• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 terasa kvalitetan - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 terasa kvalitetan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 terasa kvalitetan

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 terasa kvalitetan" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.384 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-1%

Promjena cijene sa 183.000 € na 181.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Busoler, 181.000 €, 61,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 183.000 €
06.03.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prigradskom naselju 3km od Pule prodaje se stan na prvom katu stambene zgrade nov projekt koji kreće sa izgradnjom u 2025g. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupatilo i natkrivena terasa. i parkirno mjesto. Ukupne kvadrature je 61,21m2....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 203.000 €, 61,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan površine 61,55 m², smješten na prvom katu dvokatnice, u mirnom dijelu Pule, naselju Busoler. Ova nekretnina nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe te dnevnim boravkom, pružajući optimalan prostor za ugodan obiteljski život ili kao investicijsku priliku. Stan....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 183.000 € na 181.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Busoler, 181.000 €, 61,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 183.000 €
06.03.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja stanova Pula - Nekretnine. U prodaji više stanova u novogradnji. U malom prigradskom naselju 2km od Pule prodaje se stan na drugom katu stambene zgrade potpuno nov projekt koji kreće sa izgradnjom u 2025. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 60 m2 terasa kvalitetan'
195.000 €
188.490 €
247.000 €
  Stan, PULA, Busoler, 186.500 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Na prodaju je moderan....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 220.000 €, 62,66 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se stan, smješten na trećem katu uredne i održavane zgrade starije novogradnje, ukupne površine 62,66 m2. Stan je odličnog tlocrtnog rasporeda, obuhvaća ulazno predsoblje, prostranu kuhinju s blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaonica, komforna terasa zapadne orijentacije,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 203.200 €, 59,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.crozilla.com

Smješten na mirnijoj lokaciji, nedaleko glavne prometnice te svega par minuta autom od strogog centra Pule, nalazi se ovaj izuzetno kvalitetni rezidencijalni projekt. Sastoji se od svega četiri stana. Jednog u prizemlju, dva na prvom katu te penthouse-a koji se proteže cijelom dužinom....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 59,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prilika! U ponudi imamo stan u izgradnji na prvom katu moderne novogradnje u mirnom dijelu naselja grada Pule- Valdebek. Stan S2 se nalazi u maloj višestambenoj zgradi od ukupno četiri stana, te sa stan S2 ima izrazito dobar i funkionalan raspored. Ukupna površina nekretnine iznosi....

 
 
 
  Stan, PULA, 312.000 €, 59,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2025.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja elegantan i moderno uređen dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji, svega 250 metara od plaže i omiljene pulske šetnice Lungomare. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetno građene manje stambene zgrade novije gradnje, smještene u posljednjem....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 228.500 €, 62,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan na lijepoj lokaciji na Gregovici, površine 62m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici, na prvom katu zgrade novije gradnje sa svega 4 stana. Raspored je vrlo funkcionalan, te se sastoji od dnevnoga boravka, blagavaonice sa kuhinjom, 2 spavaće sobe, od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 230.000 €, 62,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Ovaj izvanredan trosobni stan u prizemlju, smješten u mirnom naselju Valdebek u Puli, predstavlja savršen spoj moderne arhitekture i udobnosti življenja. Stan se može pohvaliti izvrsnom orijentacijom (istok, jug, zapad) koja osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana,....

 
 
 
  Stan, PULA, 179.800 €, 58,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

VALDEBEK ? MODERNO NASELJE NADOMAK CENTRA PULE U mirnom dijelu naselja Valdebek, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pula, smjestio se Projekt Valdebek ? suvremena stambena cjelina koju čini 11 modernih zgrada, pažljivo uklopljenih u okolinu. Lokacija nudi idealnu ravnotežu: svakodnevni....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 215.000 €, 62,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan površine 62 m2, smješten na prizemlju moderne zgrade od ukupno 3 kata, u atraktivnom naselju Kaštanjer u Puli. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe i dnevnog boravka, a njegova istočna i zapadna orijentacija omogućuju obilje dnevne svjetlosti kroz cijeli dan. Pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 242.000 €, 62,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji na Velom Vrhu u Puli, u mirnom obiteljskom okruženju, u izgradnji je moderna stambena zgrada s ukupno 4 stana.Projekt je osmišljen prema suvremenim standardima gradnje, s naglaskom na udobnost, energetsku učinkovitost i kvalitetan način života.Zgrada je opremljena....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 185.000 €, 62,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prigradskom naselju Pule prodaje se stan u prizemlju zgrade novogradnja modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje . Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 2 spavaća soba, natkrivena terasa i vrt. Stan ima pripadajuće parkirno mjesto ukupne je kvadrature:....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.280 €, 62,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 174.270 €, 58,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prigradskom naselju 3 km od Pule prodaje se stan na prvom katu stambene zgrade nov projekt koji kreće sa izgradnjom u 2025g. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupatilo i natkrivena terasa sa dvije strane stana. Stan u zajedničkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 174.000 €, 57,96 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 230.000 €, 57,82 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je izuzetno atraktivan stan na prvom katu, površine 57,82 m², s prostranom terasom od 5,64 m² i prekrasnim pogledom na more i maslinike, uz privatno parkirno mjesto. Smješten u mirnom i poželjnom dijelu Štinjana, u neposrednoj blizini škole, ovaj stan predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

U naselju 2km Pule prodaje se stan na prvom katu zgrade u novogradnji modernog dizajna i vrhunske gradnje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 2 spavaća soba i terase koja je natkrivena . Stan ima pripadajuće parkirno mjesto u zajedničkom dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.100 €, 57,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnom i atraktivnom dijelu Štinjana, na svega 1 km udaljenosti od prekrasnih uređenih plaža. Opis stanaStan se sastoji od ulaznog hodnika s garderobom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U naselju 2km Pule prodaje se stan na drugom katu zgrade u novogradnji modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 2 spavaća soba i terase koja je natkrivena . Stan ima jedno pripadajuće parkirno mjesto u zajedničkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U malom naselju 2km Pule prodaje se stan na prvom katu zgrade novogradnja modernog dizajna i novih standarda gradnje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 2 spavaća soba i terase koja je natkrivena . Stan ima pripadajuće parkirno mjesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju komforan i funkcionalan stan površine 63,4 m, smješten na prvom katu manje stambene zgrade (ukupno dva kata + potkrovlje). Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije prostrane spavaće sobe, ugodnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom te terase, idealne za....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

U prigradskom naselju Pule prodaje se stan u prizemlju zgrade novogradnja modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje . Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 1 spavaća soba i natkrivena terasa. Stan ima dva pripadajuća parkirna mjesta ukupne je kvadrature:....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 184.500 €, 64,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVI PROJEKT U ŠIKIĆIMA - VISOKOKVALITETNA GRADNJA U Šikićima se razvija novi projekt koji se sastoji od četiri moderne zgrade, idealne za obitelji ili investitore. Ovaj stan se nalazi u prizemlju i pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Opis Stana: Ulazni hodnik Dve spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo vrlo zanimljivu nekretninu u zgradi intimnijeg tipa sa svega šest stambenih jedinica u mirnom prigradskom naselju Verude Porat. Stan zauzima ukupnu površinu od 65,55 m2 te je smješten na prvom katu. Sastoji se od dnevnog boravka orijentiranog na jugu tako da prostoru pruža....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 255.000 €, 55,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula nije samo grad - to je osjećaj. Spoj mora, povijesti i mediteranskog ritma koji se živi cijele godine. Sve je nadohvat ruke, a opet dovoljno mirno za pravi dom. Upravo u toj ravnoteži nastaje moderan stambeni projekt osmišljen za ugodan, kvalitetan i dugoročan život. U....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.