• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 adaptiran - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 adaptiran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 adaptiran

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 adaptiran" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.866 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 218.000 € na 208.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 208.000 €, 60,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 218.000 €
19.04.2026 - 208.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se adaptirani stan na sedmom katu zgrade s liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, lođe i ostave u podrumu. Stan je renoviran 2023. godine, zamijenjene su vodne i električne instalacije, podne površine,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 219.000 € na 210.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 229.000 €
06.05.2026 - 219.000 €
08.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je stan u naselju Kaštanjer u Puli, ukupne površine 60.15 m2 Funkcionalan stan koji se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice i lođe. Stan je u potpunosti adaptiran 2023. godine, pri čemu su obnovljene instalacije struje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Kompletno namješten obiteljski stan od 61,85m2 u širem dijelu centra grada s parkingom u zgradi 80ih godina. U ponudi agencije imamo predivan obiteljski stan koji se nalazi na izvrsnoj lokaciji u širem dijelu centru grada. Ovaj prostrani stan od 61.85 m2, smješten na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 60 m2 adaptiran'
260.000 €
232.000 €
208.000 €
  Stan, PULA, Šijana, Na upit, 60,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.investa.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA PULA, KAŠTANJER | 60,15 m | ADAPTIRAN 2023 Na traženoj i mirnoj lokaciji u naselju Kaštanjer u Puli, prodaje se moderan i funkcionalan stan ukupne površine 60 m, smješten na 3. katu stambene zgrade. Stan je vrlo dobro organiziran i nudi ugodan raspored prostorija: ulazni....

 
 
 
  Stan, PULA, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan u Puli od 60m2 sa dvije spavaće sobe , hodnik , dnevni boravak , kuhinja sa blagavaonom , kupaona i balkon . Stan je potpuno adaptiran 2023 godine. Uz zgradu je privatni parking ogradjen rampom , stanu takodjer pripada i šupa . Zgrada se nalazi u blizini svih sadrzaja....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 60,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan ukupne površine 55m2 nalazi se na 1.katu kuće, a sasatoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, kupaonice, terase šupe i vrta. Stanu pripada vrt koji se djeli sa susjednim stanom u prizemlju, gdje se nalazi i mala kućica koju je moguće....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 210.000 €, 59,87 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U pulskom naselju Kaštanjer prodaje se osunčan stan od 60 m² na 3. katu zgrade bez lifta, idealan za ugodan gradski život ili kao sigurna investicija za dugoročni najam. Stan je potpuno adaptiran 2023. godine, što budućem vlasniku donosi mir i minimalna dodatna ulaganja ? useljivo....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 210.000 €, 60,15 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? PULA, KAŠTANJER | 60,15 m² | ADAPTIRAN 2023 Na traženoj i mirnoj lokaciji u naselju Kaštanjer u Puli, prodaje se moderan i funkcionalan stan ukupne površine 60 m², smješten na 3. katu stambene zgrade. Stan je vrlo dobro organiziran i nudi ugodan raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 249.000 €, 59,59 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je elegantan stan od 59,59 m2, potpuno namješten i opremljen, smješten u zgradi s novom fasadom, obnovljenim podrumskim prostorijama i novim prozorima na stubištu. Ovaj stan, moderno adaptiran 2023. godine, spaja funkcionalan raspored s vrhunskom kvalitetom: nove instalacije,....

 
 
 
  Stan, PULA, 259.000 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo ovaj lijepi stan površine 61,85 m2 na 2. katu stambene zgrade sa dvije lođe. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a, kuhinje, dnevnog boravka i spremišta. Potpuno je adaptiran uključujući i nove instalacije struje i vode pa do pvc-a i podova. Hlađenje....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Uređen stan u centru grada Izuzetna prilika - predivan obiteljski stan smješten na izvrsnoj lokaciji u centru grada! Ovaj prostrani stan od 61.85 m2 nalazi se na 2. katu kvalitetne stambene zgrade izgrađene 80-ih godina, pružajući vam maksimalnu udobnost, stil i praktičnost....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.000 €, 59,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

PULA, u ponudi imamo novo adaptiran stan smješten na 7. katu zgrade s liftom koja se proteže na ukupno 9 katova. Stan je ukupne površine od 59m2 i sastoji se od. ? ulaznog hodnika, ? dvije spavaće sobe ? od kojih je jedna glavna spavaća soba, dok je druga (dječja) soba ? kupaonice....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Kaštanjer ? Kompletno namješten stan na 2. katu Na prodaju je prostrani stan površine 62 m², smješten u naselju Kaštanjer, na 2. katu stambene zgrade izgrađene 80-ih godina. Stan je kompletno adaptiran 2010. godine, pri čemu su obnovljene instalacije struje, vode i odvodnje,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 58,68 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je potpuno renoviran i moderno uređen stan u samom centru Pule i 100m od Arene! Idealna nekretnina kao investicija - turistički najam. Sastoji se od hodnika, dvije sobe i dvije kupaonice. U hodniku su provedene instalacije za vodu, pa se jednostavno može prenamijeniti u kuhinju.....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 259.500 €, 61,85 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je lijep i uređen stan od 61.85m2 s dvije lođe. Stan funkcionira kao 2-sobni s dnevnim boravkom, ima zasebnu kupaonicu i toalet te ostavu. Potpuno je adaptiran uključujući nove instalacije struje i vode te PVC stolariju i podne obloge. Stan se prodaje kompletno namješten....

 
 
 
  Stan, PULA, 241.000 €, 62,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se trosoban stan površine 62 m2 u samom centru Pule, smješten na trećem katu zgrade. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje i kupaonice. Potpuno je adaptiran 2023. godine, čime su osigurani suvremeni standardi stanovanja,....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Pula, Kaštanjer, prodaje se predivan stan površine 62 m² na 2.katu zgrade na traženoj lokaciji, nadomak centra grada. Stan je kompletno adaptiran 2010. godine (postavljene nove instalacije struje i vode, vanjska PVC stolarija, unutarnja stolarija, keramika sa dodatnom zvučnom i termo....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 299.000 €, 62,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Za prodaju prekrasan stan u centru Pule! Ova nekretnina nudi sve što vam treba za udoban život u srcu grada. Stan je u potpunosti adaptiran i opremljen kvalitetnim namještajem. Stan ima potuno nove instalacije struje i vode, podovi i stropovi obnovljeni su sa hidro i zvučnom izolacijom,dok....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 299.000 €, 62,00 m2 cca 4820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA Prekrasno uređen stan na super lokaciji! Prodaje se prekrasno uređeni stan na vrlo traženoj lokaciji! Radi se o 2S+DB stanu koji se sastoji od hodnika,moderno opremljene kupaonice sa podnim grijanjem,kuhinja sa blagovaonom,prostrani dnevni boravak te 2 spavaće sobe. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo stan koji se nalazi na 2. katu zgrade iz 1958. Kvalitetna gradnja, iznimno suh. Kompletno je adaptiran 2010. godine (postavljene su nove instalacije struje i vode, vanjska PVC i unutarnja stolarija, klupčice, parket 26mm i pločice s dodatnom zvučnom i termo izolacijom).....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi na 2. katu zgrade iz 1958., izgrađenoj za visoke oficire JNA, kvalitetna gradnja, potpuno suh. Kompletno je adaptiran 2010. godine (postavljene su nove instalacije struje i vode, vanjska PVC i unutarnja stolarija, klupčice, parket 26mm i pločice s dodatnom zvučnom i....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 300.000 €, 62,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je renovirani stan u užem centru Pule, ukupne površine od 62,48 m2, smješten na trećem katu zgrade austro-ugarske gradnje (ukupno četiri kata). Ovaj elegantni, moderni i funkcionalni 2,5-sobni stan sastoji se od dvije spavaće sobe te dnevnog boravka koji je u komunikaciji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.000 €, 62,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan veličine 62 m2se nalazi na 2. katu zgrade iz 1958., , kvalitetna gradnja, iznimno suh. Kompletno je adaptiran 2010. godine (postavljene su nove instalacije struje i vode, vanjska PVC i unutarnja stolarija, klupčice, parket 26mm i pločice s dodatnom zvučnom i termo izolacijom).....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 259.000 €, 62,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, centar, uređen stan 62 m² s dvije spavaće sobe i dva balkona Pula je najveći istarski grad i jedna od najpoželjnijih lokacija za život, odmor i investiciju. Spoj mora, povijesti, gradske infrastrukture i cjelogodišnjih sadržaja čini je odličnim izborom za kupce koji traže nekretninu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.500 €, 62,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Puli ? odlična lokacija, kompletno adaptiran. Na prodaju je prostran i svijetao stan smješten na drugom katu kvalitetno građene zgrade. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u mirnom okruženju, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 243.000 € na 233.500 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 233.500 €, 57,10 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.11.2025 - 243.000 €
18.03.2026 - 233.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je renovirani stan ukupne površine od 57,1 m2, smješten na četvrtom katu zgrade s ukupno četiri kata, u samom centru Pule. Ovaj funkcionalan 2,5-sobni stan sastoji se od dvije spavaće sobe i dnevnog boravka, a zahvaljujući orijentaciji na istok i zapad, prostorije su ispunjene....

 
 
 
  Stan, PULA, 230.000 €, 57,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo trosobni stan površine 57 m2, smješten na 12. katu stambene zgrade u atraktivnoj puljskoj četvrti Veruda. Stan je adaptiran 2019. godine, što ga čini suvremenim i funkcionalnim prostorom za život. Raspored uključuje dvije spavaće sobe, kuhinju i blagovaonu, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 145.000 €, 56,27 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan u Puli, Kaštanjer, ukupne površine 56.27 m2, smješten na prvom katu stambene zgrade. Nalazi se u blizini mora, što ga čini zanimljivim kako za stanovanje, tako i za investiciju. Stan se sastoji od kuhinje i blagovaonice, spremišta i garderobe, sanitarnog čvora, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo stan u prizemlju na odličnoj lokaciji, svega par koraka od Pulske Arene. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonom, odvojenog dnevnog boravka, kupaonice , dvije spavaće sobe, te ostave s izlazom na terasu. Nekretnina u vlasničkom listu ima 38,30 m2, no ista u naravi....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 190.000 €, 55,38 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 1,5-sobni stan površine 55,38 m2, smješten na sedmom katu zgrade s ukupno dvanaest katova, u atraktivnoj pulskoj četvrti Veruda. Stan se nalazi u mirnom dijelu grada, okružen prirodom, što ga čini savršenim izborom za one koji cijene spokoj i kvalitetu života. Položaj na....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.400 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

CENTAR PULE - ADAPTIRAN DVOSOBAN STAN S OKUĆNICOM </br> Pula, jedan od najpoželjnijh gradova na Jadranu, nudi savršen balans između urbane infrastrukture i opuštenog mediteranskog života. Bogata kulturna baština, blizina mora, uređene plaže i cjelogodišnji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.400 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CENTAR PULE - ADAPTIRAN DVOSOBAN STAN S OKUĆNICOM Pula, jedan od najpoželjnijh gradova na Jadranu, nudi savršen balans između urbane infrastrukture i opuštenog mediteranskog života. Bogata kulturna baština, blizina mora, uređene plaže i cjelogodišnji sadržaji čine je idealnim mjestom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

DIZAJNERSKI STAN 55 m2 U STROGOM CENTRU PULE ? PJEŠAČKA ZONA Na prodaju ekskluzivan, potpuno adaptiran stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli ? u samom srcu pješačke zone strogog centra.Stan se nalazi na petom katu dobro održavane zgrade iz 1972. godine, ukupne stambene....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 35)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.