• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 parking 2.kat - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 parking 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 parking 2.kat

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 parking 2.kat" pronađeno 59 nekretnina - prosječna cijena 3.589 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 2 nekretnina za upit stanovi pula 60 m2 parking 2.kat pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula - grad bogate povijesti, kristalno čistog mora i opuštenog mediteranskog načina života, jedno je od najpoželjnijih mjesta za život i ulaganje na Jadranu. Spoj urbanog sadržaja, prirode i stabilne potražnje čini Pulu savršenim izborom za one koji traže kvalitetu....

 
 
 
  Stan, PULA, 169.000 €, 55,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA PULA VALDEBEK NEDALEKO OD CENTRA prodajemo stanove u izgradnji. Stan NA 1 KATU površine 55m2 + parking (13m2). Nalazi se na 1 katu manje zgrade sa samo 3 stanara. Mogućnost kupnje istog stana i na 2 katu. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, kupaonice, 2 spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula- grad bogate povijesti, kristalno čistog mora i opuštenog mediteranskog načina života, jedno je od najpoželjnijih mjesta za život i ulaganje na Jadranu. Spoj urbanog sadržaja, prirode i stabilne potražnje čini Pulu savršenim izborom za one koji traže kvalitetu života, ali i sigurnu....

 
 
 
  Stan, PULA, 239.000 €, 55,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA PULA VALDEBEK NEDALEKO OD CENTRA prodajemo stanove u izgradnji. Stan na 2 KATU površine 55m2 + parking nalazi se na 2 katu manje zgrade sa samo 4 stanara. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, kupaonice, 2 spavaće sobe i velike terase od 50m2. Klima uređaj i mogućnost....

 
 
 
  Stan, PULA, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula-Veli Vrh-Stan na drugom katu-55 m2-Novogradnja-Dizalo-Parking-Garaža U ponudi imamo stan iste kvadrature i cijene na 3.Katu Stan koji se sastoji od: hodnika,spavaće sobe,dnevnog boravak sa kuhinjom i blagovaonom, kupaone,loggie. Ovaj udoban stan izrađen visokokvalitetnim materijalima....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 55 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 55 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade koja ukupno ima četiri kata. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,96 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U traženom Pulskom kvartu Monvidal na drugom katu nove zgrade smjestio se moderan stan ukupne stambene površine od 54,96 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, loggie i dva parking mjesta.Unutarnje....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 177.000 €, 54,95 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Iz naše ponude izdvajamo u Puli na traženoj lokaciji dvosoban stan ukupne stambene površine od 54,95 m2 na drugom katu novogradnje.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, balkona i dva parking....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,69 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U obiteljskom kvartu Monvidal smjestio se stan ukupne stambene površine od 54,69 m2 na drugom katu novogradnje.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, loggie i dva parking mjesta.Unutarnje uređenje....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,57 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U traženom popularnom Pulskom kvartu Monvidal na drugom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 54,57 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, balkona i dva....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 54,92 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s odličnom lokacijom ima ukupno 15 stambenih jedinica. Veličine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan B2 se nalazi na drugom katu i ima površinu od 54,92 m2. Sastoji se od kuhinje, blagavaonice, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,42 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U blizini centra najvećeg Istarskog grada u kvalitetnoj novogradnji na drugom katu se smjestio stan ukupne stambene površine od 54,42 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, loggie i dva parking....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,24 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U neposrednoj blizini centra Pule na drugom katu novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 54,24 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, balkona i dva parking mjesta.Unutarnje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.000 €, 54,21 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Novi projekt! Top lokacija! Posredujemo u prodaji stanova u ovoj prekrasnoj novogradnji nedaleko od centra Pule! Moderna zgrada, 7. katova, 14 stambenih jedinica. OPIS STANA Predmetni stan nalazi se na drugom katu zgrade. Sastoji se od "open space" dijela u kojem se....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 54,15 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s odličnom lokacijom ima ukupno 15 stambenih jedinica. Veličine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan C2 se nalazi na drugom katu i ima površinu od 54,15 m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 232.900 €, 65,99 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom mirnom prigradskom naselju Štinjan na drugom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 65,88 m2 sa spremištom i parking mjestom.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 43-59 (od ukupno 60)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more