• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 park dvorište - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 park dvorište - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 park dvorište

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 park dvorište" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 4.445 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veruda, 207.500 €, 60,55 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se odličan stan na traženoj lokaciji Veruda u Puli ? idealan za obiteljski život, odmor ili investiciju! Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne i održavane zgrade, ukupne površine 60,55 m². Sastoji se od prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 198.000 €, 61,27 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U srcu povijesne Pule, gdje se prošlost i sadašnjost susreću na svakom koraku, smjestio se ovaj šarmantni stan kod kazališta ? pravo utočište za one koji žele živjeti grad punim plućima. Ovdje automobil nije potreban, jer su sve čari grada udaljene tek nekoliko minuta hoda: povijesne....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.500 €, 61,85 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Grad Pula, najveći grad Istarske županije, leži u jugozapadnome dijelu istarskoga poluotoka, na obali dobro zaštićena zaljeva. Od mnogobrojnih sačuvanih spomenika iz rimskoga doba ističu se slavoluk Sergijevaca, Augustov hram, amfiteatar Arena, po veličini šesti očuvani amfiteatar....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 60 m2 park dvorište'
399.000 €
399.000 €
  Stan, PULA, 190.000 €, 57,99 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Nova stambena zgrada sastoji se od tri zgrade u nizu, svaka s četiri stana. Stanovi u prizemlju imaju vlastito dvorište. Svakom stanu pripada parkirno mjesto, a postoji i mogućnost kupnje ostave. Stanovi su opremljeni podnim grijanjem, električnim roletama, keramičkim i laminatnim....

 
 
 
  Stan, PULA, 190.000 €, 56,50 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 200.000 € na 205.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 205.000 €, 55,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2025 - 176.000 €
15.11.2025 - 200.000 €
11.04.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Nova stambena zgrada sastoji se od šest zgrada u nizu, svaka s četiri stana. Stanovi u prizemlju imaju vlastito dvorište. Svakom stanu pripada parkirno mjesto, a postoji i mogućnost kupnje ostave. Stanovi su opremljeni podnim grijanjem, električnim roletama, keramičkim i laminatnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 200.000 €, 55,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 200.000 € na 210.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2025 - 176.000 €
02.11.2025 - 200.000 €
09.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 265.000 €, 54,86 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Prekrasan stan s dvorištem u visokokvalitetnoj novogradnji na odličnoj lokaciji! 1200m od mora! U Štinjanu, na jednoj od najboljih i najatraktivnijih lokacija ovog naselja, u novo izgrađenoj zgradi vrhunske kvalitete, u ponudu smo dobili ovaj prekrasan stan. Ulazom u stan, otvara....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more