• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 terasa - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 terasa

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 terasa" pronađeno 701 nekretnina - prosječna cijena 3.555 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 4.kat
    • novogradnja
    • luksuzan
    • moderan
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 220.000 €, 63,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pula, odlična lokacija, na 2 km od centra grada, 3 km od plaža na Verudeli, u Pješčanoj Uvali, na Valkanama ili Puntiželi? Na ovoj odličnoj lokaciji je upravo počela izgradnja modernog zdanja sa prizemljem u kojem su smještena parkirna mjesta i 6 nadzemnih etaža, sa ukupno 87 stanova.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 226.000 €, 63,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.indomio.hr

Apartman 63 m2 na prodaju! Prodaje se prekrasan apartman smješten na izvanrednoj lokaciji.. Ova nekretnina idealna za ljubitelje blizine mora nalazi se u prvom katu stambene zgrade i prostire se na 63 m2 i terasa od 4 m2. Apartman se sastoji od hodnika, kupaonice ,2 spavaće sobe te....

 
 
 
  Stan, PULA, 198.850 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam projekt novogradnje na lokaciji Veli vrh, Pula gdje se predviđa izgradnja 8 višestambenih objekata s ukupno 32 stanova, po četiri stana u svakoj zgradi na samo 300 m od mora. Stan oznake S2 nalazi se u zgradi 2 ukupne površine 57,50 m2. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, 206.000 €, 57,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je stan u Puli na 1. katu stambene zgrade i to površine 57,79 m2. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave i terase. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja. Odlična investicija za rješavanje stambenog pitanja. Više detalja....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.100 €, 57,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u mirnom i atraktivnom dijelu Štinjana, na svega 1 km udaljenosti od prekrasnih uređenih plaža. Opis stanaStan se sastoji od ulaznog hodnika s garderobom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Puli. Stan A1 neto površine 47m2 nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, natkrivene terase s izlazom na vrt 62 m2 Stanu pripada i spremište i ne natkriveno parking mjesto. Sve ukupno....

 
 
 
  Stan, PULA, 226.000 €, 63,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula-Novogradnja stan S3-63,58m2+2 parkirna mjesta+spremište U mirnom dijelu grada,u sambenoj zgradi sa samo 4 stana na 1 katu smjestio se ovaj stan. Stan se sastoji od:ulaznog hodniha,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe,kupaone i natkrivene terase. Stanu....

 
 
 
  Stan, PULA, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo potpuno renovirani stan ukupne površine od 57,10 m2 u stambenoj zgradi na četvrtom katu s pogledom na grad Pulu. Stan je potpuno renoviran 2025 godine,sastoji se od hodnika,kuhinj,blagovaonice,dvije spavaće sobe,kupaonice i zajedničke krovne nenantkrivene vanjske terase....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 190.950 €, 57,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

???? EKSKLUZIVNA PRODAJA ? NOVI MODERNI STAMBENI PROJEKT U PULI, ŠTINJAN Paduljski put bb, k.č. 210/43, Štinjan.Predstavljamo vam novi, suvremeni projekt manje stambene zgrade u nizu sa samo 4 stana, smješten na iznimno atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Štinjanu, 900 m zračne linije....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 204.000 €, 57,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, u naselju 1.5km od centra grada Pule I 2km od najbližih plaža prodaje se stan na prvom katu ukupne kvadrature 57.50m2. Stan se sastoji od dvije spavače sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom I blagovaonicom, predsoblje, kupaonice I velike terase. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 230.000 €, 63,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan u novogradnji u Puli, u kvartu Monvidal. Zgrada se trenutno nalazi u visokoj roh bau fazi (siječanj 2026.) te je useljenje predviđeno za jesen 2026. Stan u ponudi se nalazi na 6 katu zgrade (na zadnjem), zgrada dakako raspolaže liftom, stan se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U naselju 2km Pule prodaje se stan na prvom katu zgrade u novogradnji modernog dizajna i vrhunske gradnje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 2 spavaća soba i terase koja je natkrivena . Stan ima pripadajuće parkirno mjesto u zajedničkom dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 247.000 €, 63,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo iznimno ugodan i svijetao stan na Velom Vrhu, mirnoj i odličnoj lokaciji. Osmišljen za udoban i kvalitetan život, stan pruža sav komfor potreban za obitelj. Zahvaljujući dvjema terasama, obiluje svjetlošću i toplinom. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaone, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, 172.000 €, 57,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Visokokvalitetni stambeni projekt gradi se u mirnom i dobro povezanom dijelu Pule, nudeći izvrsnu priliku za ugodan život kao i sigurnu dugoročnu investiciju. Ovaj suvremeni projekt sastoji se od četiri stambene zgrade s ukupno 58 pažljivo osmišljenih stanova, kombinirajući funkcionalnost,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Valdebek; smješten na mirnoj lokaciji, nedaleko prometnice, prodaje se ovaj kvalitetni stambeni projekt novogradnje od tri manje zgrade. Navedeni stan koji prodajemo, smjestio se u zgradi B, u prizemlju, površine 55,24 m2 te se sastoji od : ulaznog hodnika, kupaonice, dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 203.000 €, 63,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

U ponudi je stan površine 63,62 m, smješten na četvrtom katu uredno održavane stambene zgrade bez lifta, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji svega nekoliko minuta hoda od strogog centra Pule. Stan se sastoji od: dnevnog boravka s blagovaonicom odvojene kuhinje predsoblja dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U naselju 2km Pule prodaje se stan na drugom katu zgrade u novogradnji modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 2 spavaća soba i terase koja je natkrivena . Stan ima jedno pripadajuće parkirno mjesto u zajedničkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 210.000 €, 57,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

U Valmadama je na prodaju moderan stan u novogradnji , smješten na drugom katu stambene zgrade, s natkrivenom terasom, parkirnim mjestom i pripadajućim spremištem . Stan idealan za obiteljski život ili sigurnu investiciju. Stambena površina stana iznosi 55,00 m2 , a sastoji se od....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 57 M2, 2SS+DB Prodaje se stan u novogradnji u mirnom i sve traženijem dijelu Pule, u naselju Valdebek. Stan ukupne površine 57 m² nalazi se u prizemlju moderne stambene zgrade koja ima dva kata. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji, funkcionalnom rasporedu....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 201.000 €, 57,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 57 m2 2SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 57 m2 na fenomenalnoj lokaciji, udaljen samo 800 m od mora, s prekrasnim pogledom na more. Stan se nalazi na prvom katu urbane zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 174.400 €, 57,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i poželjnom naselju, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, gradi se novi stambeni projekt moderne arhitekture. U ponudi je stan oznake B12, smješten na drugom katu, ukupne površine 67,93 m², s dvije spavaće sobe i jednim parkirnim mjestom. Zgrada je trenutno u roh-bau....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U malom naselju 2km Pule prodaje se stan na prvom katu zgrade novogradnja modernog dizajna i novih standarda gradnje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 2 spavaća soba i terase koja je natkrivena . Stan ima pripadajuće parkirno mjesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 269.000 €, 57,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 57 m2 1SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 57 m2 na fenomenalnoj lokaciji, udaljen samo 850 m od mora, s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi u prizemlju urbane zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 269.000 €, 57,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U Puli se prodaje luksuzno uređen i potpuno namješten dvosoban stan smješten na drugom katu moderne zgrade s ukupno pet stanova. Stan ukupne površine 56,6 m² uključuje hodnik s garderobom, dvije prostrane spavaće sobe, kupaonicu s podnim grijanjem, kuhinju povezanu s dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 242.000 €, 63,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U naselju Veli Vrh u Puli, u sklopu moderne novogradnje višestambenog objekta, prodaje se dvosobni stan površine 58 m² s natkrivenom terasom. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice i hodnika.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 170.000 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Puli, naselje Valmade. Stan A1 neto površine 48m2 nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, natkrivene terase s izlazom na vrt 46.m2 Stanu pripada i spremište i ne natkriveno parking mjesto.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 190.000 €, 57,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji. Prodajemo stan na prvom katu zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupatila, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka u jednom te velike terase. Stanu pripada ostava u prizemlju u zgrade kao i parkirno mjesto. Zgrada....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 56,94 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Nadomak centra Pule u prizemlju kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 54,37 m2 s dodatnim vrtom ukupne površine od 87 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaone, natkrivene terase, vanjskog parking....