• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 balkon terasa - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 balkon terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 balkon terasa

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 balkon terasa" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.973 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Busoler, 285.000 €, 65,33 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2024.,

www.investa.hr

Prodaje se novouređen luksuzan stan smješten na prvom katu stambene zgrade novije gradnje na mirnoj lokaciji u predgrađu Pule. Od centra grada udaljen je svega 2 km. Funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda te je ukupne stambene površine 65,33m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, open space....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 219.255 €, 60,38 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam moderan trosoban stan smješten u novogradnji s ukupno osam stanova, u mirnom i traženom dijelu Pule. Funkcionalan raspored čini ga idealnim za obiteljski život ili kvalitetnu investiciju. Stan ima neto površinu od 49.77 m² i sastoji se od prostrane dnevne zone s....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Kaštanjer ? Kompletno namješten stan na 2. katu Na prodaju je prostrani stan površine 62 m², smješten u naselju Kaštanjer, na 2. katu stambene zgrade izgrađene 80-ih godina. Stan je kompletno adaptiran 2010. godine, pri čemu su obnovljene instalacije struje, vode i odvodnje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 60 m2 balkon terasa'
270.000 €
270.000 €
195.000 €
  Stan, PULA, Centar, 259.000 €, 62,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo prostran stan u širem centru Pule, savršen za udoban život ili kao investicija s uhodanim poslom cjelogodišnjeg turističkog najma. Stan se nalazi na drugom katu zgrade izgrađene 1958. godine, a ukupna površina stana iznosi 62 m2. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 260.000 €, 57,79 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Stan 58 m2 Monte Zaro Stan se nalazi na 1. katu dobro održavane zgrade kvalitetne gradnje. Stan se sastoji od 1 spavaće sobe, prostranog hodnika, kuhinje s velikim dnevnim prostorom, kupaonice i terase ukupne stambene površine 57, 79 m2. Stan je u potpunosti renoviran....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 262.000 €, 56,30 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan na prvom katu manje stambene zgrade, na vrlo traženoj lokaciji grada udaljen svega 500 metara od mora i gradske zaobilaznice. Zgrada je građena 2003. godine. Ulaskom u lijepo uređenu zgradu, dolazimo do stana ukupne stambene površine od 56,36m2, a sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 195.200 €, 54,96 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PREDSTAVLJAMO NOVI PROJEKT ? MODERAN KOMPLEKS STAMBENIH ZGRADA U ponudi je ekskluzivan novi projekt koji se sastoji od moderne zgrade s ukupno četiri stana. Koncept zgrade pruža maksimalnu udobnost, privatnost i kvalitetu: - Prizemlje: dva stana s pripadajućim vrtovima - Prvi kat:....