• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 parking tržnica - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 parking tržnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 parking tržnica

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 parking tržnica" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.657 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, 208.000 €, 61,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

NOVO U PONUDI ! Nudimo stan veličine 61 m2 u visokom prizemlju , a sastoji se od hodnika, 1 kupaonice , 1 velike spavaće sobe , kuhinje sa blagovaonicom i ostavom te komfornog dnevnog boravka sa izlazom na terasu. Uredna zgrada , uredan ulaz , nova fasada , PVC stolarija , klimatizirano......

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 188.000 € na 179.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Zaro, 179.000 €, 62,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 195.000 €
02.03.2026 - 188.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 220.130 €, 61,36 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA PULA - 2SS+DB U NOVOGRADNJI Nedaleko od grada smjestila se kvalitetna novogradnja zgrade u mirnoj ulici. S ponosom predstavljamo projekt novogradnje smještenom na zanimljivoj lokaciji u gradu Puli. Naime zgrada se nalazi svega 5 minute vožnje od centra Grada, a jednako tako....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 60 m2 parking tržnica'
260.000 €
260.000 €
260.000 €
  Stan, PULA, 207.500 €, 60,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan na Verudi površine 60,55 m² smješten na visokom prizemlju peterokatnice, u zgradi s obnovljenom fasadom i krovom. Nekretnina se nalazi u okruženju zelenila, na udaljenosti od približno 800 metara od mora te svega 150 metara od tržnice i ostalih sadržaja potrebnih za....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 208.000 € na 204.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 204.000 €, 60,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 208.000 €
20.05.2026 - 204.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji na Verudi, u visokom prizemlju stambene zgrade s obnovljenom fasadom, prodaje se stan od 60,55 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka s izlazom na terasu, te kuhinje, blagovaonice i ostave koje čine jednu funkcionalnu cjelinu.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 238.000 €, 60,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Veruda stan na frekventnoj lokaciji, 900m od mora površine 61m2 Na svega par minuta od centra grada u naselju Veruda, na izuzetno frekventnoj i traženoj lokaciji smjestila se ovaj stan u višestambenoj zgradi. Stan je površine od 61 m² sastoji se od dvije jednake stambene jedinice....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Angelus Nekretnine, agencija za posredovanje pri kupoprodaji nekretnina Vam nudi u prodaju ovaj stan u prizemlju ukupne površine 60m2 u centru Pule. LOKACIJA: U samom centru grada Pule, udaljeno 300m od Slavoluka Sergijevaca i glavnog gradskog trga. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 195.000 €, 59,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ekskluzivnoj ponudi agencije Residence izdvajamo lijep, djelomično namješten stan na odličnoj lokaciji na Verudi. Stan ukupne površine 59 m2 smješten je na 2. katu uredne zgrade novije gradnje te je jugoistočne orijentacije, što mu osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom dana.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Novoj Verudi u Puli na svega 300 m od mora, smješten u visokom prizemlju. Stan je funkcionalnog i dobro osmišljenog rasporeda. Stan je funkcionalno i promišljeno raspoređen te obuhvaća ulazni hodnik, prostrani i svijetli....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na svega nekoliko minuta lagane šetnje od samog centra Pule smjestio se ovaj šarmantan i izuzetno ugodan stan površine 61 m². Nalazi se na trećem katu stambene zgrade, u potkrovlju te je funkcionalnog rasporeda i ugodan za svakodnevni život. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.08.2024.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najtraženijih lokacija grada Pule prodaje se stan smješten na prvom katu novogradnje. U svojih 59 m2 stambene površine savršeno su se rasporedili ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe i kupaonica. Nekretnini pripada vrt i....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 185.000 €, 58,83 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji imamo svijetao i prostrani stan na odličnoj lokaciji ukupne površine 58,83 m2 u koju površinu nije uključena drvarnica u suterenu zgrade. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, kupaonice, ostave, hodnika i balkona , a pripada mu....

 
 
 
  Stan, PULA, 189.000 €, 58,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo stan u neboderu kompletno namješten i uređen koji se sastoji od jedne spavaće sobe, kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice, hodnika, dvije lođe, spajze! U prizemlju zgrade nalazi se drvarnica od stana! Udaljenost od mora 300m! Kvalitetna zgrada s liftom i video nadzorom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 188.000 € na 179.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 179.000 €, 62,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 195.000 €
04.03.2026 - 188.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 196.900 €, 55,47 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2024.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Nedaleko od centra grada i poznate Verude smjestila se kvalitetna novogradnja zgrade u mirnoj ulici. S ponosom predstavljamo projekt novogradnje smještenom na zanimljivoj lokaciji u gradu Puli. Naime zgrada se nalazi svega 3 minute vožnje od centra Grada, a jednako tako....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 55,74 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt novogradnje smještenog na atraktivnoj lokaciji u gradu Puli sastoji se od više stambenih jedinica koje se prostiru od prizemlja do 3. kata zgrade. Parking mjesta su dostupna kako na okućnici zgrade, tako i u garaži, pružajući budućim vlasnicima stanova mogućnost izbora prema....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, Na upit, 55,47 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 54,81 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom centru grada, u neposrednoj blizini tržnice i svih važnih sadržaja, prodaje se moderan stan smješten na 1. katu novoizgrađene stambene zgrade s liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda te se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, lođe, hodnika, dvije spavaće....