona. Stan je za kompletnu adaptaciju! Na podovima pločice i parket. Grijanje/hlađenje....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 285.000 €, 68,65 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je lijep i funkcionalan trosoban stan ukupne površine 68,65 m2, smješten na 5. katu stambene zgrade u traženom naselju Veruda u Puli. Zahvaljujući južnoj orijentaciji, prostor je kontinuirano ispunjen prirodnim svjetlom, što mu daje ugodnu i toplu atmosferu kroz cijelu godinu.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 200.000 € na 190.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 190.000 €, 66,68 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2025 - 200.000 €
26.04.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom naselju Barake prodajemo obiteljski stan od 68 m², savršen za ugodan i funkcionalan život roditelja i djece. Stan se nalazi u zgradi s ukupno tri kata i 24 stana, no ističe se svojom posebnom privatnošću zahvaljujući vlastitom ulazu, potpuno odvojenom od ostatka zgrade. Raspored....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 192.000 € na 197.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 197.500 €, 66,24 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 210.000 €
11.03.2026 - 192.000 €
18.04.2026 - 197.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra,Pula,renovirani stan sa pogledom na more i grad RE/MAX Centar nekretnina nudi vam ovaj kompletno renovirani stan na 9.katu nebodera na Vidikovcu. Stan se sastoji od hodnika,jedne prostrane spavaće sobe,kuhinje sa blagovaonom,dnevnog boravka,kupatila,ostave i velike lođe. Dnevni....

 
 
 
  Stan, PULA, 190.000 €, 66,24 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zahvaljujući na odličnoj lokaciji u stambenoj zgradi na Vidikovcu imamo stan s pogledom na more površine 66,24 m2 koji je nedavno renoviran,postavljena nova PVC stolarija,nova kupaonica,podovi u hodniku i kuhinji,elektroinstalacije i vodoinstalacije te je useljiv bez dodatnih troškova.....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 191.500 € na 197.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, 197.000 €, 66,24 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 191.500 €
18.04.2026 - 197.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji na Vidikovcu prodaje se lijepo renovirani stan, idealan za manju obitelj ili kao investicija za ugodan gradski život. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, ostave, prostrane spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, kupaonice i dnevnog boravka s izlazom na sunčanu....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 260.000 €, 66,09 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo Stan na najpoželjnijoj lokaciji u mirnoj ulici s pogledom na more i otok Brione površine 66,09 m2 moderno uređen na prvi pogled za obiteljski život. Njegova posebna vrijednost je otvoren pogled prema Nacionalnom parku Brijuni te daje prostoru svjetlost i i osjećaj ekskluzivnosti.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 320.000 €, 74,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja veliki stan smješten u samom srcu Pule, u neposrednoj blizini Augustovog hrama, stan se nalazi se u pješačkoj zoni u središtu zbivanja kod Foruma. Svježe okrečen 2026. godine a 2012. postavljene su kompletno nove instalacije struje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 320.000 €, 74,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

U samom povijesnom središtu Pule, svega nekoliko koraka od Augustovog hrama i Foruma, smješten je ovaj iznimno atraktivan i potpuno uređen stan, u pješačkoj zoni ? u epicentru gradskog života, a istovremeno s dozom privatnosti i mira. Stan je temeljito renoviran 2012. godine (nove....

 
 
 
  Stan, PULA, 350.000 €, 74,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na izvrsnoj lokaciji u Puli, u neposrednoj blizini plaže u Puli, shopping centra i predivnih šetnica, prodaje se stan u novoj luksuznoj zgradi, s podzemnom garažom i pomno uređenim okolišem i hortikulturom. Na prodaju je stan ukupne netto reducirane površine od 74 m2, a sastoji se....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 255.000 €, 66,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Veli Vrh, Pula Stan dvije spavaće sobe Veća spavaća soba sa vlastitom kupaonicom 67m2 Moderno opremljen, prodaje se namješten Podno grijanje u cijelom stanu Pogled na more i Brijune Uporabna dozvola Za više informacija slobodno se javite! ID CODE: 11 Aura Nekretnine Mob: +385 97 728....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 190.000 € na 196.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veruda, 196.000 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 192.000 €
12.04.2026 - 190.000 €
17.04.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA, VIDIKOVAC Prostran i renoviran 1SS+DB stan, smješten na 9. katu zgrade s liftom, lođom i panoramskim pogledom na more U jednom od traženijih i dobro povezanih pulskih naselja Vidikovac smjestio se ovaj funkcionalan i prostran stan koji nudi odličan spoj komfora, dobre....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 265.000 €, 66,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan i uređen stan na Velom Vrhu u Puli, smješten na prvom katu manje stambene zgrade, ukupne reducirane površine 66 m2, koji nudi idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i atraktivne lokacije. Stan se sastoji od prozračnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonom....

 
 
 
  Stan, PULA, 289.000 €, 65,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Istra, Pula Prodaje se prostran stan površine 65 m², s pripadajućom ostavom u suterenu veličine 20 m². Stan je potpuno renoviran te se ističe visokim stropovima i velikim, prozračnim i svijetlim prozorima, što prostoru daje dodatnu udobnost i osjećaj prostranosti. Nalazi se nedaleko....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 289.000 €, 65,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula Prodaje se prostran stan površine 65 m, s pripadajućom ostavom u suterenu veličine 20 m. Stan je potpuno renoviran te se ističe visokim stropovima i velikim, prozračnim i svijetlim prozorima, što prostoru daje dodatnu udobnost i osjećaj prostranosti. Nalazi se nedaleko....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 390.935 €, 76,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stanove sa pogledom na more zgrada d Pula je povijesni grad na jugu Istre, poznat po svojoj dugoj tradiciji koja seže još u antičko doba. Najprepoznatljiviji simbol grada je Arena u Puli, jedan od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 345.000 €, 76,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Centar Predivan stan sa pogledom na more! Ova nekretnina nalazi se u povijesnoj Vili Munz u samom srcu Pule a na 500m od Pulskog amfiteatra. Sastoji se od jedne prostrane spavaće sobe i velikog dnevnog boravka iz kojeg se pruža pogled na more i rivu. Stan je kompletno restauriran....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 391.140 €, 76,00 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Punta, prodaje se stan 76,42m2 na prvome katu stambene zgrade austrougarske gradnje. Stan u naravi ima dvije spavaće sobe, ali izmijenjen je raspored i stan se trenutno sastoji od ulaznog hodnika, prostrane spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s dodatnim krevetom....

 
 
 
  Stan, PULA, 239.000 €, 64,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Premium stambeni projekt razvija se na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija u blizini Pule, nudeći izvrsnu priliku za udoban obiteljski život kao i sigurnu dugoročnu investiciju. Ovaj pažljivo osmišljen projekt obuhvaća više stambenih zgrada koje se odlikuju modernom arhitekturom,....