• GoHome Professional
stanovi pula 70 m2 adaptiran 2.kat - GoHome
  • stanovi pula 70 m2 adaptiran 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 70 m2 adaptiran 2.kat

  • Za upit "stanovi pula 70 m2 adaptiran 2.kat" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.379 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Oaza u centru Pule. U neposrednoj blizini centra pula, prodaje se predivan, renoviran stan na 2 katu starogradnje. Ovaj unikatan stan se sastoji od hodnika, kuhinje, prostranog dnevnog boravka, kupaone, 2 spavaće sobe, dodatnog toaleta, te spremišta u podrumu zgrade. Okućnica zgrade....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 347.563 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan u centru Pule potpuno adaptiran 2025. godine Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 72,83 m, smješten u samom centru grada Pule, na drugom katu zgrade sagrađene 1965. godine. Stan je u potpunosti adaptiran 2025. godine promijenjene su sve instalacije vode....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 347.563 €, 72,83 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan u centru Pule ? potpuno adaptiran 2025. godine Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 72,83 m², smješten u samom centru grada Pule, na drugom katu zgrade sagrađene 1965. godine. Stan je u potpunosti adaptiran 2025. godine ? promijenjene su sve instalacije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 70 m2 adaptiran 2.kat'
335.000 €
335.000 €
300.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 335.000 € na 315.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 315.000 €, 73,00 m2 cca 4320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 335.000 €
09.05.2026 - 315.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Adaptirani stan u srcu Pule! Posredujemo u prodaji ovog prekrasnog renoviranog stana u srcu Pule! Nekretnina se nalazi u stambenoj zgradi koja je locirana u samom centru grada Pule, u pješačkoj zoni! Nalazi se na drugom katu zgrade te je ukupne stambene površine 73m2.....

 
 
 
  Stan, PULA, 335.000 €, 73,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo kompletno renoviran stan u srcu grada Pule. Stan se nalazi na drugom katu, te se sastoji od ulaznog prostora, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom koja ima izlaz na lođu, dvije spavaće sobe, kupaone i ostave. Grijanje i hlađenje u stanu je riješeno putem klima....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more