• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 kvalitetan - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 kvalitetan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 kvalitetan

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 kvalitetan" pronađeno 115 nekretnina - prosječna cijena 3.501 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • tržnica
    • vrt
    • 3.kat
    • nenamješten
    • 4.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 254.000 €, 55,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Smješten u okolici Pule, samo 200 m od mora i 6 km od centra grada, ovaj moderan stan nudi 55 m² pažljivo osmišljenog unutarnjeg prostora. Nalazi se u prizemlju zgrade s ukupno osam stambenih jedinica, a raspored uključuje loggiu od 6 m² koja pruža ugodan vanjski prostor za opuštanje.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 173.000 €, 55,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na odličnoj lokaciji u Puli, svega 200 metara od poznate Pulske Arene, prodaje se potpuno renoviran stan koji predstavlja idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i urbane blizine svih sadržaja. Smješten u prizemlju zgrade starije gradnje, stan je obnovljen 2021. godine. Ukupne stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.400 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

CENTAR PULE - ADAPTIRAN DVOSOBAN STAN S OKUĆNICOM </br> Pula, jedan od najpoželjnijh gradova na Jadranu, nudi savršen balans između urbane infrastrukture i opuštenog mediteranskog života. Bogata kulturna baština, blizina mora, uređene plaže i cjelogodišnji....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 192.500 €, 55,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan u modernoj zgradi s ukupno 4 stana, smještenoj na izvrsnoj lokaciji na Kaštanjeru svega 1500 m od centra grada. Mirno okruženje idealno za svakodnevni život, uz blizinu svih potrebnih sadržaja. Zgradu karakterizira funkcionalan raspored dnevni boravci orijentirani....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 228.700 €, 55,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad u Istri, smješten na jugu poluotoka uz Jadransko more. Poznata je po bogatoj povijesti koja seže u antičko doba, osobito po rimskim spomenicima poput Arene ? jednog od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu. Centar Pule odiše spojem rimskog nasljeđa,....

 
 
 
  Stan, PULA, 205.000 €, 55,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan i kvalitetan dvosobni stan na prodaju u Puli s parkirnim mjestom. Stan dolazi s klima uređajima u dnevnom boravku i u svim spavaćim sobama. Električno podno grijanje u dnevnom boravaku, blagovaonici, kuhinji, hodniku i kupaonici. U spavaćim sobama laminat dok....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.400 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CENTAR PULE - ADAPTIRAN DVOSOBAN STAN S OKUĆNICOM Pula, jedan od najpoželjnijh gradova na Jadranu, nudi savršen balans između urbane infrastrukture i opuštenog mediteranskog života. Bogata kulturna baština, blizina mora, uređene plaže i cjelogodišnji sadržaji čine je idealnim mjestom....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 238.000 €, 55,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, 230.000 €, 54,99 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam stan površine 54,99 m2, smješten na drugom katu moderne zgrade s ukupno dva kata, na atraktivnoj lokaciji u Puli, Valmade. Stan je izgrađen 2026. godine, što jamči suvremene standarde gradnje i dugoročnu vrijednost. Njegova pozicija u mirnom dijelu Valmade omogućuje....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 197.200 €, 54,97 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA ? Moderan stan s garažom u novoj zgradi na Monvidalu U jednom od najtraženijih pulskih kvartova, Monvidalu, predstavlja se moderan stan u okviru kvalitetnog novograditeljskog projekta. Riječ je o stanu koji spaja suvremenu arhitekturu, udobnost i funkcionalnost, a sve....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 175.900 €, 54,97 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo stan smješten na katu manje stambene zgrade sa svega četiri stambene jedinice. Stan ima ukupnu neto površinu od 54.97 m² te je funkcionalno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost svakodnevnog stanovanja. Oprema stana uključuje: električno....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 177.000 €, 54,95 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Iz naše ponude izdvajamo u Puli na traženoj lokaciji dvosoban stan ukupne stambene površine od 54,95 m2 na drugom katu novogradnje.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, balkona i dva parking....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 177.000 €, 54,94 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.eurovilla.hr

U neposrednoj blizini centra Pule u poznatom kvartu Monvidal na četvrtom katu kvalitetne novogradnje s liftom smjestio se dvosobni stan ukupne stambene površine od 54,94 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 265.000 €, 54,86 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo prekrasan i moderan trosoban stan u novogradnji (2024.) u Štinjanu, Pula. Smješten u mirnom kompleksu s nekoliko jedinica, u prizemlju. Orijentacija istok-zapad osigurava obilje prirodnog svjetla. Stambena površina je 54.86 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, spremišta,....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 161.748 €, 54,83 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade A i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.500 €, 54,81 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.njuskalo.hr

U najvećem gradu Istarske županije koji leži na jugozapadnom području Istarskog poluotoka u dobro zaštićenom zaljevu i gradu koji ima dugu tradiciju vinarstva, ribarstva, brodogradnje i turizma predstavljamo moderan projekt novogradnje, koji se nalazi u blizini centra grada i najsačuvanijeg....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 175.200 €, 54,75 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo stan smješten na katu manje stambene zgrade sa svega četiri stambene jedinice. Stan ima ukupnu neto površinu od 54,75 m² te je funkcionalno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost svakodnevnog stanovanja. Oprema stana uključuje: električno....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 269.000 €, 54,74 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, ŠTINJAN Kvalitetan stan s vrtom u blizini mora- useljivo! U ponudi DUX nekretnina nudimo najtraženiju nekretninu na tržištu, a to je stan s vrtom! Radi se o komfornoj i vrlo kvalitetnoj nekretnini spremna za useljenje! Stan nudi ulazni hodnik, kupaonicu, veliku spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 161.000 €, 54,59 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 174.600 €, 54,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo stan smješten na katu manje stambene zgrade sa svega četiri stambene jedinice. Stan ima ukupnu neto površinu od 54,59 m² te je funkcionalno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost svakodnevnog stanovanja. Oprema stana uključuje: električno....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi su moderni stanovi u novogradnji smještenoj na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Puli. Projekt obuhvaća stambenu zgradu s ukupno četiri kata, osmišljenu kako bi budućim stanarima pružila kvalitetan i ugodan životni prostor. Stanovi su funkcionalnog rasporeda te dolaze u različitim....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 181.900 €, 54,55 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u ulaznom dijelu Štinjana, u Paduljskoj ulici, gradi se elegantno novo naselje Monte Hills, koje se sastoji od 8 manjih stambenih zgrada. Svaka zgrada ima samo 4 stana, što osigurava privatnost i ugodan obiteljski ambijent. Zgrade su moderne dvokatnice....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 147.150 €, 54,50 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 174.200 €, 54,46 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo stan smješten na katu manje stambene zgrade sa svega četiri stambene jedinice. Stan ima ukupnu neto površinu od 54,46 m² te je funkcionalno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost svakodnevnog stanovanja. Oprema stana uključuje: električno....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,30 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 146.475 €, 54,25 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,24 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan gradski život s pogledom prema budućnosti. U jednom od najpoželjnijih pulskih kvartova, u mirnom i urbanom Monvidalu, smješten je stan oznake 27 u zgradi B novog, kvalitetno građenog stambenog projekta. Treći kat, lift i suvremena arhitektura čine ovu nekretninu idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 54,21 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivna novogradnja smještena u mirnom dijelu Pule, nadomak samog centra grada. Zgrada modernog dizajna prostire se na šest katova i obuhvaća ukupno 14 stambenih jedinica. Stan ukupne površine 54,21 m2 nalazi se na drugom katu. Sastoji se od dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 206.000 €, 54,21 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 85-113 (od ukupno 115)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more