• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 balkon dvorište - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 balkon dvorište - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 balkon dvorište

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 balkon dvorište" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 4.046 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Kaštanjer, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Uređen stan u centru grada Izuzetna prilika - predivan obiteljski stan smješten na izvrsnoj lokaciji u centru grada! Ovaj prostrani stan od 61.85 m2 nalazi se na 2. katu kvalitetne stambene zgrade izgrađene 80-ih godina, pružajući vam maksimalnu udobnost, stil i praktičnost....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.500 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Grad Pula, najveći grad Istarske županije, leži u jugozapadnome dijelu istarskoga poluotoka, na obali dobro zaštićena zaljeva. Od mnogobrojnih sačuvanih spomenika iz rimskoga doba ističu se slavoluk Sergijevaca, Augustov hram, amfiteatar Arena, po veličini šesti očuvani amfiteatar....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.neelcon.hr

Predstavljamo dvosoban stan u širem centru Pule Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade. Funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda ukupne površine od 60m2. Sastoji se od predsoblja, manjeg hodnika, kuhinje sa izlazom na balkon, odvojenog dnevnog boravka i jedne manje spavaće sobe koja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 60 m2 balkon dvorište'
260.000 €
260.000 €
259.000 €
  Stan, PULA, Centar, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

PULA, u ponudi imamo stan koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade iz 1958. godine. U potpunosti je renoviran 2010. tijekom čega su postavljene nove instalacije struje i vode, ugrađena PVC vanjska i nova unutarnja stolarija, nove klupčice, parket debljine 26 mm te keramika uz....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

RE/MAX Centar nekretnina novo u svojoj ponudi ima stan smješten u samom centru grada Pule. Prodaje se stan na drugom katu stambene zgrade izgrađene 1958. godine, na lokaciji koja omogućuje svakodnevni život bez potrebe za automobilom. Svi bitni sadržaji nalaze se unutar 10 minuta....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Kompletno namješten obiteljski stan od 61,85m2 u širem dijelu centra grada s parkingom u zgradi 80ih godina. U ponudi agencije imamo predivan obiteljski stan koji se nalazi na izvrsnoj lokaciji u širem dijelu centru grada. Ovaj prostrani stan od 61.85 m2, smješten na....

 
 
 
  Stan, PULA, 145.000 €, 62,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

PRODAJE SE STAN NA STOJI ? MOGUĆA ZAMJENA Prodaje se stan površine 62 m2 smješten u austrougarskoj zgradi s izuzetno debelim zidovima koji osiguravaju izvrsnu izolaciju i ugodnu temperaturu tijekom cijele godine. Stan je vrlo svijetao i pruža brojne mogućnosti prilagodbe budućim vlasnicima.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo stan koji se nalazi na 2. katu zgrade iz 1958. Kvalitetna gradnja, iznimno suh. Kompletno je adaptiran 2010. godine (postavljene su nove instalacije struje i vode, vanjska PVC i unutarnja stolarija, klupčice, parket 26mm i pločice s dodatnom zvučnom i termo izolacijom).....

 
 
 
  Stan, PULA, 259.000 €, 62,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se moderan, svijetao i potpuno uređen stan na izvrsnoj lokaciji u Puli ? idealan kako za ugodan život, tako i kao sigurna investicija s već uhodanim poslovanjem turističkog najma. Smješten na 2. katu kvalitetno građene zgrade iz 1958. godine, ovaj stan odiše čvrstoćom i pouzdanošću....

 
 
 
  Stan, PULA, 259.000 €, 62,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasan stan na 2. katu stambene zgrade na Kaštanjeru u Puli. Stan je izvrsnog rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje/blagovaone otvorenog tipa, 2 spavaće sobe, 2 balkona (na istočnoj i zapadnoj strani) hodnika, ostave, kupaonice i odvojenog wc-a. Grijanje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi na 2. katu zgrade iz 1958., izgrađenoj za visoke oficire JNA, kvalitetna gradnja, potpuno suh. Kompletno je adaptiran 2010. godine (postavljene su nove instalacije struje i vode, vanjska PVC i unutarnja stolarija, klupčice, parket 26mm i pločice s dodatnom zvučnom i....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.000 €, 62,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan veličine 62 m2se nalazi na 2. katu zgrade iz 1958., , kvalitetna gradnja, iznimno suh. Kompletno je adaptiran 2010. godine (postavljene su nove instalacije struje i vode, vanjska PVC i unutarnja stolarija, klupčice, parket 26mm i pločice s dodatnom zvučnom i termo izolacijom).....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 259.000 €, 62,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, centar, uređen stan 62 m² s dvije spavaće sobe i dva balkona Pula je najveći istarski grad i jedna od najpoželjnijih lokacija za život, odmor i investiciju. Spoj mora, povijesti, gradske infrastrukture i cjelogodišnjih sadržaja čini je odličnim izborom za kupce koji traže nekretninu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.000 €, 62,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudu smo dobili odličan stan na super lokaciji u centru grada u mirnoj ulici. Nalazi na 2. katu stambene zgrade izgrađene 1958., te kompletno renoviran 2010 godine. Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje sa blagovaonicom otvorenog tipa, dvije spavaće sobe, dva balkona (na istočnoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.500 €, 62,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Puli ? odlična lokacija, kompletno adaptiran. Na prodaju je prostran i svijetao stan smješten na drugom katu kvalitetno građene zgrade. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u mirnom okruženju, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u predgrađu Pule, prodaje se novouređen luksuzan stan smješten na prvom katu stambene zgrade novije gradnje. Od centra grada udaljen je svega 2 km. Funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda te je ukupne stambene površine 65,33m2, u naravi 70 m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 285.000 €, 65,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novouređen luksuzan stan smješten na prvom katu stambene zgrade novije gradnje na mirnoj lokaciji u predgrađu Pule. Od centra grada udaljen je svega 2 km. Funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda te je ukupne stambene površine 65,33m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, open space....