• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 opremljen vrt - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 opremljen vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 opremljen vrt

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 opremljen vrt" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 3.601 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veruda, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Novoj Verudi u Puli na svega 300 m od mora, smješten u visokom prizemlju. Stan je funkcionalnog i dobro osmišljenog rasporeda. Stan je funkcionalno i promišljeno raspoređen te obuhvaća ulazni hodnik, prostrani i svijetli....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 197.000 €, 59,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Istra, Pula U mirnom i uređenom dijelu Valdebeka prodaje se stan u novogradnji, u zgradi od ukupno 4 stana, čiji se završetak očekuje do studenog 2026 godine. Stan se nalazi u prizemlju i ima 54,99 m² stambene površine. Raspored prostorija je funkcionalan ? sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 208.000 €, 59,40 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodajemo vrlo zanimljivu nekretninu u stambenoj zgradi novije gradnje. Stan je smješten u visokom prizemlju zgrade, zauzima ukupnu površinu od 50,90 m2 s pripadajućim vrtom od 85,42 m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 60 m2 opremljen vrt'
184.000 €
184.000 €
228.000 €
  Stan, PULA, Busoler, 192.000 €, 62,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.crozilla.com

Pula, najveći grad Istre, savršeno spaja bogatu povijest, mediteranski stil života i moderan urbani ritam. Grad nudi izvrsnu infrastrukturu, blizinu mora, sadržaje za svakodnevni život te je izuzetno atraktivan kako za stanovanje, tako i za investiciju. U ponudi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, PULA, 203.000 €, 60,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT ? PULA, VALMADE ? Stan A1 s privatnim vrtom U ponudi je novi projekt moderne novogradnje u Puli, na traženoj i mirnoj lokaciji Valmade. Projekt se sastoji od tri manje stambene zgrade, svaka sa samo 4 stana, što osigurava veću privatnost i ugodno stanovanje. Predmetni....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 60 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 60 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijep jednosobni stan u prizemlju (50 m2) s vrtom i natkrivenim parkirnim mjestom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupaonice i lođe sve neto površine 48.5 m2. Stan je lociran u mirnom okruženju 5 km od centra grada. Stan je opremljen troslojna PVC stolarijom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Puli, naselje Valmade. Stan A1 neto površine 53.5 m2 nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupaonice, natkrivene terase s izlazom na vrt 13 m2 Stanu pripada i spremište i ne natkriveno parking....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 181.000 €, 58,09 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 230.000 €, 62,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Ovaj izvanredan trosobni stan u prizemlju, smješten u mirnom naselju Valdebek u Puli, predstavlja savršen spoj moderne arhitekture i udobnosti življenja. Stan se može pohvaliti izvrsnom orijentacijom (istok, jug, zapad) koja osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana,....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 177.500 €, 58,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 200.000 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN 58m2, PULA, NOVOGRADNJA. Prodaje se stan površine 58 m² u novogradnji, funkcionalnog rasporeda i ugodnog ambijenta. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje povezane s dnevnim boravkom, kupaonice te pripadajuće terase. Prostor je dobro organiziran i prilagođen svakodnevnom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 177.500 €, 57,96 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula, najveći grad Istre, savršeno spaja bogatu povijest, mediteranski stil života i moderan urbani ritam. Grad nudi izvrsnu infrastrukturu, blizinu mora, sadržaje za svakodnevni život te je izuzetno atraktivan kako za stanovanje, tako i za investiciju. U ponudi je dvosoban stan u....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 184.000 €, 62,13 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

IDEALAN PROJEKT ZA ŽIVOT - ŠIKIĆI - NOVOGRADNJA NA SAVRŠENOJ LOKACIJI - VISOKO KVALITETNA IZVEDBA I GRADNJA! Šikići su prigradsko naselje u Puli koje administrativno pripada mjesnom odboru Busoler. Sa sjevera graniči s naseljem "Monte Turko", s istoka graniči uz rub općine Medulin....

 
 
 
  Stan, PULA, 172.000 €, 57,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan stambeni projekt razvija se u mirnom prigradskom dijelu Pule, nudeći savršenu ravnotežu između urbane praktičnosti i ugodnog, tihog okruženja za život. Projekt se sastoji od četiri suvremene zgrade s ukupno 58 pažljivo osmišljenih stambenih jedinica, idealnih kako za stanovanje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 170.000 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Puli, naselje Valmade. Stan A1 neto površine 48m2 nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, natkrivene terase s izlazom na vrt 46.m2 Stanu pripada i spremište i ne natkriveno parking mjesto.....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 57 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 57 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, 190.000 €, 56,50 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo novu stambenu zgradu od ukupno tri zgrade u nizu. Svaka zgrada se sastoji od četiri stambene jedinice. Riječ je o stanu u zgradi C oznake S1 u prizemlju.Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, nenatkrivene....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 260.000 €, 56,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, PULA, CENTAR, 56m2, Preradovićeva, 3-soban. Nekretnina se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom u open space konceptu, male špajze, dvije prostrane spavaće sobe te kupaonice s prozorom. Stan je klimatiziran s dvije nove klima jedinice,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 185.000 € na 189.000 € - 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Monte Magno, 189.000 €, 56,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.01.2026 - 175.900 €
06.03.2026 - 185.000 €
09.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istre smjestila se Pula , grad koji savršeno spaja mediteranski način života, bogatu povijest i sve pogodnosti suvremenog urbanog okruženja. More, plaža, šetnice, kulturni sadržaji i razvijena infrastruktura čine Pulu jednim od najpoželjnijih gradova za....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 185.000 € na 189.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Valdebek, 189.000 €, 56,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 175.900 €
07.03.2026 - 185.000 €
11.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istre smjestila se Pula, grad koji savršeno spaja mediteranski način života, bogatu povijest i sve pogodnosti suvremenog urbanog okruženja. More, plaža, šetnice, kulturni sadržaji i razvijena infrastruktura čine Pulu jednim od najpoželjnijih gradova za život, ali i sigurnu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 203.200 €, 55,90 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula, okolica prodaje se novi stan u prizemlju stambene zgrade. Stan veličine 55,90m2 sastoji se od: ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jedne kupaonice, kuhinje s blagavaonom, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu terasu i vrt od 52m2, dva spremišta i jedno parkirno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.000 €, 55,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 275.000 € na 270.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Magno, 270.000 €, 55,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 275.000 €
24.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i potpuno namješten stan smješten na Valdebeku, ukupne površine 55 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvaća dvije spavaće sobe, kupaonicu te dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, iz kojeg se izlazi na terasu. Posebnu vrijednost ovoj nekretnini....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 195.000 €, 55,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan u prizemlju moderne stambene zgrade koji predstavlja odličnu priliku za ugodan život ili investiciju. Stan je funkcionalno projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i iskoristivost prostora, a posebnu vrijednost nekretnini daje pripadajući vrt površine 87 m2....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 228.000 €, 55,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA U ŠIJANI ? STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I BAZENOM! Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje u Šijani, na mirnoj i lijepoj lokaciji, u blizini svih životnih potrepština ? trgovina, škole, vrtića, pošte, ljekarne, autobusne stanice i svega nekoliko minuta vožnje do....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.000 €, 55,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula . Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak....

 
 
 
  Stan, PULA, 223.500 €, 55,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Vrhunski novogradbeni projekt smješten u jednom od najpoželjnijih područja u blizini Pule predstavlja izvrsnu priliku za ugodno stanovanje i dugoročnu investiciju. Ovaj moderan stan u prizemlju dio je pažljivo osmišljenog stambenog kompleksa koji spaja funkcionalnost, suvremenu arhitekturu....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 255.000 €, 55,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

U Valmadama je na prodaju moderan stan u novogradnji , smješten u prizemlju stambene zgrade, s natkrivenom terasom, parkirnim mjestom i pripadajućim vrtom . Stan idealan za ugodan život ili sigurnu investiciju. Stambena površina stana iznosi 54,50 m2 , a sastoji se od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 190.000 €, 54,98 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u novogradnji ? Valdebek, Pula U ponudi je stan smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stana, na mirnoj i traženoj lokaciji Valdebek. Stan se nalazi u prizemlju te se sastoji od: - hodnika - kupaonice - dvije spavaće sobe - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 181.900 €, 54,55 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u ulaznom dijelu Štinjana, u Paduljskoj ulici, gradi se elegantno novo naselje Monte Hills, koje se sastoji od 8 manjih stambenih zgrada. Svaka zgrada ima samo 4 stana, što osigurava privatnost i ugodan obiteljski ambijent. Zgrade su moderne dvokatnice....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 197.500 €, 54,37 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula Na prodaju je stan u novogradnji u Puli, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno tri stana, što osigurava mir, privatnost i kvalitetu stanovanja. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, samo 10 minuta hoda od centra grada Pule, u blizini svih važnih sadržaja. Stan....